Situácia nás opäť na istý čas prinútila zastaviť sa. Budeme teraz síce viac času tráviť doma, no to neznamená, že naše outfity nemôžu byť štýlové. Tieto značky majú na mysli nielen komfort, ale aj dizajnový aspekt domáceho oblečenia. Okrem toho sú ich produkty aj udržateľné.

Colorful Standard

Portugalská značka, ktorá sa sústreďuje na bavlnené oblečenie v tých najkrajších farbách. Na svoje si prídu všetci milovníci neutrálnych farieb, ale aj tí z nás, ktorí preferujú farebnú rôznorodosť. V ich ponuke nájdete klasické tričká, mikiny aj tepláky. Všetky kúsky sú vyrobené z organickej bavlny najvyššieho štandardu.

domáce oblečenie značky

 

 

Tekla

Značka Tekla sa od svojho zrodu v roku 2017 okamžite stala miláčikom vo sfére bytových textílií. Nedávno však rozšírila svoju ponuku o unisexové pyžamá z flanelu a popelínu, ktoré však hravo splnia úlohu domáceho oblečenia. Všetko je vyrobené z organickej bavlny a úprava materiálu zabezpečuje najvyšší level komfortu. Nadčasové siluety a neutrálne farby sú zase prísľubom nestarnúceho štýlu.

tekla

 

 

Underprotection

Pokiaľ poznáte značku Underprotection, určite budete súhlasiť, že patrí k priekopníkom vo sfére udržateľnej spodnej bielizne. Jej ponuka nie je po dizajnovej stránke vôbec obmedzená ekológiou a aj preto je priamou konkurenciou aj bežných značiek. V prípade domáceho oblečenia a pyžám môžete takisto čakať rôznorodosť, hravosť a moderný dizajn. Dánska značka pritom na výrobu používa len recyklované (polyester, vlna, tencel) a organické (bavlna) materiály. Vyberať si tak môžete z teplákových súprav, šiat, kimon či overalov.

underprotection

 

 

Aya Muse

Aj pokiaľ nepoznáte názov tejto značky, určite ste jej produkty už zazreli minimálne na sociálnych sieťach. Počas prvej vlny karantény vo svete sa do nej totiž zamilovalo množstvo známych influenceriek. V jej ponuke nájdete unikátne dizajny, ktoré využijete aj mimo domova. Všetky sú však maximálne komfortné a vyrobené z recyklovaných materiálov, pričom dôraz je kladený aj na etickú výrobu. Vyberať si môžete z pletených topov, šortiek, šiat v nadčasových strihoch.

aya muse 

 

 

HARA

V Austrálii vznikla značka HARA, ktorá dnes ponúka nielen spodnú bielizeň, ale aj domáce oblečenie, pyžamá a športové kúsky. Všetko je vyrobené z bambusu a na farbenie sa využívajú len prírodné farbivá, pričom výroba prebieha lokálne- v Austrálii. V jej ponuke nájdete základné kúsky na vytvorenie pohodlného outfitu, topy a tričká, ale aj šortky a tepláky.

hara

 

Foto: archív značiek, Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...