Neutrálne odtiene hnedej a sivej sú stále na vrchole popularity. Vo veľkej miere sa preto objavujú aj v jesenných outfitoch. Ako ich nosiť a zaujímavo kombinovať? Inšpirujte sa štýlovými outfitmi z Instagramu!

 

neutrálne farby na jeseň outfit@matildadjerf

 

 

Color-blocking

Jednoduchý trik, ktorý vás vytrhne z nudy je color-blocking. Dá sa využiť pri outfitoch tón v tóne alebo môžete pridať jednu výraznejšiu farbu, ktorá opticky vytvorí hĺbku a štruktúru. Pri svetlých farbách je skvelou voľbou klasická čierna a skvelú prácu urobí aj hlboká hnedá či bordová.

mariakragmann@mariakragmann

 

 

Farebný akcent

Jediný farebný náznak dokáže úplne premeniť celkový dojem z outfitu. Niekedy majú neutrálne farby a ich kombinácie tendenciu pôsobiť mdlo. Ak sa toho bojíte, pridajte do outfitu jeden farebný detail, či už v podobe kabelky, topánok či šálu. Pokojne siahnite po výrazných neónových farbách alebo po klasickejších tónoch, to je už na vás.

vikyandthekid@vikyandthekid 

 

 

Hra štruktúr

V prípade, že chcete vytvoriť outfit tón v tóne, stavte na zaujímavé štruktúry a rôznorodé materiály. Perfektne sa k sebe hodí napríklad koža a pleteniny, no experimentovať môžete aj s rôznymi úpravami kože. Takto dodáte svojmu looku element jedinečnosti bez toho, aby ste do outfitu museli pridávať extravagantné doplnky.

tineandreaa@tineandreaa 

 

 

Sporty

Väčšina outfitov v neutrálnych farbách sa pohybujú na tej elegantnejšej strane. Pokiaľ to však nie je úplne váš štýl, nebojte sa siahnuť po týchto odtieňoch aj pri športových outfitoch. Džínsy v béžovej či sivej stačí doplniť neutrálnou oversized mikinou a teniskami. Ak chcete vytvoriť preppy look, pod mikinu hoďte ešte klasickú košeľu či polokošeľu.

weworewhat@weworewhat 

 

 

Nevšedný detail

Element prekvapenia môžete v neutrálnych outfitoch vytvoriť aj pomocou zaujímavého detailu. Ten sa môže vyskytnúť v podobe netradičného strihu, unikátnej aplikácie či doplnku. Túto sezónu sú veľmi trendy aj odhalené chrbty či nahé ramená, ktoré do neutrálneho outfitu prinesú žiadanú dávku sofistikovaného prekvapenia.

anoukyve@anoukyve

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...