Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 24. október 2020

Must-haves kúsky na jeseň 2020

Každá sezóna má svoje staré-dobré klasiky, ktoré dokonalo zapadnú do akéhokoľvek štýlu. Vprípade, že plánujte svoj šatník na jeseň rozšíriť, poradíme vám, do ktorých kúskov sa oplatí investovať túto sezónu.

Must-haves kúsky na jeseň 2020

Každá sezóna má svoje staré-dobré klasiky, ktoré dokonalo zapadnú do akéhokoľvek štýlu. V prípade, že plánujte svoj šatník na jeseň rozšíriť, poradíme vám, do ktorých kúskov sa oplatí investovať túto sezónu.

@mariakragmann

Pletené šaty

Nech už si vyberiete akýkoľvek model či strih, platené šaty v nejakej forme by nemali chýbať v žiadnom jesennom šatníku. Vďaka tomuto kúsku vytvoríte štýlový outfit rýchlo a jednoducho. V horšom počasí stačí pod šaty hodiť pančuchy, čižmy a na vrch zaujímavý kabát.

matildadjerf@matildadjerf

Naše tipy:

pletené šaty Bottega VenetaBottega Veneta  pletené šaty MangoMango 

Farebný sveter

Zažiarte v sivom svete plnom neutrálnych tónov. Jesenné počasie nie je vždy krásne slnečné, preto si svoje dni môžeme rozžiariť práve oblečením. Farebný sveter v pozitívnej farbe je na toto obdobie ako stvorené. Stavte na žiarivé tóny žltej, ružovej, no pokojne môžete siahnuť aj po jesenných farbách ako smaragdovozelená či červená.

barbarakristoffersen@barbarakristoffersen

Naše tipy:

ružový sveter Acne StudiosAcne Studios  modrý kardigán ZARAZARA 

Plisovaná sukňa

V lete sme si zamilovali „tenisové“ sukne, teraz sa vraciame ku dlhším plisovaným modelom. Midi sukňa v tejto štruktúre bude vždy pôsobiť elegantne, no pritom nám dáva priestor na experimentovanie so stylingom. Niekedy ju stačí doplniť športovou mikinou, inokedy zase predĺženým sakom.

deborabrosa@deborabrosa

Naše tipy:

kožená plisovaná sukňa TopshopTopshop  plisovaná sukňa PradaPrada 

Kabát v ťavej farbe

Pokiaľ ešte nemáte v šatníku kabát v ťavej farbe, mali by ste do neho investovať čím skôr. Takýto nákup sa vám vyplatí pretože daný kúsok využijete počas dlhých rokov. Je to nadčasová, veľmi univerzálna voľba, ktorú môžete kombinovať so športovými kúskami, no krásne vynikne aj v elegantnejších outfitoch.

lissyroddyy@lissyroddyy

Naše tipy:

kabát v ťavej farbe See by ChloéSee by Chloé  kabát v ťavej farbe ZARAZARA 

Masívne čižmy

V prípade, že plánujete svoj botník doplniť o jediný model čižiem, stavte na masívny, športovejší model s výraznou podrážkou. Nezáleží na to, či si zvolíte členkové čižmy alebo čižmy po kolená, dôležité je, aby model vynikal svojou punkovou podstatou. Takýto kúsok je ako stvorený na vytváranie kontrastných kombinácii, no pokojne s ním vytvárajte aj rebelské outfity.

wethepeoplestyle@wethepeoplestyle

Naše tipy:

masívne členkové čižmy MangoMango  masívne členkové čižmy Stella McCartneyStella McCartney 

Foto: Instagram, archív značiek

1020

Súvisiace články