September pre nás predstavuje akési prechodné obdobie medzi letom a jeseňou. Častokrát nás tešia dni ako počas dokonalého, slnečného leto, inokedy sa musíme ukrývať pred chladnejším počasím. Tieto letno-jesenné trendy sú však ako stvorené práve na takéto dni.

Pletené vesty

Milujeme svetre a práve tie sú jedným z dôvodov, prečo máme radi jeseň. Avšak počasie je (našťastie) ešte príliš pekné a teplé na to, aby sme sa obliekali do hrubých svetrov, preto siahame o alternatíve- pletených vestách! Ideálnu dvojicu tvoria s saténovými sukňami, ale aj s bermudami.

jesenné trendy inšpirácia@anoukyve

 

 

Masívne čižmy

Ešte nie je čas na to, aby sme vyťahovali zo skrine čižmy nad kolená, no na členkové modely to už niekedy vyzerá. Masívnejšie kúsky sú dokonalou voľbou v kombinácii s minišatami, romantickými sukňami a elegantnými dizajnmi. Tvoria štýlový kontrast, ktorý vždy zaujme.

tamaramory@tamaramory 

 

 

Hranaté výstrihy

O hranatých výstrihoch dlho nebolo počuť, no zároveň bolo len otázkou času, kedy sa opäť objavia na scéne. Nadväzujú na prérijný štýl plný romantických siluet, vytvárajú pekný dekolt a dajú sa nosiť na rôzne príležitosti.

zaharaadavis@zaharaadavis 

 

 

Mega goliere

Tento trendy stihli niektoré influencerky prevetrať už v lete, no jeseň je doslova ideálnym obdobím na jeho vyskúšanie. Nebojte sa skutočne veľkých golierov s rustikálnym nádychom, nosiť sa dá na rôzne spôsoby- športovo aj elegantne.

alyssainthecity@alyssainthecity 

 

 

Old-school mokasíny

Z botníkov môžete začať pomaly vyťahovať mokasíny a lá 80’s, masívne svojou siluetou aj podrážkou, v rôznych farebných kombináciách a vysokým leskom. Nosiť ich môžete v populárnom preppy štýle či rebelskom ako anglickí hooligans.

maria bernad@maria_bernad 

 

 

Široké nohavice

Široké nohavice sme si zamilovali v lete, kedy nám poskytli dostatok komfortu aj štýlu. Prečo ich teda nevyužiť aj na jeseň? Hodia sa ku predĺženým sakám aj ku trench coatom, no pokojne ich môžete ladiť aj športovo, s teniskami a mikinami.

lucywilliams02@lucywilliams02 

 

 

Kožené bermudy

Koža bola obrovským letným hitom, no mnoho z nás sa jej oblúkom vyhýbalo najmä z hľadiska komfortu. Teraz je však počasie na kožu ideálne. Veľmi štýlovým kúskom sú napríklad kožené bermudy, ktoré pôsobia elegantne a chic.

aimeesong@aimeesong 

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 24.okt 2020

Jesenné outfity svetových topmodeliek

Jeseň sa ešte len rozbieha, no svetové topmodelky nám už stihli ukázať, čo sa túto sezónu nosí. Inšpirujte sa outfitmi...


Trendy móda | 24.okt 2020

Jesenné trendy po francúzsky

Ako si interpretujú najväčšie jesenné trendy Francúzky? Nechýba im typický francúzsky šarm, ležérny nádych a samozrejme unikátny styling. Inšpirujte sa outfitmi...


Trendy móda | 24.okt 2020

Doma štýlovo: Najlepšie značky oblečenia...

Situácia nás opäť na istý čas prinútila zastaviť sa. Budeme teraz síce viac času tráviť doma, no to neznamená, že...


Trendy móda | 24.okt 2020

Ako nosiť neutrálne farby na jeseň?

Neutrálne odtiene hnedej a sivej sú stále na vrchole popularity. Vo veľkej miere sa preto objavujú aj v jesenných outfitoch. Ako ich...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Beauty pomôcky: Ktoré vyskúšať a na ktor...

Dnes je na trhu toľko najrôznejších pomôcok na starostlivosť o pleť, že je takmer nemožné sa v&...

Jesenná účesová inšpirácia

Po letných šatkách nastáva čas siahnuť po baretkách a plážové vlny vymeniť za ležérne konské chvosty...

Prineste farebnú jeseň do svojho domova

Jeseň má svoju špecifickú atmosféru, ktorú každoročne oceníme. Je dokonalou zmesou letného sentiment...