September pre nás predstavuje akési prechodné obdobie medzi letom a jeseňou. Častokrát nás tešia dni ako počas dokonalého, slnečného leto, inokedy sa musíme ukrývať pred chladnejším počasím. Tieto letno-jesenné trendy sú však ako stvorené práve na takéto dni.

Pletené vesty

Milujeme svetre a práve tie sú jedným z dôvodov, prečo máme radi jeseň. Avšak počasie je (našťastie) ešte príliš pekné a teplé na to, aby sme sa obliekali do hrubých svetrov, preto siahame o alternatíve- pletených vestách! Ideálnu dvojicu tvoria s saténovými sukňami, ale aj s bermudami.

jesenné trendy inšpirácia@anoukyve

 

 

Masívne čižmy

Ešte nie je čas na to, aby sme vyťahovali zo skrine čižmy nad kolená, no na členkové modely to už niekedy vyzerá. Masívnejšie kúsky sú dokonalou voľbou v kombinácii s minišatami, romantickými sukňami a elegantnými dizajnmi. Tvoria štýlový kontrast, ktorý vždy zaujme.

tamaramory@tamaramory 

 

 

Hranaté výstrihy

O hranatých výstrihoch dlho nebolo počuť, no zároveň bolo len otázkou času, kedy sa opäť objavia na scéne. Nadväzujú na prérijný štýl plný romantických siluet, vytvárajú pekný dekolt a dajú sa nosiť na rôzne príležitosti.

zaharaadavis@zaharaadavis 

 

 

Mega goliere

Tento trendy stihli niektoré influencerky prevetrať už v lete, no jeseň je doslova ideálnym obdobím na jeho vyskúšanie. Nebojte sa skutočne veľkých golierov s rustikálnym nádychom, nosiť sa dá na rôzne spôsoby- športovo aj elegantne.

alyssainthecity@alyssainthecity 

 

 

Old-school mokasíny

Z botníkov môžete začať pomaly vyťahovať mokasíny a lá 80’s, masívne svojou siluetou aj podrážkou, v rôznych farebných kombináciách a vysokým leskom. Nosiť ich môžete v populárnom preppy štýle či rebelskom ako anglickí hooligans.

maria bernad@maria_bernad 

 

 

Široké nohavice

Široké nohavice sme si zamilovali v lete, kedy nám poskytli dostatok komfortu aj štýlu. Prečo ich teda nevyužiť aj na jeseň? Hodia sa ku predĺženým sakám aj ku trench coatom, no pokojne ich môžete ladiť aj športovo, s teniskami a mikinami.

lucywilliams02@lucywilliams02 

 

 

Kožené bermudy

Koža bola obrovským letným hitom, no mnoho z nás sa jej oblúkom vyhýbalo najmä z hľadiska komfortu. Teraz je však počasie na kožu ideálne. Veľmi štýlovým kúskom sú napríklad kožené bermudy, ktoré pôsobia elegantne a chic.

aimeesong@aimeesong 

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Shiseido

Najnovšie zo sekcie módaSo zakladateľkami úspešnej slovenskej mó...

Momentálne všetci prežívame náročné obdobie pandémie. Pandémia zmenila pohľad a vnímanie ľudí na všetko okolo nás. So zakladateľkami a predstaviteľkami...


Trendy móda | 27.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Trendy móda | 27.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 26.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...