Podliehajú podľa vás šperky sezónnym trendom? Niektoré áno, iné nie. Túto jeseň sa na scéne objavia nové šperkové trendy, no mnohé z nich sú aj nadčasovými klasikami. Ak plánujete svoju šperkovnicu doplniť o nové kúsky, poradíme vám, ktoré stoja za to.

Retiazkové vrstvenie

Retiazka na krku je vždy skvelým detailom, môže byť nenápadná aj extravagantná. Túto sezónu ich môžete aj kombinovať viacero naraz. Hrajte sa s dĺžkami, hrúbkami, príveskami a štýlmi.

šperky jesenné trendy@laurencrowe88

 

 

Prsteňový maximalizmus

Prstene buď milujete alebo nenávidíte. Niektoré z nás si na nich nedokážu zvyknúť, iné bez nich nevychádzajú von. Ak ste ten druhý typ, vyskúšajte na jeseň prsteňový maximalizmus a ozdobte prsty viacerými kúskami v eklektickom alebo minimalistickom duchu.

ch.phr8ph@ch.phr8ph

 

 

80’s

Aj v šperkových trendoch sa vraciame hlbšie do histórie, odkiaľ tentokrát vyťahujeme hrubé, oblé náušnice. Dokonalo sa hodia ku hrubým svetrom, kardigánovým setom či nohavicovým kostýmom.

littleblackboots@littleblackboots

 

 

Menovky

Prívesky s menom boli veľkým hitom pred pár sezónami, no teraz sa opäť vracajú naspať. Sú krásnym, elegantným doplnkom ku blúzkam a košeliam, no vždy pôsobia hravo. Ak nechcete na krku nosiť meno, pokojne stavte na frázu či slovo, ktoré má pre vás hlbší zmysel.

celmatique@celmatique

 

 

Chunky retiazky

Ku 80.rokom patria samozrejme aj hrubé retiazky a masívne náhrdelníky. Nosia sa aj túto sezónu a sú ideálnym spestrením práve spomínaného nohavicového kostýmu a hodia sa ku akémukoľvek saku, no kontrastný chic outfit vytvoríte aj ich kombináciou s teplákmi.

sophiaroe@sophiaroe

 

 

Retiazky na rúška

Pandémia koronavírusu sa postarala o to, že sa rúška stali bežnou súčasťou našich životov. Avšak aj tie môžu byť štýlové. Na trendy doplnok ich jednoducho premeníte pomocou efektnej retiazky. Poslúži vám na to klasická retiazka na slnečné okuliare.

taniasarin@taniasarin

 

 

Statement prstene

Ak máte radi prstene, no preferujete minimalistickejší prístup v ich nosení, vyberte si jeden výraznejší kúsok. Mal by okamžite zaujať, no pritom nestrhávať pozornosť od zvyšku outfitu. Pokojne ho môžete doplniť ku džínsom a klasickému tričku, ale aj ku elegantným kúskom.

 

fashionismyfortee@fashionismyfortee

 

Foto:Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 30.sep 2020

Sweater Weather: Outfitová inšpirácia

Keď nám počasie začína každým dňom pripomínať, aby sme na leto definitívne zabudli, začíname vyťahovať zo šatníka naše obľúbené svetre...


Trendy móda | 28.sep 2020

Valentino predstavuje kolaboráciu s Levi...

Najnovšia edícia Milánskeho týždňa módy predstavila kolekcie z dielní svetových módnych domov na sezónu SS21. Okrem toho nás však prekvapila kolaborácia...


Trendy móda | 25.sep 2020

Kolaborácia Ralph & Russo x Audemars Pig...

Presah módy do iných odvetví je vždy zaujímavým krokom, o čom svedčí aj množstvo kolaborácií, ktoré v dnešnom svete vzniká. Jednou z tých...


Módne ikony | 25.sep 2020

Dorota Kullová: Mať úctu k sebe samej je...

V roku 2013 sa zúčastnila na Schwarzkopf Elite Model Look, kde sa prebojovala do československého finále. Napriek tomu, že nezvíťazila...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Must-have jesenné sukne

Príchod jesene je takmer vždy sentimentálny, naplnený spomienkami na leto. Aj keď nám letná sezóna b...

Legendárny diamant na striebornom plátne

Diamanty a strieborné plátno vždy tvorili dokonalý pár. Staré hollywoodske filmy plné glamouru...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 1

Po vypuknutí pandémie sa mnohé svetové týždne módy rozhodli prejsť do virtuálneho sveta. Ide o ...