Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ktorékoľvek predtým veríme, že ste si ho vychutnali naplno. Ešte nám však ostáva niekoľko krásnych, slnečných dní, počas ktorých určite plánujeme prevetrať naše obľúbené letné kúsky a farby. S týmito farbami krásne prejdete do jesennej módy, do ktorej pomocou nich prinesiete posledné kúsky letnej atmosféry.

Svetložltá

Jemné, pastelové tóny žltej nám budú aj na jeseň pripomínať slnečné letné dni a čo je najlepšie, s džínsovinou tvoria priam dokonalý pár. Oblečte si svoje obľúbené žlté šaty a na vrch prehoďte džínsovú bundu, alebo doplňte džínsy svetložltým kardigánom.

letné jesenné farby outfit inšpirácia@vitaliia 

 

 

Béžová

Nečaká farba tohto leta, béžová sa stala jednou z najpopulárnejších farieb, keďže módny svet sa zamiloval do prírodných tónov aj materiálov. Nádherne doplní ostatné neutrálne farby, ale vyniknú s ňou aj pastelové či hlbšie tóny.

fashionismyfortees profile picture fashionismyfortee @fashionismyfortee

 

 

Slonovinová

Namiesto bielej sme toto leto nosili slonovinovú. Jemná, nežná farba si však nájde svoju cestu aj do jesenných outfitov. Noste j tón v tóne pre vytvorenie minimalistického looku alebo ju doplňte džínsovinou.

sophiesuchan@sophiesuchan

 

 

Mandarínková

Žiarivejší hit leta túto sezónu zastúpila mandarínková farba. Je šťavnatá, elektrizujúca, pútavá a pritom elegantná. Dokonalo doplní sivú, hnedú či bielu a akýkoľvek jesenný outfit okamžite rozjasní.

monikh@monikh

 

 

Pistáciová

Na letnú módu si pokojne zaspomínajte aj pomocou pistáciovej farby, ktorá sa stane vašou najobľúbenejšou kombináciou s hnedou! Toto kombo pôsobí prírodne, nenútene a veľmi elegantne, no zelená je zároveň osviežujúca.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 30.sep 2020

Sweater Weather: Outfitová inšpirácia

Keď nám počasie začína každým dňom pripomínať, aby sme na leto definitívne zabudli, začíname vyťahovať zo šatníka naše obľúbené svetre...


Trendy móda | 28.sep 2020

Valentino predstavuje kolaboráciu s Levi...

Najnovšia edícia Milánskeho týždňa módy predstavila kolekcie z dielní svetových módnych domov na sezónu SS21. Okrem toho nás však prekvapila kolaborácia...


Trendy móda | 25.sep 2020

Kolaborácia Ralph & Russo x Audemars Pig...

Presah módy do iných odvetví je vždy zaujímavým krokom, o čom svedčí aj množstvo kolaborácií, ktoré v dnešnom svete vzniká. Jednou z tých...


Módne ikony | 25.sep 2020

Dorota Kullová: Mať úctu k sebe samej je...

V roku 2013 sa zúčastnila na Schwarzkopf Elite Model Look, kde sa prebojovala do československého finále. Napriek tomu, že nezvíťazila...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Must-have jesenné sukne

Príchod jesene je takmer vždy sentimentálny, naplnený spomienkami na leto. Aj keď nám letná sezóna b...

Legendárny diamant na striebornom plátne

Diamanty a strieborné plátno vždy tvorili dokonalý pár. Staré hollywoodske filmy plné glamouru...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 1

Po vypuknutí pandémie sa mnohé svetové týždne módy rozhodli prejsť do virtuálneho sveta. Ide o ...