Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 30. apríl 2012

Trend 2012 – kožené šortky

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, že celebrity prepadli novému trendu – koženým topom. No zdá sa, že koža sa chystá ovládnuť celý náš šatník a okrem tradičnej bundy a trendového topu, by ste si preto mali na leto zaobstarať aj kožené šortky.  Miranda Kerr ako stelesnenie dokonalosti a štýlu v jednoduchom bielom tričku, kožených šortkách a červených lodičkách počas Paris Fashion Weeku.  Záfalka Eva Longoria vôbec nevyzerá zúfalo.

Trend 2012 – kožené šortky

30. 4. 2012

Nedávno sme vám priniesli článok o tom, že celebrity prepadli novému trendu – koženým topom. No zdá sa, že koža sa chystá ovládnuť celý náš šatník a okrem tradičnej bundy a trendového topu, by ste si preto mali na leto zaobstarať aj kožené šortky. 


Miranda-Kerr 
Miranda Kerr
ako stelesnenie dokonalosti a štýlu v jednoduchom bielom tričku, kožených šortkách a červených lodičkách počas Paris Fashion Weeku. 


Eva-Longoria 
Záfalka Eva Longoria vôbec nevyzerá zúfalo. Práve naopak! Lesklé hnedé šortky, doladené lodičky a večne trendy biela blúzka. Skvelý outfit! 


Whitney-Port 
Americká hviezdička Whitney Port má zvieratká určite rada. Dokázala to trendovými kraťaskami a leopardími črievičkami. 


Ashley-Madekwe 
Anglická herečka Ashley Madekwe sa takto nahodená vybrala na prechádzku do vychytenej štvrte Soho, v západnom Hollywoode. 


Olivia-Palermo 
Olivia Palermo predviedla svoju divokú stránku v kožených šortkách a leopardích topánočkách. Ďalšia milovníčka zvierat :) 


Rosie-Huntington-Whiteley 
Anjelik od Victoria's Secret, Rosie Huntington-Whiteley vie, čo je trendy. V krátkych kožených šortkách a v bielom tielku sa prechádzala po rušných uliciach LA. 


Lauren-Conrad 
Módna návrhárka musí vedieť, čo je IN. Lauren Conrad to vie. Svetrík horčicovej farby, a čierne kožené minikraťasky z jej vlastnej línie Paper Crown. 

pripravila: Katarína Segešová

 

    6664

    Súvisiace články