Horúce slnko, rozpálené chodníky, cesta do práce, oddych pri bazéne, alebo výlet s deťmi do prírody. Dôležitá je dobrá nálada a najmä pohodlná a bezpečná obuv. Pri letných topánkach je kľúčové, aby sa v nich naše nohy cítili komfortne, nepotili sa, nekĺzali a boli chránené proti úderom a vibráciám vďaka schopnosti ich absorbovania.

 

letná obuv topánky

 

Presne tieto požiadavky spĺňajú topánky, sandále, clogsy a žabky od spoločnosti Coqui. Značka vznikla v roku 2006 v Hongkongu a dodnes sa z jej výrobkov tešia milióny zákazníkov vo všetkých krajinách sveta.

 

Letné trendové modely

Všetky druhy letných modelov obuvi Coqui sú vyrobené z antibakteriálnych materiálov, s otvormi, vďaka ktorým okolo chodidla cirkuluje vzduch. Obuv Coqui je vyrábaná v nespočetných farebných variáciách a taktiež v rôznych dizajnových potlačiach. Kvetinové vzory, geometrické tvary, jednofarebné modely s metalickými odleskami, zvieracia potlač, vo výbere tých pravých letných topánok pre vás nie ste ničím limitovaní.

 

cqi LS 1326 KAJA new rouge DH

 

 

Dámy, páni i deti

Influenceri z USA, ktorí sa zameriavajú na prezentáciu módy pre rodiny s deťmi sa často pýšia rovnakou značkou alebo typom obuvi či inej časti oblečenia pre rôznych členov rodiny. Ak ste maminou, a chcete na prechádzke so svojou dcérou módne korešpondovať, nie je problém vybrať si model pre obidve z vás, ktorí bude jasne hovoriť, patríme k sebe. Rovnako je táto možnosť aj pre otcov a synov.

 

cqi LS 6353 JUMPER family mix WH

 

Materiály a technológie

Najpoužívanejším materiálom pri výrobe obuvi Coqui je CoquiAirTM  Patrí do najvyššej kategórie materiálov typu EVA a je vyrobený vysokotlakovou technológiou. Zabezpečuje vysokú mechanickú odolnosť, rozmerovú stabilitu a takmer nulovú absorpciu tekutín. CoquiAirTM taktiež chráni šľachy a kĺby vďaka mimoriadnej absorpcii úderov a vibrácií pri kontakte s pätou. Antimikrobiálne vlastnosti sú podporené uzavretou bunkovou štruktúrou materiálu, ktorý je odolný voči pachom a baktériám. CoquiAirTM je ľahký a jednoducho sa čistí mydlovou vodou.

 

cqi LS 7081 TORA kale green DV  cqi LS 7081 TORA kale green WV 

 

Druhým používaným materiálom je CoquiFlexTM, vyrábaný najmodernejšími metódami vysokotlakového vstrekovania PVC do foriem. Výsledkom je materiál omnoho ľahší a mäkší ako bežné lisované PVC. Je tiež veľmi pružný a dokonale sa prispôsobí vašej nohe. CoquiFlexTM je v súlade so svetovými testovacími a certifikačnými štandardmi. Obuv vyrobená z tohto materiálu je antibakteriálna, odolná a ľahko sa čistí. Nezanecháva stopy na podlahách a je protišmyková.

 

Viac informácií: www.coqui.shoes/sk

 

Pre viac info sledujte značku Coqui aj na sociálnych sieťach:

Facebook / coquishoessk
Instagram / coqui_slovensko

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...


Trendy móda | 29.júl 2020

Leto plné šťavy v trendových kúskoch od ...

Kto z nás by nepoznal veselé a originálne ponožky Dedoles? V letných mesiacoch však môžeme behať aj na boso. Ak...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...