Plavky patria k našim najobľúbenejším nákupným artiklom letnej sezóny. Vďaka nim si spríjemňujeme najkrajšie ročné obdobie, chytáme v nich vysnívaný bronz, nasávame letnú atmosféru a samozrejme pomocou nich aj podčiarkujeme naši vlastnú náladu. Okrem základných, jednofarebných modelov sa preto oplatí mať v arzenáli aj nejaký vzorovaný. Preto, ak sa takisto riadite heslom „plaviek nikdy nie je dosť“, poradíme vám, aké trendy potlače práve letia v tomto smere.

70’s

Kvetiny na rôzne spôsoby sa nosia aj na plavkách. Niektoré pôsobia romanticky, iné exoticky, ďalšie zase bohémsky a retro. Našim obľúbeným typom kvetinovej potlače je tento rok retro motív inšpirovaný 70.rokmi a érou hippies. Takýto vzor pôsobí veľmi zábavne a dobrodružne.

vzorované plavky@camillecharierre

 

 

Batika

S batikovanými kúskami sa túto sezónu doslova roztrhlo vrece. Moderná batika však vôbec nemusí bláznivá a krikľavá, ale pokojne aj sofistikovane nežná či minimalistická. Presné takú si vieme predstaviť aj na plavkách. Na opálenej pokožke krásne vyniknú veselé tóny ružovej, modrej či žltej alebo akejkoľvek inej farby.

brittanyxavier@brittanyxavier

 

 

Pikniková potlač

Ďalším veľkým hitom vo sfére potlačí je túto sezónu pikniková potlač, čiže pastelové alebo tlmené odtiene rôznych farieb. Pôsobia veľmi klasicky a rafinovane, čo si doslova pýtaj aj retro strih plaviek. Krásne vynikne napríklad na nohavičkách so zvýšeným pásom a tope so zaväzovaním okolo krku.

amaka.hamelijnck@amaka.hamelijnck

 

 

Cow Girl

Ak už máte dosť všetkých leopardích či hadích vzorov, stavte na menej okukaný- kravský. Aj keď sa na prvé počutie nemusí vôbec zdať cool, pravda je taká, že svetové módne ikony sa do nej zamilovali. A výsledok je nakoniec skutočne zaujímavý. Keďže hnedá je toto leto veľmi obľúbenou voľbou, kravský vzor s touto farbou sa takisto okamžite ujal.

weworewhat@weworewhat

 

 

Prúžky

Máme predsa len niečo aj pre klasičky a milovníčky elegancie. Prúžky! Jednoduché, nestarnúce, vždy chic a extrémne versatilné. Nesú v sebe námornícku atmosféru, sú ideálnou voľbou na plavbu jachtou, ale aj do beach clubu. Krásne vyniknú v jednodielnom modeli, ale aj pri bikinách. Modro-biela kombinácia je klasika, no pokojne stavte aj na moderné verzie napríklad v neónových farbách.

ariviere@ariviere

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 13.aug 2020

Leto v neviditeľnom dotyku

Intimissimi pre svojich zákazníkov chystá úžasné novinky - predstavuje totiž nové štýly a látky, ktoré boli vytvorené špeciálne pre ne...


Trendy móda | 11.aug 2020

Ganni a Levi’s pripravili kolaboráciu. D...

Zatiaľ čo značka Ganni je dokonalým príkladom modernej módy, Levi’s v sebe nesie poriadnu dávku tradície spojenej s inováciou a nadčasovosťou. Vo svojej...


Trendy móda | 11.aug 2020

Plavkové trendy z Francúzskej riviéry

Keď sa povie Francúzska riviéra, mnohí z nás si predstavia charakteristické, dramatické útesy, hlbokú modrú farbu mora a samozrejme aj luxusné jachty...


Trendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...