Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 8. júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna verejnosť minulý rok objavila, sa jej jednoducho nedokáže vzdať.

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna verejnosť minulý rok objavila, sa jej jednoducho nedokáže vzdať. Je jednoduchá, nadčasová a praktická. Predstavujeme vám kabelku, ktorú v pohode môžete zobrať do práce, ale aj na pláž.

@fakerstrom

Ak ste ju ešte nezazreli vo svojom okolí, tak minimálne na sociálnych sieťach áno. Kabelka z raffie v sebe nesie silný bohémsky základ, ktorý však zapadá aj do minimalistických šatníkov. Známe módne ikony sa zamilovali najmä do modelu z dielne Loewe, ktorá kombinuje slamené detaily s kožou, alebo do romantický dizajnu od francúzskej značky Jacquemus inšpirovaný vintage vidieckou módou.

Foto: Instagram

Jedna z najväčších výhod tejto kabelky je jednoznačne jej versatilita a využiteľnosť. Zapadne do takmer akéhokoľvek outfitu, či už elegantnejšie ladeného, voľnočasového či romantického. Všetko záleží od stylingu. Krásne doplní klasickú košeľu s džínsami či šortkami, ladí so saténovými šatami aj sukňami, ale pokojne ju môžete doplniť aj ku maxišatám. Vyberať si pritom môžete z mnohých veľkostí a štýlov, najpopulárnejšia je zrejme prírodná varianta s neutrálnymi akcentami hnedej či béžovej, ale veľmi zaujímavo pôsobí aj farebná verzia, ktorá dotvára bohémsky look. 

Naše tipy:

Foto: archív značiek

1840

Súvisiace články