Šatníky Francúzok v lete sú sofistikované, chic a veľmi klasický. Z času na čas sa do neho samozrejme pripletú zaujímavé trendy, čo opäť posúva outfity štýlových žien na nový level. Akú obuv si zamilovali tento rok a ako ju nosia?

 

Šľapky na podpätku

Veľkým hitom nielen vo francúzskych šatníkoch sú šľapky na vyššom podpätku. Sú retro a dokonale sa hodia ku širokým nohaviciam, džínsom aj sukniam a šatám. Zvoliť môžete kitten heel alebo naopak, o niečo vyšší.

letná obuv parížanky francúzsky štýl@leasy_inparis 

 

 

Turistické sandále

Aj keď Francúzky uprednostňujú nadčasovosť a klasiku, tento trend ich neobišiel. Turistické sandále tak kombinujú so svojimi obľúbenými saténovými šatami či sukňami, ale pokojne aj so šortkami či nohavicovými kostýmami.

camillecharriere@camillecharriere

 

 

Espadrilky

Tento štýl topánok dokonale vystihuje francúzsky štýl, je elegantný, nadčasový a veľmi ženský. Vyhovie všetkým ženám, tým, ktoré uprednostňujú nižšie podpätky, aj milovníčkam vyšších. Sú univerzálne a využiteľné na rôzne spôsoby.

lenafarl@lenafarl

 

 

Flip-flopy

Flip-flopy sú zase topánkami, ktoré Francúzky nezahadzujú ani vtedy, keď ich nenosí zvyšok sveta. Je to univerzálny typ obuvi, ktorý sa dá nosiť so šatami aj s džínsami, nehovoriac o tom, že je aj veľmi pohodlný.

leiasfez@leiasfez

 

 

Biele tenisky

Ak si Francúzka obuje tenisky, tak biele. Nezáleží pritom ani tak na štýle, hlavné je, aby boli čisté a farebne univerzálne. Nosia ich kombinácii s džínsami a sakom, ale aj letnými šatami pre dosiahnutie moderného kontrastu. 

annelauremais@annelauremais

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...