Pokiaľ ste aj vy sukňový typ a radi dopĺňate svoj šatník o nové kúsky, poradíme vám ktoré v ňom nesmú chýbať túto sezónu. Ak radšej nosíte nohavice, veríme, že sa nám poradí presvedčiť vás, že minimálne jednu sukňu v šatníku potrebujete.

 

Plisovaná

Na tento obľúbený štýl sukne nezabúdame ani toto leto. Elegantný, sofistikovaný a najmä nadčasový kúsok využijete na najrôznejšie spôsoby a príležitosti. Stačí doladiť sakom alebo džínsovou bundou, podľa toho, aký výsledok chcete dosiahnuť.

letné trendy sukne must have@brittanybathgate

 

 

Zavinovacia

Zavinovací typ sukne vždy bude pôsobiť chic a ležérne. Je zároveň veľmi zmyselný a letný, a pri správne zvolenom materiáli vám pripomenie exotickú dovolenku. Doplňte košeľou pre formálnejší look, alebo sexi topom ak sa chystáte na rande.

alexandrapereira@alexandrapereira

 

 

Nariasená

Tento spôsob spracovania látky sa často využíva na topoch a blúzkach, no teraz sa vracia aj na sukne a šaty. Má v sebe jemne bohémsku atmosféru, ale aj silu krásne vytvarovať postavu a zakryť nedokonalosti. Okrem toho je skvelým detailom na mini aj midi sukniach.

styleidealist @lissyroddyy

 

 

Vintage kvetiny

Všetci vieme, že kvetinové potlače sú letným must-have, stelesňujú ženskosť aj romantiku. Ak však hľadáte trochu zmeny, siahnite po vintage kvetinovom vzore, ktorý zaujme svojimi výraznými farbami a odvážnejšími farebnými kombináciami.

emilisindlev@emilisindlev

 

 

Tenisová

Tento trend zrejme nikto nečakal a nepredpovedal, no tenisová sukňa sa na Instagrame objavuje čoraz častejšie a vôbec nie len na kurtoch. Obľúbili si ju módne ikony, ktoré ju ladia s crop topmi, polokošeľami, ale aj romantickými topmi.

cassdimicco@cassdimicco

 

Foto: Instagram

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...