Ako spraviť z úplne obyčajného outfitu unikátny? Je to v detailoch. Aj tie najmenšie totiž okamžite dokážu premeniť celkový vzhľad a posunúť look na nový level. My sme si zamilovali tieto efektné detaily, ktoré dokonale osviežia akýkoľvek jarný či letný outfit.

Ramienka ako šperk

Aký obrovský rozdiel dokážu urobiť efektné ramienka? Aj ten najobyčajnejší top v základnej, neutrálnej farbe dostane na luxusnom či slávnostnejšom nádychu vďaka trblietavým, vyšívaným, perličkovým či iným, unikátnym ramienkam. Niektoré značky už stihli vyskúšať aj aplikáciu mušlí, kryštálikov či flitrov.

detaily móda trendy inšpirácia@_jeanettemadsen_ 

 

Náš tip:

Musier ParisMusier Paris

 

 

Mašličky na ramenách

Romantika ako vyšitá! Ramienka so zaväzovaním na mašličku pôsobia hravo, jemne a dokonalo uvoľnene. Krásne vyniknú nielen na topoch, ale aj šatách. Extra efekt dosiahnete v kombinácii s kvetinovou či károvanou potlačou, prípadne s nariasenou látkou.

annelauremais@annelauremais 

Náš tip:

TopshopTopshop

 

 

Sťahujúca šnúrka

Na športovejšiu nôtu to zase hrá sťahujúca šnúrka, ktorá dokáže doslova divy. Okrem toho, že aj ten najnudnejší outfit okamžite premení na štýlový, vie sa postarať aj o dramatické tvarovanie postavy v závislosti od svojho umiestnenia. Tento detail sa často používa na sukniach, no veľmi efektný je aj na topoch.

aimeesong@aimeesong 

Náš tip:

Topshop2Topshop

 

 

Efektné zaväzovanie

Tajomné odhalenie bez toho, aby ste ukázali až príliš veľa, vám pomôžu vytvoriť efektne umiestnené šnúrky na stiahnutie. Ideálne sú najmä v prípade blúzok či šiat a regulovať nimi môžete, koľko toho odhalíte. Vytvoríte tak veľmi zmyselný, no decentý look.

lenafarl @lenafarl  

Náš tip:

KenzoKenzo

 

 

Nahý chrbát

Stará dobrá klasika v podobe odhaleného chrbta nám pripomína letné outfity plné dobrodružstiev, tajomna, romantiky a tropickej atmosféry. Dnes si už dokážete vybrať najrôznejšie varianty tohto detaily, častokrát doplnené ďalšími zaujímavými prvkami ako mašle či zaväzovanie.

lucywilliams02@lucywilliams02 

Náš tip:

HMH&M

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...