Kúsok oblečenia, ktorý nechýba v žiadnom šatníku, bez ohľadu na to, aký je váš štýl, koľko máte rokov a aký je váš životný štýl. Dajú sa s ním vytvárať najrôznejšie outfity na akékoľvek príležitosti a stále sa v ňom cítime pohodlne. Pozreli sme sa na to, ako ho nosia štýlové Francúzky a objavili sme niekoľko rovníc, ktorými zaručene doplníme naše outfity.

Tričko + bermudy + sako + športové sandále

Táto kombinácia je našou go-to počas tejto jari a inak to nebude ani v lete. Športové sandále sú nielen pohodlné, ale dnes aj veľmi populárne. Doplňte ich elegantnejšími bermudami napríklad z ľanu a dlhším sakom v neutrálnych farbách. Vytvoríte tak veľmi sofistikovane pôsobiaci outfit, v ktorom pokojne môžete vyraziť do práce. Voliť môžete základné farby, ale pokojne zaexperimentujte napríklad aj s pastelovými a pridajte štipku zaujímavých vzorov.

tričko francúzsky štýl outfit inšpirácialouloudesaison

 

 

Tričko + sukňa + tenisky

Ak ste túto kombináciu ešte nevyskúšali, určite to rýchlo napravte. Outfit je nenáročný pretože pozostáva z kúskov, ktoré má doma zrejme každý. Experimentovať môžete s dĺžkou sukne, vzorom trička aj štýlom tenisiek. Pokojne môžete skombinovať tričko s potlačou obľúbenej kapely s plisovanou sukňou a platformovými teniskami. Alebo do toho choďte úplne minimalisticky a laďte základné kúsky v neutrálnych farbách. Výsledok bude za každých okolností efektný.

aude julie@aude julie

 

 

Tričko + tenisky + široké nohavice

Look evokujúci retro štýl, ktorý je aktuálne takisto veľmi trendy. Nepotrebujete k nemu nič viac ako tričko, tenisky a široké nohavice. Pokojne to môžu byť aj široké džínsy, no ak máte chuť na klasiku, stavte na štýlové nohavice v neutrálnej farbe. Nemusíte sa však báť ani zaujímavých pastelových tónov či dokonca vzorov, či už geometrických, kvetinových a odvážnych zvieracích.

claire most @claire_most

 

 

Tričko + džínsové šortky + balerínky

Nič tak dokonale nevystihuje francúzsky štýl ako balerínky. Okamžite premenia akýkoľvek outfit na ženský, hravý, sofistikovaný a francúzsky. Krásne doplnia džínsy, či v letnom počasí aj džínsové šortky. Na elegantný a pritom ležérny look teda budete potrebovať iba obľúbené šortky, základné tričko a jedny klasické, nadčasové balerínky. Džínsové šortky môžete pokojne nahradiť aj inými, napríklad ľanovými ši saténovými šortkami.

camillecharriere@camillecharriere

 

 

Tričko + džínsy + členkové čižmy

V jednoduchosti je krása a všetci vieme, že Francúzky sú majsterky vo vytváraní štýlových outfitov práve zo základných, jednoduchých kúskov. Dôkazom toho je aj outfit tvorený obyčajným tričkom, klasickými džínsami a členkovými čižmami. Opäť ide o kúsky, ktoré má v šatníku každý a zároveň je to look, ktorý sa hodí každému a takmer na akúkoľvek neformálnu príležitosť. Ak chcete dodať outfit wow efekt, vyberte si jeden kúsok extravagantnejší, napríklad potlačou alebo strihom.

tamaramory@tamaramory 

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...