Kúsok oblečenia, ktorý nechýba v žiadnom šatníku, bez ohľadu na to, aký je váš štýl, koľko máte rokov a aký je váš životný štýl. Dajú sa s ním vytvárať najrôznejšie outfity na akékoľvek príležitosti a stále sa v ňom cítime pohodlne. Pozreli sme sa na to, ako ho nosia štýlové Francúzky a objavili sme niekoľko rovníc, ktorými zaručene doplníme naše outfity.

Tričko + bermudy + sako + športové sandále

Táto kombinácia je našou go-to počas tejto jari a inak to nebude ani v lete. Športové sandále sú nielen pohodlné, ale dnes aj veľmi populárne. Doplňte ich elegantnejšími bermudami napríklad z ľanu a dlhším sakom v neutrálnych farbách. Vytvoríte tak veľmi sofistikovane pôsobiaci outfit, v ktorom pokojne môžete vyraziť do práce. Voliť môžete základné farby, ale pokojne zaexperimentujte napríklad aj s pastelovými a pridajte štipku zaujímavých vzorov.

tričko francúzsky štýl outfit inšpirácialouloudesaison

 

 

Tričko + sukňa + tenisky

Ak ste túto kombináciu ešte nevyskúšali, určite to rýchlo napravte. Outfit je nenáročný pretože pozostáva z kúskov, ktoré má doma zrejme každý. Experimentovať môžete s dĺžkou sukne, vzorom trička aj štýlom tenisiek. Pokojne môžete skombinovať tričko s potlačou obľúbenej kapely s plisovanou sukňou a platformovými teniskami. Alebo do toho choďte úplne minimalisticky a laďte základné kúsky v neutrálnych farbách. Výsledok bude za každých okolností efektný.

aude julie@aude julie

 

 

Tričko + tenisky + široké nohavice

Look evokujúci retro štýl, ktorý je aktuálne takisto veľmi trendy. Nepotrebujete k nemu nič viac ako tričko, tenisky a široké nohavice. Pokojne to môžu byť aj široké džínsy, no ak máte chuť na klasiku, stavte na štýlové nohavice v neutrálnej farbe. Nemusíte sa však báť ani zaujímavých pastelových tónov či dokonca vzorov, či už geometrických, kvetinových a odvážnych zvieracích.

claire most @claire_most

 

 

Tričko + džínsové šortky + balerínky

Nič tak dokonale nevystihuje francúzsky štýl ako balerínky. Okamžite premenia akýkoľvek outfit na ženský, hravý, sofistikovaný a francúzsky. Krásne doplnia džínsy, či v letnom počasí aj džínsové šortky. Na elegantný a pritom ležérny look teda budete potrebovať iba obľúbené šortky, základné tričko a jedny klasické, nadčasové balerínky. Džínsové šortky môžete pokojne nahradiť aj inými, napríklad ľanovými ši saténovými šortkami.

camillecharriere@camillecharriere

 

 

Tričko + džínsy + členkové čižmy

V jednoduchosti je krása a všetci vieme, že Francúzky sú majsterky vo vytváraní štýlových outfitov práve zo základných, jednoduchých kúskov. Dôkazom toho je aj outfit tvorený obyčajným tričkom, klasickými džínsami a členkovými čižmami. Opäť ide o kúsky, ktoré má v šatníku každý a zároveň je to look, ktorý sa hodí každému a takmer na akúkoľvek neformálnu príležitosť. Ak chcete dodať outfit wow efekt, vyberte si jeden kúsok extravagantnejší, napríklad potlačou alebo strihom.

tamaramory@tamaramory 

 

 

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

Magazín TOP FASHION Autumn

Fakt, že sila tkvie v kvalitných vzťahoch možno sledovať vo všetkých oblastiach života. Skvelým príkladom sú nielen ľudské osudy ale aj rodinné firmy, podniky, reštaurácie, módne značky.

 

tf2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.nov 2020

Unikátne tehotenské outfity na zimu podľ...

Krásna Švédka pred pár mesiacmi oznámila, že sa čoskoro stane mamou! Dnes je v 7.mesiaci a jej unikátny štýl sa pretavil aj...


Trendy móda | 22.nov 2020

5 must-have kúskov na zimu podľa štýlový...

Po inšpiráciu na letné outfity si „chodíme“ do Kalifornie a tú zimnú zasa hľadáme v Anglicku. Štýlové dámy z tejto časti sveta sa...


Ľan a konope, materiály z ktorých vznik...

O tom, že na povale domu môžete nájsť tie najväčšie poklady, hovorili už naše staré mamy. A takýto bol aj...


Trendy móda | 21.nov 2020

Dior uvádza prvú kolekciu oblečenia na d...

Pandémia a s ňou súvisiaca karanténa úplne zmenili spôsob, akým pristupujeme k móde, na osobnej úrovni aj a tej globálnej úrovni. Čoraz častejšie siahame...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...