Od konca apríla sa môžeme tešiť z čoraz dlhších, slnečných a príjemných dní. Vychutnávať si ich síce môžeme nanajvýš na balkóne či záhrade, prípadne na krátkej prechádzke, no to neznamená, že si jarnú náladu nemôžeme dopriať v našich outfitoch. Toto sú naše najobľúbenejšie farebné kombinácie na jar.

Sorbet

Ako podľa vás vyzerá ideálny letný sorbet? Čučoriedkovo-malinový či jahodovo-mangový? Namiešajte si ideálny mix podľa seba lebo túto sezónu sa budú nociť tie najodvážnejšie veselé kombinácie. Pokojne zlaďte červenú s oranžovou, ružovú s fialovou, žltú s modrou, je to celé na vás.

farebné kombinácie na jar outfit inšpirácia@sincerelyjules

 

Mandarínková a krémová

Mandarínková je jedným z najväčších hitov tejto sezóny, nie je ani príliš oranžová ani červená a je o niečo výraznejšia ako koralová. Pôsobí elegantne, no odvážne, dokonalý pár tvorí s jemnou krémovou.

monikhdale@monikh

 

 

Svetlomodrá + biela

Vyblednutá modrá a biela sú také klasické, nadčasové duo, ktoré nikdy neprestane baviť. Evokuje uvoľnenosť, pohodlie a familiárnosť, no pritom je neuveriteľne chic. Táto kombinácia sa dá nosiť na najrôznejšie spôsoby a na akékoľvek príležitosti.

lucywilliams02@lucywilliams02

 

 

Svetlofialová + denim

Svetlomodrý denim a pastelová fialová nie sú bežnou kombináciou. Napriek tomu pôsobia prekvapivo harmonicky a žensky. Ide o nenútenú kombináciu, ktorá vyniká vo svojej ležérnosti a jemnosti, no pritom dokáže okamžite zaujať.

sabinasocol@sabinasocol

 

 

Khaki + svetložltá

Aj žltá momentálne zažíva obrovský nárast v popularite, nosí sa vo svojich najrôznejších tónoch, no ak ju budete kombinovať s khaki, stavte na jej svetlejšie, pastelové odtiene. V tejto kombinácii dosiahnete prirodzený look s nádychom exotiky.

camillecharriere@camillecharriere

 

 

Pastelovo ružová + mätová

Ak máte náladu na pastely, určite vyskúšajte túto ženskú, hravú kombináciu, ktorá zaujme svojou unikátnosťou. Obe farby sú skôr chladivé, no napriek tomu pôsobia veľmi príjemne, letne a energicky.

leoniehanne@leoniehanne

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...


Fashion Week | 06.júl 2020

Sledujte Haute Couture Week online!

6.júla odštartoval týždeň Haute Couture módy. Tak, ako vždy, je táto edícia unikátna svojimi kreáciami, rôznorodými inšpiráciami a umeleckými víziami, ktoré...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...