Aby boli dni svetlejšie a pozitívnejšie, musíme si niekedy pomôcť farbami. Majú pozitívny vplyv na našu náladu, ale aj okolie, tak prečo im nedať šancu? Týchto 5 farebných kombinácii určite počas jari vyskúšame, aj keby to malo znamenať, že našim jediným publikom bude partner a pes.

Hnedá & ružová

Tlmené tóny hnedej krásne vyvažujú výraznú ružovú, vďaka čomu táto kombinácia pôsobí harmonicky a chic. Je to veľmi energická, no pritom uvoľnená voľba, ktorá je využiteľná v najrôznejších kombináciách kúskov.

jarne farene kombinacie@wethepeoplestyle

 

Čokoládová + slonovinová

Nadčasová, príjemná, hlboká a komfortná kombinácia prírodných farieb akými sú čokoládová a slonovinová. Vďaka familiárnemu dojmu pôsobí upokojujúco a mierne, no napriek tomu je veľmi moderná a elegantná.

melissaswardrobe@melissaswardrobe 

 

 

Zelená & žltá

Živá, energizujúca a zdravo pôsobiaca kombinácia, ktorá nám pripomína lepšie dni, plné slnka, teplého počasia a letných drinkov. Pôsobí pozitívne a hravo, nechajte sa týmito farbami odpútať a myslite pozitívne.

alyssainthecity@alyssainthecity 

 

 

Modrá & žltá

Pastelová žltá a svetlomodrá sa k sebe krásne hodia. Takisto pripomínajú slnečné počasie a lepšie dni. Okrem toho, modrá je svieža, chladivá, zatiaľ čo žltá je teplá. Spolu tvoria dokonalý, harmonický pár.

mariejedig@mariejedig

 

 

Žltá & biela

Elegantná a veľmi moderná kombinácia, ktorá je využiteľná pri elegantných aj športových outfitoch. Univerzálna biela je čistá a minimalistická, zatiaľ čo výrazné odtiene žltej dodávajú celkovému looku na šťave.

hannastefansson@hannastefansson

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna...


Trendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...