Ste pripravené vymeniť svoje klasické skinny džínsy za niečo nové? Túto sezónu sa budú nosiť nielen zvonové džínsy, ale aj bermudy či poriadne roztrhané modely. Vládnuť im bude sentimentálny retro trend, ale aj moderné prvky.

 

dzinsove trendy jar rifle

 

 

Vintage

Trend vintage módy je taký rozsiahly, že sa nedokázal vyhnúť ani džínsom. Túto sezónu budú trendy retro vyzerajúce kúsky s príbehom a obnoseným efektom, škvrnami či vyblednutou farbou.

Versace SS20Versace SS20

 

 

Zvonové

Ak vás oslovil retro trend, pokojne môžete siahnuť po zvonových nohaviciach a lá 70’s. Dokonale sa hodia ku oversized sakám a masívnymi teniskami tiež podčiarknete ich štýl.

Celine SS20Celine SS20

 

 

Roztrhané

Džínsy s dierami tu už dlho neboli, avšak teraz hlásia návrat. Nosiť sa budú nielen megalomanské diery na kolenách, ale aj menšie, nenápadné prestrihy.

Givenchy SS20Givenchy SS20

 

 

Bermudy

Bolo len otázkou času, kedy sa začnú nosiť džínsov bermudy. Táto populárna dĺžka šortiek si získala toľko fanúšikov, ako máločo. Dobrou správou je, že sa dajú využiť aj do práce!

ChanelChanel ss20

 

 

S priznanými švami

Džínsy so zaujímavým detailom trochu ozvláštnia bežné outfity. Švy na prednej, zadnej strane, či dokonca z bokov alebo asymetricky umiestnené budú veľkým hitom.

Ulla Johnson SS20Ulla Johnson SS20

Foto: Indigital

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.apr 2021

H&M uvádza spoluprácu s Liyou Kebede

Vedeli ste, že krásna etiópska modelka Liya Kebede má skvelo rozbehnutú, udržateľnú značku s názvom lemlem? Ak o nej počuje...


Trendy móda | 13.apr 2021

Džínsy & sako sú našou obľúbenou jarnou ...

Spojenie dvoch klasických, nadčasových kúskov nás nikdy neomrzí. Sako a džínsy sú navyše ideálnou voľbou na jarné dni, vďaka ktorým...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...