Ste pripravené vymeniť svoje klasické skinny džínsy za niečo nové? Túto sezónu sa budú nosiť nielen zvonové džínsy, ale aj bermudy či poriadne roztrhané modely. Vládnuť im bude sentimentálny retro trend, ale aj moderné prvky.

 

dzinsove trendy jar rifle

 

 

Vintage

Trend vintage módy je taký rozsiahly, že sa nedokázal vyhnúť ani džínsom. Túto sezónu budú trendy retro vyzerajúce kúsky s príbehom a obnoseným efektom, škvrnami či vyblednutou farbou.

Versace SS20Versace SS20

 

 

Zvonové

Ak vás oslovil retro trend, pokojne môžete siahnuť po zvonových nohaviciach a lá 70’s. Dokonale sa hodia ku oversized sakám a masívnymi teniskami tiež podčiarknete ich štýl.

Celine SS20Celine SS20

 

 

Roztrhané

Džínsy s dierami tu už dlho neboli, avšak teraz hlásia návrat. Nosiť sa budú nielen megalomanské diery na kolenách, ale aj menšie, nenápadné prestrihy.

Givenchy SS20Givenchy SS20

 

 

Bermudy

Bolo len otázkou času, kedy sa začnú nosiť džínsov bermudy. Táto populárna dĺžka šortiek si získala toľko fanúšikov, ako máločo. Dobrou správou je, že sa dajú využiť aj do práce!

ChanelChanel ss20

 

 

S priznanými švami

Džínsy so zaujímavým detailom trochu ozvláštnia bežné outfity. Švy na prednej, zadnej strane, či dokonca z bokov alebo asymetricky umiestnené budú veľkým hitom.

Ulla Johnson SS20Ulla Johnson SS20

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna...


Trendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...