Ak plánujete osviežiť svoj jarný šatník trendy kúskami na jar, poradíme vám, aké šaty si vybrať. Či už ste zástankyne elegancie alebo sa nebojíte ani extravagantných trendov, každý si príde na svoje.

 

šaty na jar trendy

 

Babydoll

Voľné strihy, riasenie, volány a ženské éterické prvky. To sú poznávacie prvky babydoll šiat, ktoré nie sú žiadnou novinkou, ale až teraz sa naplno vracajú na scénu. Sú ideálne na takmer akékoľvek príležitosti a pristanú každému typu postavy.

1

 

 

Bodky

Nadčasové, elegantné bodky by nemali chýbať žiadnemu šatníku. Vždy zaujmú svojou sofistikovanosťou, no vďaka rôznej farebnosti môžu vyniknúť aj svojou hravosťou, dievčenským lookom a bezstarostnosťou.

2

 

 

Prestrihy

Minulé letá dominovali šaty s nahým chrbtom, túto sezónu však budeme odhaľovať kožu inak. Zaujímavé, strategické prestrihy nám v tom pomôžu a navyše prinesú do outfitu prvok prekvapenia.

3

 

 

Vintage potlače

Vintage kvetiny v tlmených farbách a zaujímavých ornamentoch nahrádzajú bežné kvetiny, ktoré sme nosili doteraz. V outfite sa postarajú a sentimentálny retro nádych a opäť posunú celý look iným, neočakávaným smerom.

4

 

 

Farby zvýrazňovačiek

Veselé a výrazné tóny žltej, ružovej, zelenej či oranžovej je presne to, čo potrebuje náš šatník na rozveselenie. Energizujúce farby pôsobia pozitívne, moderne a sviežo. Preto sú ideálnym základom pre jarné outfity.

5

 

 

Farebná koža

Ešte stále sa nevzdávame kože. Od neutrálnych farieb sa však presúvame ďalej a na jar sa preto do popredia dostanú jej farebnejšie varianty. Nosiť sa budú napríklad odtiene zelenej, modrej či dokonca červenej.

6

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 09.apr 2020

Outfity v karanténe

Keby sme vám pred mesiacom povedali, že o mesiac budeme všetci nosiť len tepláky a legíny, verili by ste nám?...


Celebrity | 08.apr 2020

Módna dražba na podporu boja proti koron...

Celý módny priemysel sa snaží pomáhať, ako sa len dá. Zatiaľ čo niektoré značky sa vrhli do výroby rúšok a ochranných...


Trendy móda | 08.apr 2020

Quarantine Fashion: Tepláková inšpirácia

Veľmi radi by sme sa konečne pozreli na to, aké trendy vládnu v šatníkoch známych influenceriek, modeliek či známych osobností, avšak...


Trendy móda | 07.apr 2020

Alexander Wang spúšťa archívny výpredaj ...

Každý deň sa dozvedáme o tom, ako sa módny priemysel snaží pomáhať v situácii, kedy je takmer celý svet zasiahnutý koronavírom. Niektoré...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Ako móda pomáha v boji s koronavírom

Ak nás niečo toto obdobie poznačené pandémiou naučilo, tak minimálne to, že si musíme viac pomáhať a...

Čítanie do karantény

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz po...

LVMH bude vyrábať dezinfekciu francúzsky...

Skupina LVMH, ktorá zastrešuje značky ako Christian Dior, Givenchy či Guerlain oznámila, že od 16.ma...