Pokiaľ ste si doteraz mysleli, že trendy široké nohavice nie sú nič pre vás, presvedčíme vás o opaku. Našli sme niekoľko inšpiratívnych outfitov, ktoré sú jasným dôkazom, že so širokými nohavicami môžete pokojne prísť do práce, alebo sa v nich vydať na nákupy.

Minimalizmus

Široké nohavice v kombinácii so saténovou blúzkou, alebo ešte lepšie- pyžamový set! U nás túto sezónu vedú monochromatické, prípadne tón v tóne outfity a pri širokých nohaviciach nie je nič lepšie ako saténový set, ktorý pripomína pyžamo. Doplňte teniskami a keď sa oteplí tak pokojne aj sandálmi.

siroke nohavice outfit inspiracia@em_tong

 

Classy lady

Ku širokým nohaviciam sa prirodzene hodí klasická blúzka. Je to úplne bežná a často využívaná kombinácia, ktorá sa hodí do kancelárie, na stretnutia či večer do divadla. Ak jeje chcete pridať trochu viac moderný look, previažte nohavice šnúrkami od topánok.

carodaur@carodaur

 

 

Ležérne

Lenivo a pritom štýlovo pôsobiaci outfit vytvoríte kombináciou širokých nohavíc, oversized košeľou a svetrom alebo mikinou previazanou cez pás. Obujte si k tomu klasické tenisky a chic, nenútený outfit je hneď na svete.

deborabrosa@deborabrosa

 

 

Tón v tóne

Ďalší skvelý variant ak máte radi jednoduchosť a jemné farby. Využite trendy krémovú farbu, na ktorej postavíte celý outfit. Široké nohavice doplňte svetrom v rovnakej farbe a nezabudnite ani kabelku v rovnakých tónoch.

krischerie@krischerie

 

 

Harmónia objemov

Široké nohavice vybalansujte vypasovaným tričkom, tielko si nechajte na leto. Stavte na kontrastné, no nebijúce sa farby, ktoré dotvoria elegantný look. Na vrch pokojne prehoďte sako alebo trench coat.

smythsisters@smythsisters

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 09.apr 2020

Outfity v karanténe

Keby sme vám pred mesiacom povedali, že o mesiac budeme všetci nosiť len tepláky a legíny, verili by ste nám?...


Celebrity | 08.apr 2020

Módna dražba na podporu boja proti koron...

Celý módny priemysel sa snaží pomáhať, ako sa len dá. Zatiaľ čo niektoré značky sa vrhli do výroby rúšok a ochranných...


Trendy móda | 08.apr 2020

Quarantine Fashion: Tepláková inšpirácia

Veľmi radi by sme sa konečne pozreli na to, aké trendy vládnu v šatníkoch známych influenceriek, modeliek či známych osobností, avšak...


Trendy móda | 07.apr 2020

Alexander Wang spúšťa archívny výpredaj ...

Každý deň sa dozvedáme o tom, ako sa módny priemysel snaží pomáhať v situácii, kedy je takmer celý svet zasiahnutý koronavírom. Niektoré...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Ako móda pomáha v boji s koronavírom

Ak nás niečo toto obdobie poznačené pandémiou naučilo, tak minimálne to, že si musíme viac pomáhať a...

Čítanie do karantény

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz po...

LVMH bude vyrábať dezinfekciu francúzsky...

Skupina LVMH, ktorá zastrešuje značky ako Christian Dior, Givenchy či Guerlain oznámila, že od 16.ma...