Nohavicové kostýmy sú aktuálne veľmi populárnym prvkom v šatníkoch známych osobností vrátane influenceriek, modeliek či filmových hviezd. Ak ho plánujete na jar využiť aj vy, máme pre vás 5 tipov, ako pomocou nich vytvoriť oku-lahodiace outfity.

S masívnymi čižmami

Určite ste si všimli, že masívne čižmy sa dostávajú do popredia nielen na prehliadkových mólach, ale aj v uliciach či na Instagrame. Práve preto sa začínajú nosiť aj v kombinácii s nohavicovými kostýmami, čo vytvára zaujímavý štýlový kontrast. Nezabudnite zastrčiť nohavice do čižiem, čím dosiahnete rebelský, no office-friendly look.

nohavicovy kostym outfit inspiracia 

 

S veselými doplnkami

Najjednoduchším spôsobom, ako dodať vášmu starému nohavicovému kostýmu nový, svieži look, je výber zaujímavých doplnkov. K jari sa hodia veselé, pastelové farby, ktoré rozjasnia akúkoľvek farbu kostýmu, či už ide o sivú, čiernu, hnedú či béžovú. Nebojte sa v jednom outfite skombinovať aj viacero farieb.

2  22 

 

 

Ležérne

Ako uberiete nohavicovému kostýmu na formálnosti? Doplňte ho obyčajným, jednofarebným tričkom. Ak stavíte na farby tón v tóne, váš outfit bude stále pôsobiť veľmi chic a moderne, no vďaka tričku nadobudne ležérny vzhľad. No a zastrčené nohavice v čižmách po kolenách sú bonus ak túžite po boho výsledku a lá Isabel Marant.

3  33 

 

 

Farebne

Ak vás nohavicové kostýmy doteraz nelákali kvôli fádnosti, váš názor určite zmenia trendy farebné sety, ktoré rozjasnia aj tie najsivejšie dni. Pokojne choďte do kostýmu vo výrazných, takmer neónových tónov, prípadne stavte na romantické pastely. Ak sa nebojíte vzorov a potlačí, siahnite aj po kvetinových, zvieracích či dokonca batikovaných kostýmoch.

4  44 

 

 

Kreatívne siluety

V prípade, že hľadáte niečo iné, inovatívne, hľadajte nohavicový kostým, ktorý okamžite zaujme svojim unikátnym strihom. Efektné skrátene sako je našim favoritom, dodáva celému outfitu veľmi moderný look, no pritom neuberá na elegancii. Alternatívne môžete siahnuť po saku s peplum detailom, alebo po kostýme pozostávajúcom z bermudových šortiek.

55  5 

Foto: Instagram (@thestylestalkercom)

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 09.apr 2020

Outfity v karanténe

Keby sme vám pred mesiacom povedali, že o mesiac budeme všetci nosiť len tepláky a legíny, verili by ste nám?...


Celebrity | 08.apr 2020

Módna dražba na podporu boja proti koron...

Celý módny priemysel sa snaží pomáhať, ako sa len dá. Zatiaľ čo niektoré značky sa vrhli do výroby rúšok a ochranných...


Trendy móda | 08.apr 2020

Quarantine Fashion: Tepláková inšpirácia

Veľmi radi by sme sa konečne pozreli na to, aké trendy vládnu v šatníkoch známych influenceriek, modeliek či známych osobností, avšak...


Trendy móda | 07.apr 2020

Alexander Wang spúšťa archívny výpredaj ...

Každý deň sa dozvedáme o tom, ako sa módny priemysel snaží pomáhať v situácii, kedy je takmer celý svet zasiahnutý koronavírom. Niektoré...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Ako móda pomáha v boji s koronavírom

Ak nás niečo toto obdobie poznačené pandémiou naučilo, tak minimálne to, že si musíme viac pomáhať a...

Čítanie do karantény

Ešte ubehlo len pár dní od začiatku prísnych opatrení v našich končinách, no mnohí z nás už teraz po...

LVMH bude vyrábať dezinfekciu francúzsky...

Skupina LVMH, ktorá zastrešuje značky ako Christian Dior, Givenchy či Guerlain oznámila, že od 16.ma...