Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 23. február 2020

Moncler x Rick Owens: Kolaborácia na kolesách

Všetci vieme, že Rick Owens je veľmi špecifickým dizajnérom. Má svoju víziu, ktorá sa často nestotožňuje stradičným vnímaním módy či dizajnu vo všeobecnosti.

Moncler x Rick Owens: Kolaborácia na kolesách

Všetci vieme, že Rick Owens je veľmi špecifickým dizajnérom. Má svoju víziu, ktorá sa často nestotožňuje s tradičným vnímaním módy či dizajnu vo všeobecnosti. Keď ho oslovila značka Moncler, aby pre ňu pripravil jednu z Genius projekt, všetci hneď tušili, že aj toto bude úplne niečo iné, ako ostatné Genius kolekcie. Vznikol tak Moncler x Rick Owens autobus.

Značka Moncler aj dizajnér Owens uverejnili sneak-peak kolaborácia niekoľko dní pred MFW. Na fotkách účinkoval sám dizajnér a módna ikona Michele Lamy. Zachytený boli na cestách Nevadou, na benzínovej stanici, či pri billboardoch. Vtedy sme si ešte len všetci domýšľali, o čo pôjde. „Moncler ma oslovil s ponukou spolupráce a vtedy som využil príležitosť a navrhol im niečo iné- navrhnúť dizajn tour autobusu pre Michele a spraviť na ňom road trip z Los Angeles do Nevady,“ povedal Rick Owens.

2

3 4

V tejto kolaborácii teda vznikol autobus, v ktorom Owens a Lamy skutočne prešli Nevadu. Vybavený bol prikrývkami a nábytkom, ktoré vznikli v tejto kolaborácii. Všetko bolo ladené do sivo-strieborných tónov. Súčasťou kolaborácie sú aj bundy, kabáty, čižmy a iné módne kúsky, ktoré zažili svoju premiéru na milánskom týždni módy 19.februára.

 

7  8  9 
10  11 

Foto: archív značiek

1043

Súvisiace články