Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no kožené nohavice sa dajú nosiť tak jednoducho a prakticky ako klasické džínsy. Dokazujú nám to svetové módne ikony, ktoré ich kombinujú s jednoduchými, základnými kúskami, vďaka čomu vznikajú elegantné a nositeľné outfity na každý deň.

Minimalisticky

Jednoduchý, monochromatický prístup ku noseniu kožených nohavíc predviedla napríklad Josefine. Svoj čierne široké kožené nohavice doplnila predĺženým sakom a základným bielym tričkom.

kozene nohavice outfity inspiracia@josefinehj

 

Color-blocking

Aj farebne sa to dá. Hnedý model kožených nohavíc doplňte zaujímavou, veselou farbou, napríklad žltou. Tento kúsok sa skvele ladí s trench coatmi či maxi kabátmi, ktoré pozdvihnú oufit na nový level.

leoniehanne@leoniehanne

 

 

Classy

Kožené nohavice efektne previazané šnurovaním od topánok budú zaručene jedným z najväčších hitov tejto jari. Tiffany tento styling doplnila zaujímavým trench coatom v základnej béžovej farbe, ktorý ladil ku hnedým nohaviciam.

handinfire@handinfire

 

 

Oversized

Široké nohavice, voľný top a oversized bunda či kabát sú kúskami, vďaka ktorým vytvoríte outfit hodný street stylovej divy. Hrajte sa farbe, krásne spolu vyniknú neutrálne, prírodné farby, alebo naopak, vyskúšajte pastely.

camilacoelho@camilacoelho

 

 

Farebne

Pokojne do toho choďte aj farebne a zvoľte menej tradičné farby kože. Inšpirujte sa napríklad Emili Sindlev, ktorá stavila na mandarínkovú farbu, ktorú doplnila zaujímavým námorníckym svetrom.

emilisindlev@emilisindlev 

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 28.máj 2020

Minimalistické kúsky na jar

Či už sa váš šatník celý nesie v duchu minimalizmu alebo radi kombinujete rôzne štýly, tieto základné kúsky sa vám určite...


Trendy móda | 28.máj 2020

Cecilie Bahnsen x Charles & Keith: Must-...

Pokiaľ ste ešte nepočuli meno Cecilie Bahnsen, pripravte sa na to, že ho v budúcnosti budete počuť často. Dánska dizajnérka si...


Trendy móda | 26.máj 2020

Must-have šortky na sezónu jar-leto 2020

Niektoré z nás si nedokážu predstaviť leto bez džínsových šortiek, iní sa im vyhýbajú obrovským oblúkom. Či už hľadáte alternatívu ku...


Trendy móda | 26.máj 2020

Comfy & chic: Pohodlné jarné kúsky

Aj vy ste si veľmi rýchlo zvykli na domácu módu počas karantény? Vitajte v klube! Pokiaľ sa nechcete tohto novo objaveného...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...