Aký je rozdiel medzi veľkými a malými trendami? Na tie veľké sme všetci čakali, pretože ich boli plné prehliadkové móla. Tie malé prišli na scénu neočakávane a vo väčšine prípadov sa zrodili na sociálnych sieťach. Mikro trendy, ktoré postupne ovládajú jarné šatníky po svete sú veľké goliere či croissantové kabeky.

Výrazné goliere

Pokračovanie praire trendu v tomto roku predstavujú najmä výrazné goliere. Zrejme za to môžu filmy ako Malé ženy či seriál Chilling Adventures od Sabrina. V každom prípade, my sme IN!

jarne mikrotrendy outfit inspiracia@theclm

 

 

Kabelkový croissant

Tento trend odštartoval pravdepodobne v uliciach Francúzska, kde si sladké pečivo obľúbili lokálne módne ikony a pretavili ho aj to svojich kabeliek. Čoraz viac značiek sa na tomto trende vezie.

2 @stephaniebroek

 

 

Kvety 70.rokov

Kvetiny sa držia na výslní už poriadne dlho a v rôznych štýloch či farbách. Teraz sa však o slovo hlásia 70.roky so svojimi zemitými tónmi a jemne psychadelicky pôsobiacimi kvetinami. Vyskúšate?

3 @alyssainthecity

 

 

Legíny 2.0

Keď to už vyzeralo tak, že legíny upadnú do úplného zabudnutia, na scéne sa objavili inovované verzie s takýmto milým rozparkom pri členkoch. Nosia sa s masívnymi teniskami, s lodičkami aj s členkovými čižmami.

4@rosiehw

 

 

Svetrové sety

Spustila tento trendy Katie Holmes svojim kašmírovým setom kardigánu a podprsenky? Pravdepodobne. Avšak odvtedy sú svetrové sety vidieť stále viac a viac nielen na Instagrame, ale aj v samotných uliciach.

5@aimeesong

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...