Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť ho je však také jednoduché! Stačí pridať zaujímavé farebné kombinácie do našich outfitov.

Oranžová & modrá

Napadlo by vám skombinovať výraznú oranžovú a kobaltovo modrú? Ani nám nie! Avšak výsledok je skutočne efektný. Má v sebe niečo odvážne, no pritom je veľmi ženský a pôsobí distingvovane, nie extravagantne. Ak sa tejto kombinácie bojíte, začnite v menšom, napríklad doplnkami.

title@hannastefansson 

 

Ťavia & fuksiová

Nič nevytvorí taký dokonalý exkluzívno-ležérny look ako overená kombinácia elegantnej ťavej a výraznej fuksiovej. Vyberte si jeden takýto výrazný kúsok a okolo neho postavte zvyšok outfitu. Pokiaľ nemáte nohavice, pokojne siahnite po blúzke alebo šatách. Ťavie doplnky prinesú do outfitu harmóniu.

ada oguntodu@ada_oguntodu

 

 

Zelená & fialová

Základným pravidlom pri kombinovaní týchto dvoch farieb je, vybrať si púdrové alebo tlmené odtiene. Vyhnete sa tak ponurému výsledku, ktorý by mohol vzniknúť kombináciou hlbokej zelenej a tmavofialovej. Takéto pastelové kombo síce pôsobí trochu retro, no zároveň aj romanticky a nežne.

emilisindlev@emilisindlev 

 

 

Žltá & modrozelená

So žltou farbou sa častokrát pracuje ťažko. Nehodí sa totiž každému tónu pleti a niekedy pôsobí príliš “veľkonočne”. Avšak v kombinácii s zaujímavou farbou ako je modrozelená nadobúda úplne nový vzhľad. Vyberte si však púdrový odtieň žltej, ktorý doplníte hlbokým odtieňom modrozelenej. Dosiahnete ta koku-lahodiaci výsledok.

tamumcpherson@tamumcpherson 

 

 

Modrá & zelená

Najodvážnejšou kombináciou z tejto päťky je jednoznačne neónovo zelená s výraznou modrou. Inšpirovala nás stylistka Marianne Theodorsen, ktorá je známa takýmito bláznivými kombináciami. A presvedčila nás! Outfit v konečnom dôsledku pôsobí síce extravagantne, no vôbec nie okázalo ani nezladene. Jednoducho je len výrazný, ideálny do sivých dní.

marianne theodorsen@marianne_theodorsen

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.feb 2020

Stylingové triky Francúzok

Opäť sme hľadali inšpiráciu v šatníkoch štýlových Francúzok. Tentokrát sme objavili niekoľko zaujímavých stylingových trikov, vďaka ktorým vytvoríte nefalšované french chic...


Trendy móda | 17.feb 2020

Maison Margiela predstavuje kolaboráciu ...

Módny dom Maison Margiela len nedávno predstavil unikátnu kolaboráciu so značkou Reebok a teraz pridáva ďalší zaujímavý projekt, ktorý zažil svoju...


Trendy móda | 15.feb 2020

Rixo a Christian Lacroix pripravili kola...

Značka Rixo je stelesnením moderného dizajnu, ktorý si obľúbili IT girls po celom svete. Christian Lacroix zase symbolizuje zašlú slávu...


Trendy móda | 14.feb 2020

Stylingová inšpirácia: Nohavice v čižmác...

Stylingový trik priamo z ulíc New Yorku, kde nám ho predviedli nielen samotné modelky na prehliadkových mólach, ale aj influencerky, módne...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...