Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť ho je však také jednoduché! Stačí pridať zaujímavé farebné kombinácie do našich outfitov.

Oranžová & modrá

Napadlo by vám skombinovať výraznú oranžovú a kobaltovo modrú? Ani nám nie! Avšak výsledok je skutočne efektný. Má v sebe niečo odvážne, no pritom je veľmi ženský a pôsobí distingvovane, nie extravagantne. Ak sa tejto kombinácie bojíte, začnite v menšom, napríklad doplnkami.

title@hannastefansson 

 

Ťavia & fuksiová

Nič nevytvorí taký dokonalý exkluzívno-ležérny look ako overená kombinácia elegantnej ťavej a výraznej fuksiovej. Vyberte si jeden takýto výrazný kúsok a okolo neho postavte zvyšok outfitu. Pokiaľ nemáte nohavice, pokojne siahnite po blúzke alebo šatách. Ťavie doplnky prinesú do outfitu harmóniu.

ada oguntodu@ada_oguntodu

 

 

Zelená & fialová

Základným pravidlom pri kombinovaní týchto dvoch farieb je, vybrať si púdrové alebo tlmené odtiene. Vyhnete sa tak ponurému výsledku, ktorý by mohol vzniknúť kombináciou hlbokej zelenej a tmavofialovej. Takéto pastelové kombo síce pôsobí trochu retro, no zároveň aj romanticky a nežne.

emilisindlev@emilisindlev 

 

 

Žltá & modrozelená

So žltou farbou sa častokrát pracuje ťažko. Nehodí sa totiž každému tónu pleti a niekedy pôsobí príliš “veľkonočne”. Avšak v kombinácii s zaujímavou farbou ako je modrozelená nadobúda úplne nový vzhľad. Vyberte si však púdrový odtieň žltej, ktorý doplníte hlbokým odtieňom modrozelenej. Dosiahnete ta koku-lahodiaci výsledok.

tamumcpherson@tamumcpherson 

 

 

Modrá & zelená

Najodvážnejšou kombináciou z tejto päťky je jednoznačne neónovo zelená s výraznou modrou. Inšpirovala nás stylistka Marianne Theodorsen, ktorá je známa takýmito bláznivými kombináciami. A presvedčila nás! Outfit v konečnom dôsledku pôsobí síce extravagantne, no vôbec nie okázalo ani nezladene. Jednoducho je len výrazný, ideálny do sivých dní.

marianne theodorsen@marianne_theodorsen

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 25.sep 2020

Kolaborácia Ralph & Russo x Audemars Pig...

Presah módy do iných odvetví je vždy zaujímavým krokom, o čom svedčí aj množstvo kolaborácií, ktoré v dnešnom svete vzniká. Jednou z tých...


Módne ikony | 25.sep 2020

Dorota Kullová: Mať úctu k sebe samej je...

V roku 2013 sa zúčastnila na Schwarzkopf Elite Model Look, kde sa prebojovala do československého finále. Napriek tomu, že nezvíťazila...


Fashion Week | 24.sep 2020

Sledujte prvú prehliadku Rafa Simonsa pr...

Milánsky týždeň módy je už v plnom prúde. 24.septembra o 14:00 sa navyše uskutoční prehliadka úplne prvej kolekcie značky Prada...


Trendy móda | 23.sep 2020

Jesenný must-have: Mokasíny

Už ste odložili posledný model letných sandálov na zimný spánok? Alebo ešte dúfate, že nás prekvapí pár horúcich dní? Za...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Z leta na jeseň: Ako prispôsobiť starost...

To, že pomaly oficiálne končí leto neznamená, že si ešte v nasledujúcich mesiacoch nebudeme môc...

Skin Restart po lete

Po lete sme všetci nabití pozitívnou energiou, no naša pleť má iný názor. Je unavená. Doprajte jej p...

Street stylová inšpirácia z MBPFW: Deň 3

Aj napriek tomu, že módny svet aktuálne miluje neutrálne odtiene hnedej, krémovej a sivej, v&nb...