Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či Nórky musia štýlovo zvládať omnoho tuhšie a dlhšie zimy ako my, preto určite poznajú recepty na tie najpraktickejšie chic outfity.

Dánsko: Emili Sindlev

Keď kožušina, tak umelá a farebná! Emili patrí k najodvážnejším Severankám čo sa týka farieb dokázala to aj výberom svojho chlpatého kabátu. Doladilo ho jemnou ružovou kabelkou, čo dodalo celému looku na jemnosti a dievčenskosti. Pod kabát ukryla fialovo-sivé maxi šaty s rolákom.

title@emilisindlev

 

 

Švédsko: Kenza Zouiten Subosic

Farieb sa nebojí ani Kenza, ktorá na prechádzku vytiahla ohnivočervený teddy kabát. Doladila ho hrejivými legínami a masívnymi teniskami. Čiapka na hlave a hrejivé rukavice s kožušinou sa postarali o to, aby vonku nezmrzla. Dokonalý voľnočasový outfit, čo poviete?

Screenshot 2020 01 03 at 15.31.45@kenzas

 

 

Fínsko: Marianna Mäkelä

Klasická čierno-biela kombinácia s moderným duchom. Objemná páperová bunda previazaná v páse ľadvinkou, čierne legíny, čiapka a šál jej vystačili na to, aby vytvorili chic, monochromatický outfit. Dizajnová bunda sa stala stredobodom pozornosti.

mariannnan@mariannnan

 

 

Nórsko: Darja Barannik

Podobne na to išla aj Darja, ktorá taktiež stavila na nesmrteľnú B&W kombináciu. Jej predstava o modernom, zimnom outfite však pozostáva z kožených nohavíc a svetra so zaujímavým vzorom. Na ozvláštnenie pridala aj výrazné zlaté doplnky na krku a rukách.

darjabarannik@darjabarannik

 

 

Island: Sigridur Margret

Margaret vytvorila dokonalý street-wearový outfit, ktorý vyskladala zo širokých džínsov, mikine s kapucňou pod oversized kabátom a maxi šálu s logom. Všetko v základných farbách ako čierna a sivá. Také jednoduché a pritom efektné.

sigridurr@sigridurr

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.jún 2021

Najmódnejšie strihy dámskych džínsov v s...

Rifle sú módnou ikonou v podstate odvtedy, ako sa dostali k širokým masám a asi neexistuje žena, ktorá aspoň jedny...


Trendy móda | 11.jún 2021

Najlepšie materiály na leto

Letné šatníky prispôsobujeme výberom aktuálnych trendov a typov produktov, ale zaujímať by sme sa mali aj o materiály, z ktorých...


Trendy móda | 11.jún 2021

Šperkové trendy na leto

Toto leto bude do veľkej miery patriť retro trendom. Podobne to bude aj v prípade šperkov, ktorých dizajn je častokrát...


Trendy móda | 10.jún 2021

Kapsulový šatník na dovolenku

Zbaliť sa na dovolenku býva veľká výzva, zmestiť všetky naplánované outfity do jedného kufra si vyžaduje veľa kreativity. Tieto kúsky...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...