Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či Nórky musia štýlovo zvládať omnoho tuhšie a dlhšie zimy ako my, preto určite poznajú recepty na tie najpraktickejšie chic outfity.

Dánsko: Emili Sindlev

Keď kožušina, tak umelá a farebná! Emili patrí k najodvážnejším Severankám čo sa týka farieb dokázala to aj výberom svojho chlpatého kabátu. Doladilo ho jemnou ružovou kabelkou, čo dodalo celému looku na jemnosti a dievčenskosti. Pod kabát ukryla fialovo-sivé maxi šaty s rolákom.

title@emilisindlev

 

 

Švédsko: Kenza Zouiten Subosic

Farieb sa nebojí ani Kenza, ktorá na prechádzku vytiahla ohnivočervený teddy kabát. Doladila ho hrejivými legínami a masívnymi teniskami. Čiapka na hlave a hrejivé rukavice s kožušinou sa postarali o to, aby vonku nezmrzla. Dokonalý voľnočasový outfit, čo poviete?

Screenshot 2020 01 03 at 15.31.45@kenzas

 

 

Fínsko: Marianna Mäkelä

Klasická čierno-biela kombinácia s moderným duchom. Objemná páperová bunda previazaná v páse ľadvinkou, čierne legíny, čiapka a šál jej vystačili na to, aby vytvorili chic, monochromatický outfit. Dizajnová bunda sa stala stredobodom pozornosti.

mariannnan@mariannnan

 

 

Nórsko: Darja Barannik

Podobne na to išla aj Darja, ktorá taktiež stavila na nesmrteľnú B&W kombináciu. Jej predstava o modernom, zimnom outfite však pozostáva z kožených nohavíc a svetra so zaujímavým vzorom. Na ozvláštnenie pridala aj výrazné zlaté doplnky na krku a rukách.

darjabarannik@darjabarannik

 

 

Island: Sigridur Margret

Margaret vytvorila dokonalý street-wearový outfit, ktorý vyskladala zo širokých džínsov, mikine s kapucňou pod oversized kabátom a maxi šálu s logom. Všetko v základných farbách ako čierna a sivá. Také jednoduché a pritom efektné.

sigridurr@sigridurr

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 28.máj 2020

Minimalistické kúsky na jar

Či už sa váš šatník celý nesie v duchu minimalizmu alebo radi kombinujete rôzne štýly, tieto základné kúsky sa vám určite...


Trendy móda | 28.máj 2020

Cecilie Bahnsen x Charles & Keith: Must-...

Pokiaľ ste ešte nepočuli meno Cecilie Bahnsen, pripravte sa na to, že ho v budúcnosti budete počuť často. Dánska dizajnérka si...


Trendy móda | 26.máj 2020

Must-have šortky na sezónu jar-leto 2020

Niektoré z nás si nedokážu predstaviť leto bez džínsových šortiek, iní sa im vyhýbajú obrovským oblúkom. Či už hľadáte alternatívu ku...


Trendy móda | 26.máj 2020

Comfy & chic: Pohodlné jarné kúsky

Aj vy ste si veľmi rýchlo zvykli na domácu módu počas karantény? Vitajte v klube! Pokiaľ sa nechcete tohto novo objaveného...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...