Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či Nórky musia štýlovo zvládať omnoho tuhšie a dlhšie zimy ako my, preto určite poznajú recepty na tie najpraktickejšie chic outfity.

Dánsko: Emili Sindlev

Keď kožušina, tak umelá a farebná! Emili patrí k najodvážnejším Severankám čo sa týka farieb dokázala to aj výberom svojho chlpatého kabátu. Doladilo ho jemnou ružovou kabelkou, čo dodalo celému looku na jemnosti a dievčenskosti. Pod kabát ukryla fialovo-sivé maxi šaty s rolákom.

title@emilisindlev

 

 

Švédsko: Kenza Zouiten Subosic

Farieb sa nebojí ani Kenza, ktorá na prechádzku vytiahla ohnivočervený teddy kabát. Doladila ho hrejivými legínami a masívnymi teniskami. Čiapka na hlave a hrejivé rukavice s kožušinou sa postarali o to, aby vonku nezmrzla. Dokonalý voľnočasový outfit, čo poviete?

Screenshot 2020 01 03 at 15.31.45@kenzas

 

 

Fínsko: Marianna Mäkelä

Klasická čierno-biela kombinácia s moderným duchom. Objemná páperová bunda previazaná v páse ľadvinkou, čierne legíny, čiapka a šál jej vystačili na to, aby vytvorili chic, monochromatický outfit. Dizajnová bunda sa stala stredobodom pozornosti.

mariannnan@mariannnan

 

 

Nórsko: Darja Barannik

Podobne na to išla aj Darja, ktorá taktiež stavila na nesmrteľnú B&W kombináciu. Jej predstava o modernom, zimnom outfite však pozostáva z kožených nohavíc a svetra so zaujímavým vzorom. Na ozvláštnenie pridala aj výrazné zlaté doplnky na krku a rukách.

darjabarannik@darjabarannik

 

 

Island: Sigridur Margret

Margaret vytvorila dokonalý street-wearový outfit, ktorý vyskladala zo širokých džínsov, mikine s kapucňou pod oversized kabátom a maxi šálu s logom. Všetko v základných farbách ako čierna a sivá. Také jednoduché a pritom efektné.

sigridurr@sigridurr

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 29.jan 2020

Street Style z Kodane

Copenhagen Fashion Week vždy prinešie množstvo unikátnej inšpirácie. Oproti známejším Týždňom módy v Paríži či Miláne si stále drží svoju...


Fashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...