Ťavia, hnedá, bordová, čierna sú síce klasiky, no niekedy outfity potrebujú trochu farby. My sme sa preto pozreli na to, aké netradičnejšie farby môžete využiť vo svojich zimných outfitoch. Inšpirovali sme sa na prehliadkových mólach.

Horčicová

Jedným z najhorúcejších zimných trendov je horčicová, ktorá sa nachvíľku stiahla, no teraz sa vrátila na scénu. Je ideálnou alternatívou ku ťavej a využiť sa tak na kabátoch, ale aj doplnkoch.

colorsVersace FW19

 

Brusnicová

Jemnejšia a živšia verzia bordovej- taká je brusnicová. Pôsobí šťavnato a sviežo, no zachováva si svoju elegantnú a jednoducho kombinovateľnú stránku. Hodí sa do akéhokoľvek typu outfitu, od pracovných až po slávnostné.

victoria beckhamVictoria Beckham FW19

 

 

Mandarínková

Oranžová v zimných outfitoch? My hovoríme áno! Odtieň inšpirovaný mandarínkami pôsobí teplo a príjemne, avšak dokáže rozjasniť akýkoľvek nudný outfit. Ľahko sa kombinuje s neutrálnymi tónmi béžovej, hnedej, ale hodí sa aj ku bielej a čiernej.

fendi fw19Fendi FW19

 

 

Lesná zelená

Zelená pripomínajúca farbu lesa je skvelou náhradou výraznej smaragdovo zelenej. Je tlmená a preto zapadne do minimalistických outfitov, avšak zabezpečí dostatok elegancie v prípade, že je to potrebné. Kombinujte s čiernou.

dior fw19Dior FW19

 

 

Fuksiová

Obľúbená letná farba má svoje miesto aj v zimnej móde. Stačí jediný akcent fuksiovej a celý outfit dostane úplne nový rozmer. Dá sa skvelo kombinovať s bielou, béžovou, ale aj s ostatnými veselými farbami ako mandarínková či horčicová.

jacquemus fw19Jacquemus FW19

 

 

Neónová žltozelená

Len málokto by čakal, že neónová farba sa prebojuje ďalej ako len do letnej módy. Opak sa stal pravdou a neónová žltozelená má miesto aj v zimných šatníkoch. Dokonale sa hodí ku sivej, ťavej, ale aj čiernej a bielej.

versace fw19 1Versace FW19

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.aug 2020

Najodvážnejší trend leta

Zozadu nahá, spredu oblečená. Taký dojem vyvoláva jeden z najpopulárnejších trendov tohto leta, ktorý môžeme pokojne nazvať aj naked top...


Trendy móda | 05.aug 2020

Čo si obliecť na garden party?

Leto sa nezaobíde bez príjemných posedení na terase či balkóne v dobre spoločnosti, väčších garden parties či romantických piknikov vo dvojici...


Trendy móda | 05.aug 2020

Biele tričko ako základ štýlového outfit...

Jedným z najzákladnejších kúskov, ktorý nájdeme v šatníkoch všetkých žien aj mužov, je bezpochyby biele tričko. Niektorí z nás ho využívajú ako pyžamo...


Trendy móda | 04.aug 2020

Digitálny svet či stará klasika?

Svet sa digitalizuje a s ním aj technika, ktorú používame. Prídeme domov, zapípa na nás alarm, ktorý treba vypnúť, doperie automatická práčka...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...