Ťavia, hnedá, bordová, čierna sú síce klasiky, no niekedy outfity potrebujú trochu farby. My sme sa preto pozreli na to, aké netradičnejšie farby môžete využiť vo svojich zimných outfitoch. Inšpirovali sme sa na prehliadkových mólach.

Horčicová

Jedným z najhorúcejších zimných trendov je horčicová, ktorá sa nachvíľku stiahla, no teraz sa vrátila na scénu. Je ideálnou alternatívou ku ťavej a využiť sa tak na kabátoch, ale aj doplnkoch.

colorsVersace FW19

 

Brusnicová

Jemnejšia a živšia verzia bordovej- taká je brusnicová. Pôsobí šťavnato a sviežo, no zachováva si svoju elegantnú a jednoducho kombinovateľnú stránku. Hodí sa do akéhokoľvek typu outfitu, od pracovných až po slávnostné.

victoria beckhamVictoria Beckham FW19

 

 

Mandarínková

Oranžová v zimných outfitoch? My hovoríme áno! Odtieň inšpirovaný mandarínkami pôsobí teplo a príjemne, avšak dokáže rozjasniť akýkoľvek nudný outfit. Ľahko sa kombinuje s neutrálnymi tónmi béžovej, hnedej, ale hodí sa aj ku bielej a čiernej.

fendi fw19Fendi FW19

 

 

Lesná zelená

Zelená pripomínajúca farbu lesa je skvelou náhradou výraznej smaragdovo zelenej. Je tlmená a preto zapadne do minimalistických outfitov, avšak zabezpečí dostatok elegancie v prípade, že je to potrebné. Kombinujte s čiernou.

dior fw19Dior FW19

 

 

Fuksiová

Obľúbená letná farba má svoje miesto aj v zimnej móde. Stačí jediný akcent fuksiovej a celý outfit dostane úplne nový rozmer. Dá sa skvelo kombinovať s bielou, béžovou, ale aj s ostatnými veselými farbami ako mandarínková či horčicová.

jacquemus fw19Jacquemus FW19

 

 

Neónová žltozelená

Len málokto by čakal, že neónová farba sa prebojuje ďalej ako len do letnej módy. Opak sa stal pravdou a neónová žltozelená má miesto aj v zimných šatníkoch. Dokonale sa hodí ku sivej, ťavej, ale aj čiernej a bielej.

versace fw19 1Versace FW19

Foto: Indigital

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie móda



Trendy móda | 04.aug 2021

Leto v kalifornskom štýle

Kalifornia je domovom mnohých módnych trendov a bezpochyby sa v nej nachádza vysoká koncentrácia štýlových žien, ktoré to s módou...


Trendy móda | 04.aug 2021

Letné outfity na každý typ výletu

Každá destinácia má svoju špecifickú atmosféru. Niektoré miesta zaváňajú históriou, iné kozmopolitným ruchom, ďalšie zase prírodnou romantikou. Prispôsobiť sa im...


Trendy móda | 03.aug 2021

Plavkové trendy sezóny: Vzory a potlače

Leto je ešte stále tu a my si plánujeme každý deň vychutnať na maximum. Stále je preto čas na doplnenie...


Módne ikony | 03.aug 2021

Kabelky, do ktorých sa oplatí investovať

Niektoré kabelky sú obrovským sezónnym hitom, iné nenápadne pretrvávajú naprieč sezónami a bez vplyvu aktuálnych trendov. Ide o ikonické kúsky...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...