Ťavia, hnedá, bordová, čierna sú síce klasiky, no niekedy outfity potrebujú trochu farby. My sme sa preto pozreli na to, aké netradičnejšie farby môžete využiť vo svojich zimných outfitoch. Inšpirovali sme sa na prehliadkových mólach.

Horčicová

Jedným z najhorúcejších zimných trendov je horčicová, ktorá sa nachvíľku stiahla, no teraz sa vrátila na scénu. Je ideálnou alternatívou ku ťavej a využiť sa tak na kabátoch, ale aj doplnkoch.

colorsVersace FW19

 

Brusnicová

Jemnejšia a živšia verzia bordovej- taká je brusnicová. Pôsobí šťavnato a sviežo, no zachováva si svoju elegantnú a jednoducho kombinovateľnú stránku. Hodí sa do akéhokoľvek typu outfitu, od pracovných až po slávnostné.

victoria beckhamVictoria Beckham FW19

 

 

Mandarínková

Oranžová v zimných outfitoch? My hovoríme áno! Odtieň inšpirovaný mandarínkami pôsobí teplo a príjemne, avšak dokáže rozjasniť akýkoľvek nudný outfit. Ľahko sa kombinuje s neutrálnymi tónmi béžovej, hnedej, ale hodí sa aj ku bielej a čiernej.

fendi fw19Fendi FW19

 

 

Lesná zelená

Zelená pripomínajúca farbu lesa je skvelou náhradou výraznej smaragdovo zelenej. Je tlmená a preto zapadne do minimalistických outfitov, avšak zabezpečí dostatok elegancie v prípade, že je to potrebné. Kombinujte s čiernou.

dior fw19Dior FW19

 

 

Fuksiová

Obľúbená letná farba má svoje miesto aj v zimnej móde. Stačí jediný akcent fuksiovej a celý outfit dostane úplne nový rozmer. Dá sa skvelo kombinovať s bielou, béžovou, ale aj s ostatnými veselými farbami ako mandarínková či horčicová.

jacquemus fw19Jacquemus FW19

 

 

Neónová žltozelená

Len málokto by čakal, že neónová farba sa prebojuje ďalej ako len do letnej módy. Opak sa stal pravdou a neónová žltozelená má miesto aj v zimných šatníkoch. Dokonale sa hodí ku sivej, ťavej, ale aj čiernej a bielej.

versace fw19 1Versace FW19

Foto: Indigital

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...