Túto sezónu vládnu svetrovým trendom golfový vzor, nórsky vzor či pletené vesty. Zatiaľ čo popularita týchto kúskov je raz hore a raz dole, iné kúsky sa stabilne držia svoje pozície a nikdy nevychádzajú z módy. Dajú sa využiť v klasických outfitoch, ale aj v kombinácii s najrôznejšími trendami. Sú skvelou voľbou v prípade, že sa vám nechce vymýšľať komplikovaný outfit, ale aj vtedy keď chcete staviť na overený kúsok. Tieto kúsky sú preto našimi must-have svetrami v šatníku.

Krémový kardigán

Svetlý kardigán sa hodí ku všetkému, na jednej strane ho môžete doplniť ku klasickej sukni, džínsom, ale aj ku trendy kúskom ako kožená sukňa či široké nohavice. Je to jednoducho kúsok, ktorý vás nikdy nesklame.

jeannedamas@jeannedamas

 

Oversized sveter

Poriadne hrubý, voľný a jemne oversized sveter, ktorý vás zachráni v nepriaznivom počasí, no vždy je štýlový. Dlhšie kúsky môžete využiť aj ako šaty, pod ktoré stačí hodiť hrubé pančuchy či legíny. Alternatívne ho stačí hodiť k džínsom a outfit na bežný deň je na svete.

sincerelyjules@sincerelyjules

 

 

Prúžkovaný

Sofistikovaný, elegantný kúsok, ktorý z vás spraví dámu. Ďalšia klasika, ktorá sa dá rôznorodo kombinovať, je ideálnou voľbou ku trendy širokým nohaviciam, ku hrubším, pleteným sukniam alebo ku koženým nohaviciam.

camillecharierre@camillecharriere

 

 

Karamelový rolák

Pohodlne a štýlovo sa budete cítiť s klasickým rolákom v jesennej karamelovej farbe. Ocenia ho všetky minimalistky, ktoré ho využijú vo svojich outfitoch tón v tóne, ale aj odvážne street-stylové maniačky.

tineandrea@tineandrea

 

 

S esíčkami

Typický svetrový vzor- esíčka, pôsobí veľmi pohodlne, uvoľnene a zároveň štýlovo. Je to klasika, ktorú nosili ešte naše mamy aj babky, no ani naša generácia sa jej neplánuje vzdať. Je to veľmi chic voľba pre akýkoľvek outfit.

handinfire@handinfire

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...