Túto sezónu vládnu svetrovým trendom golfový vzor, nórsky vzor či pletené vesty. Zatiaľ čo popularita týchto kúskov je raz hore a raz dole, iné kúsky sa stabilne držia svoje pozície a nikdy nevychádzajú z módy. Dajú sa využiť v klasických outfitoch, ale aj v kombinácii s najrôznejšími trendami. Sú skvelou voľbou v prípade, že sa vám nechce vymýšľať komplikovaný outfit, ale aj vtedy keď chcete staviť na overený kúsok. Tieto kúsky sú preto našimi must-have svetrami v šatníku.

Krémový kardigán

Svetlý kardigán sa hodí ku všetkému, na jednej strane ho môžete doplniť ku klasickej sukni, džínsom, ale aj ku trendy kúskom ako kožená sukňa či široké nohavice. Je to jednoducho kúsok, ktorý vás nikdy nesklame.

jeannedamas@jeannedamas

 

Oversized sveter

Poriadne hrubý, voľný a jemne oversized sveter, ktorý vás zachráni v nepriaznivom počasí, no vždy je štýlový. Dlhšie kúsky môžete využiť aj ako šaty, pod ktoré stačí hodiť hrubé pančuchy či legíny. Alternatívne ho stačí hodiť k džínsom a outfit na bežný deň je na svete.

sincerelyjules@sincerelyjules

 

 

Prúžkovaný

Sofistikovaný, elegantný kúsok, ktorý z vás spraví dámu. Ďalšia klasika, ktorá sa dá rôznorodo kombinovať, je ideálnou voľbou ku trendy širokým nohaviciam, ku hrubším, pleteným sukniam alebo ku koženým nohaviciam.

camillecharierre@camillecharriere

 

 

Karamelový rolák

Pohodlne a štýlovo sa budete cítiť s klasickým rolákom v jesennej karamelovej farbe. Ocenia ho všetky minimalistky, ktoré ho využijú vo svojich outfitoch tón v tóne, ale aj odvážne street-stylové maniačky.

tineandrea@tineandrea

 

 

S esíčkami

Typický svetrový vzor- esíčka, pôsobí veľmi pohodlne, uvoľnene a zároveň štýlovo. Je to klasika, ktorú nosili ešte naše mamy aj babky, no ani naša generácia sa jej neplánuje vzdať. Je to veľmi chic voľba pre akýkoľvek outfit.

handinfire@handinfire

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...