Ste milovníčkou „škaredých“ trendov alebo uprednostňuje tie klasickejšie kúsky? Pletená vesta sa dá zaradiť do oboch skupín pretože všetko okolo nej závisí na stylingu. Ako teda nosiť tento klasický kúsok na rôzne spôsoby?

Romanticky

Ďalšie kreatívne využitie vašich obľúbených maxi šiat. Stačí cez nich prehodiť pletenú vestu a outfit máte vybavený. Nielenže takto nadobudnú úplne nový vzhľad, môžete experimentovať s mixovaním potlačí a vzorov.

title@thestylestalkercom

 

Oldschool

Niet nad klasiku. Skúste napríklad aj outfit akoby vytiahnutý z Ivy League univerzít a ich pánskych uniforiem. Potrebovať budete široké nohavice, košeľu a voliteľnú kravatu. Nebojte sa outfit ozvláštniť zaujímavým vzorom na veste.

venswifestyle@venswifestyle 

 

 

Ležérne

Aj v jednoduchosti je krása a preto v prípade, kedy sa vám nechce vymýšľať stavte na outfit, ktorý nesklame. Stačí si obliecť džínsy, oversized vestu a doplniť zaujímavými čižmami, napríklad motorkárskymi.

alyssainthecity@alyssainthecity 

 

 

Rock’n roll

Ďalšiu variáciu outfitu dosiahnete výberom tematických doplnkov. Na rock’n roll chic napríklad stačí jediný doplnok s cvokmi či kryštálikmi a outfit je na svete. Stavte na tmavé tóny sivej, modrej a čiernej.

pernilleteisbaek@pernilleteisbaek 

 

 

Mixovanie

No a pre odvážne neexistujú hranice. Mixujte štýly, strihy, siluety aj materiály a dosiahnete zaujímavé a nevídané výsledky. Oversized vesta v kombinácii so širokými nohavicami, klasický prúžkovaný vzor a potlač loga, to je recept podľa Marie Bernad.

maria bernad@maria_bernad

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.jún 2020

Jarná móda z Instagramu

Aké módne trendy si postupne získavajú sociálne siete, ale aj ulice? Módne influencerky si obľúbili pletené polokošele, košíkové kabelky či...


Trendy móda | 01.jún 2020

Ako nosiť bielu džínsovinu?

Biela je našou obľúbenou farbou na leto. Je jemná a čistá, ponúka nám priestor na vytváranie najrôznejších outfit na rozličné štýly...


Trendy móda | 31.máj 2020

Must-have topánky na jar-leto

Hľadáte ideálny pár topánok, ktorý vynosíte celú jar a leto a možno aj nasledujúce sezóny? Máme pre vás niekoľko tipov, v ktorých sa...


Trendy móda | 30.máj 2020

Must-have šaty sezóny

Šaty majú tú moc, že nás v sekunde dokážu premeniť dobrodružnú bohémku, na elegantnú dámu či na rustikálnu krásku. Všetko záleží...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...