Letné kúsky ste už určite vymenili za tie jesenné, no teraz to už vyzerá tak, že pomaly budeme vyťahovať zo skrine aj čiapky, šály a rukavice. Aké čiapkové trendy nás zasiahli túto sezónu?

Rybárske

Tento typ klobúkov vládol jari a letu, no vyzerá to tak, že nikam nejde ani v zime. Objavil sa vo veľkom na prehliadke Dior, ale aj Emilio Pucci a iných. Je ideálnou voľbou pre všetky street-wearom inšpirované outfity, o pokiaľ máte chuť na experimentovanie, je to kúsok aj pre vás.

diorDior AW19

 

Náš tip:

zara2Zara

 

 

 

Klasické

Aj klasická, pletená čiapka sa môže stať štýlovým doplnkom. Dizajnéri nám na prehliadkových mólach predviedli, že aj tento kúsok sa môže stať vašim spojencom v prípade, že má tie správne detaily. Niekedy to môže byť zaujímavá aplikácia, inokedy elegantný motív. Dôležité je, že vás okrem toho uchránia aj pred chladom.

versceVersace AW19

 

Náš tip:

gucciGucci

 

 

 

Baretky

S baretkami to je ako na hojdačke, jeden rok sa ich nevieme nabažiť a ten druhý padnú do zabudnutia. Túto sezónu sú však naspäť a nosia sa v maximálne ženskom štýle. Niekedy zdobené čipkou, inokedy flitrami či kamienkami. Pokojne však môžete staviť aj na minimalistické dizajny.

saint laurentSaint Laurent AW19

 

Náš tip:

zaraZara

 

 

 

Chlpaté

Keď sa môžu nosiť teddy kabáty a chlpaté kabelky, prečo nie chlpaté čiapky? Okrem toho, že sú aktuálne veľmi trendy sú aj extrémne hrejivé, čiže vás zachránia aj v zimnej fujavici. Nezabudnite ich doplniť ženskými šatami ako na prehliadke Fendi.

fendiFendi AW19

 

Náš tip:

Screenshot 2019 11 10 at 20.12.18Topshop

 

 

 

So závojom

V éterickom trende pokračujeme na jeseň a v zime čiapkou so závojom. Tie boli prítomné na najrôznejších dizajnoch od klasických pletených na prehliadke Michael Kors, cez rybárske klobúky so sieťkou na prehliadke Dior, až po sofistikované klobúky na prehliadke Erdem, ktorým nechýbali závoje jemne zahaľujúce tvár.

erdemErdem AW19

 

Náš tip:

maison michelMaison Michel

 

Foto: Indigital

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 12.apr 2021

Ako sa nosia vzorované nohavice?

Neutrálne farby a klasické siluety sú síce nadčasové a jednoducho nositeľné kúsky, avšak niekedy máme chuť aj na zmenu, viac...


Trendy móda | 12.apr 2021

Ako nosiť baleríny túto sezónu?

Balerínky patria k veľmi rozporuplným módnym kúskom, jedna polovica ich miluje a druhá nenávidí. Ide však o mimoriadne populárny a...


Trendy móda | 09.apr 2021

Jarné home office outfity so štýlom

Ešte stále mnohí z nás trávia svoje pracovné dni v domácej kancelárii. Za oknami sa nám rýchlo striedajú ročné obdobia...


Trendy móda | 07.apr 2021

Jarné trendy, ktoré stoja za vyskúšanie

Niektoré trendy si nás získajú okamžite, iné si vyžadujú čas. Tieto patria k tým odvážnejším, no túto sezónu určite stoja...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...