Aj v našich končinách sa postupne rozmáhajú halloweenske párty. Každým rokom je ich viac, sú zaujímavejšie, intenzívnejšie a veľkolepejšie. Pokiaľ sa na jednu chystáte aj vy, no nevymysleli ste žiaden zaujímavý kostým, máme pre vás 10 last-minute nápadov. Jednoducho ich vytvoríte aj z bežných kúskov z vášho šatníka.

Sabrina Spellman

Charakteristický outfit Sabriny Spellman pozostáva z košele pod mini šatami v retro štýle, hrubých pančúch, alebo z kardigánu a károvanej minisukne. Chýbať však nemôže čelenka vo vlasoch.

halloween

 

Ariana Grande

Vysoký, dlhý konský chvost, výrazné očné linky, oversized mini šaty zladené s čižmami nad kolená a look a lá Ariana Grande je na svete.

2Kourtney Kardashian ako Ariana Grande

 

 

Holly Golightly

Ikonická Holly vo filme Raňajky u Tiffanyho mala na sebe základné Little Black Dress, perlový náhrdelník, slnečné okuliare a drdol.

3

 

 

Anna Wintour

Pokiaľ nemáte strih a lá Anna, mali by ste investovať do parochne. Zvyšok outfitu vytvoríte midi šatami, kabátom v rovnakej dĺžke a slnečnými okuliarmi.

4

 

 

Sandy

Sandy z Pomády je síce veľmi populárnym kostýmom, no v prípade, že ste nič iné nevymysleli, je vďačnou voľbou. Potrebujete na to iba čierne legíny, off-shoulder top, koženú bundu a kučery.

5

 

 

Wednesday Addams

Aj tento kostým je veľmi jednoduchý, potrebujete na neho iba čierne minišaty s golierom alebo vrstvenou s bielou košeľou a zapletené vrkoče prehodené dopredu cez ramená. Extra efekt vytvoríte bezhlavou bábikou v ruke.

6

 

 

Billy Eilish

Kostým inšpirovaný videoklipom kanadskej hviezdy Billie Eilish. Potrebujete na to oversized mikinu, široké, športové šortky, roztečený make-up a zelené korienky.

7Nina Dobrev ako Billie Eilish

 

 

Christina Aguilera

Kostým, ktorý preslávila Kylie Jenner. Stačiť vám na neho bude plavkový top, športové nohavice alebo tepláky a zapletené tenké vrkôčiky v strapatých vlasoch v kombinácii s výraznými očnými tieňmi.

8Kylie Jenner ako Christina Aguilera

 

 

Miss Universe

Ideálna voľba v prípade, že chcete využiť šaty zo stužkovej alebo plesu. Jednoducho sa stači obliecť akoby ste sa chystali na black-tie akciu, do vlasov umiestniť tiaru a prehodiť cez rameno šerpu.

9

 

 

Snoop Dogg

Pre kreatívne tipy tu máme kostým Snoop Dogga. Potrebujete na neho široké nohavice, rozopnutú košeľu odhaľujúcu tielko a hrubú retiazku, tenisky Converse, zapletené vrkôčiky a dokreslenú bradu.

10Ariana Grande ako Snoop Dogg

Foto: archív produkčných spoločností, Getty, Instagram, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...


Trendy móda | 02.jún 2020

5 farieb, ktoré premenia každý outfit na...

Medzi najväčšie farebné trendy tejto sezóny neodmysliteľne patrí napríklad mandarínková, korálovo ružová či šafránovo žltá. Farby ako biela, svetloružová či...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...