Na doplnkoch je najlepšie to, že sa na nich môžete dokonale vyblázniť bez toho, aby ste si ich obliekli raz a mohli na nich zabudnúť. V skrini ich môžete skladovať roky a keď opäť nastane ich čas, iba ich vytiahnite. Sú preto skvelou voľbou pre tie z nás, ktoré trendy veľmi nepočúvajú a uprednostňujú striedmejší prístup k móde. Týchto 5 trendov však ovládne jeseň 2019, a ani ten najzarytejší klasik sa ich nemusí báť.

Čiapky, klobúky, šatky

Pokrývky hlavy a vlasové doplnky zažívajú vrchol svojej popularity. Nevzdáme sa ich ani na jeseň, kedy sa budú nosiť tie najrôznejšie klobúky od rybárskych až po tie elegantnejšie. Nezabudnite ani na hrubé čelenky a efektne použité šatky.

title@sincerelyjules

 

 

Retiazky

Hrubé, tenké, extravagantné či nenápadné, výber je na vás. Dôležité je, aby ste ich nosili vo vrstvách. Môžete kombinovať štýly, farby aj dĺžky a nezabudnite ich umiestniť na vrch tričko, košele či svetra, tak aby dokonale vynikli.

paolaaberdi@paolaaberdi

 

 

Tašky najrôznejších veľkostí a tvarov

Určite ste už postrehli, že v kabelkovom svete nevládne jeden trend, ale niekoľko. Túto sezónu si môžete vybrať či pôjdete do extra veľkej tašky alebo ultra mini tašky. Pohrajte sa aj s tvarom a stavte na geometrické inšpirácie, no populárna „pouch“ kabelka je tiež stávka na istotu.

weworewhat@weworewhat

 

 

Cowgirl

Od kovbojských čižiem sa presúvame o niečo hlbšie do westernového sveta a pridávame kovbojské klobúky či dokonca kravské potlače. Tie sa nosia na doplnkoch ako kabelky, opasky, ale aj na oblečení vrátane kabátov či košieľ.

maria bernad@maria_bernad

 

 

Hranaté

Nezabudnite na hranaté topánky! Lodičky, čižmy, nezáleží na štýle a výške podpätku, hlavne nech je špička hranatá. Ide ruka v ruke so stále trendy praire štýlom a krásne kontrastuje na minimalistických outfitoch.

brittanyxavier@brittanyxavier

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaArt Day: Daniela Olejníková

„Ilustrácia je pre mňa spôsob vyjadrenia názoru k téme či textu,“ hovorí Daniela, ktorá je jednou z najvýraznejších osobností slovenskej ilustrácie...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť mandarínkovú farbu?

Šťavnatá, exotická a dobrodružná farba, ktorá dostala názov po obľúbenom citruse, bude zrejme najväčším farebným hitom tejto jari a leta. Predpovedali to...


Trendy móda | 02.jún 2020

Nová podoba boho štýlu

Bohémsky štýl sa stal v posledných rokoch synonymom leta. Jeho exotické prvky, dobrodružné elementy nám poskytujú priestor ukázať svoju odpútanejšiu stránku...


Trendy móda | 02.jún 2020

Ako nosiť čelenky?

Minulú sezónu sme sa zamilovali do mäkkých, retro čeleniek, ktoré oživila značka Prada. Aké čelenky sa budú nosiť túto jar...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...