Na doplnkoch je najlepšie to, že sa na nich môžete dokonale vyblázniť bez toho, aby ste si ich obliekli raz a mohli na nich zabudnúť. V skrini ich môžete skladovať roky a keď opäť nastane ich čas, iba ich vytiahnite. Sú preto skvelou voľbou pre tie z nás, ktoré trendy veľmi nepočúvajú a uprednostňujú striedmejší prístup k móde. Týchto 5 trendov však ovládne jeseň 2019, a ani ten najzarytejší klasik sa ich nemusí báť.

Čiapky, klobúky, šatky

Pokrývky hlavy a vlasové doplnky zažívajú vrchol svojej popularity. Nevzdáme sa ich ani na jeseň, kedy sa budú nosiť tie najrôznejšie klobúky od rybárskych až po tie elegantnejšie. Nezabudnite ani na hrubé čelenky a efektne použité šatky.

title@sincerelyjules

 

 

Retiazky

Hrubé, tenké, extravagantné či nenápadné, výber je na vás. Dôležité je, aby ste ich nosili vo vrstvách. Môžete kombinovať štýly, farby aj dĺžky a nezabudnite ich umiestniť na vrch tričko, košele či svetra, tak aby dokonale vynikli.

paolaaberdi@paolaaberdi

 

 

Tašky najrôznejších veľkostí a tvarov

Určite ste už postrehli, že v kabelkovom svete nevládne jeden trend, ale niekoľko. Túto sezónu si môžete vybrať či pôjdete do extra veľkej tašky alebo ultra mini tašky. Pohrajte sa aj s tvarom a stavte na geometrické inšpirácie, no populárna „pouch“ kabelka je tiež stávka na istotu.

weworewhat@weworewhat

 

 

Cowgirl

Od kovbojských čižiem sa presúvame o niečo hlbšie do westernového sveta a pridávame kovbojské klobúky či dokonca kravské potlače. Tie sa nosia na doplnkoch ako kabelky, opasky, ale aj na oblečení vrátane kabátov či košieľ.

maria bernad@maria_bernad

 

 

Hranaté

Nezabudnite na hranaté topánky! Lodičky, čižmy, nezáleží na štýle a výške podpätku, hlavne nech je špička hranatá. Ide ruka v ruke so stále trendy praire štýlom a krásne kontrastuje na minimalistických outfitoch.

brittanyxavier@brittanyxavier

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 14.nov 2019

V hlavnej úlohe hoodie

Hoodie, alebo teda mikina s kapucňou, je veľmi vďačným kúskom na jeseň. Je síce športovejšieho charakteru, avšak dokonale zapadá aj do...


Trendy móda | 14.nov 2019

Ako nosiť teddy trend?

Vo svete ho volajú teddy, v našich končinách ho môžeme pokojne nazvať dekou. Tento materiál totiž skutočne pripomína old school deky...


Trendy móda | 14.nov 2019

Kolekcia SILVERLINE Ivany Mentlovej: „Na...

Ivana Mentlová opäť ukázala, ako sa robí nadčasová móda a zároveň dokázala, že aj klasické, nestarnúce dizajny dokážu byť pútavé a zároveň...


Trendy móda | 13.nov 2019

Motorkárske čižmy na 5 spôsobov

Motorkárske čižmy so zaväzovaním, prackami, niekedy aj s cvokmi a inými kovovými detailmi, sú už dlhšiu dobu obľúbeným jesenným kúskom...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Very Ralph: Životný príbeh módneho velik...

Ralph Lauren je jednou z najväčších a zároveň posledných žijúcich módnych ikon na svete. 80-ročný za...

Ligotavá jeseň v znamení minimalizmu

Jeseň je na jednej strane krásna, farebná a romantická, no niekedy dokáže byť aj poriadne melan...

Jesenné deco trendy

Ak aj vy uvažujete nad jemným upgrade-om vášho interiéru, poradíme vám, aké kúsky si vybrať. Medzi n...