Častokrát sa stáva, že naše outfity skĺznu do čiernej len kvôli tomu, že nenaberieme odvahu na iné farby a ich kombinácie. Existujú však ďalšie farby, ktoré sa nosia rovnako jednoducho ako čierna, ľahko sa kombinujú a navyše sú skvelou voľbou na jeseň.

Bordová

Viete prečo je bordová taká populárna? Pretože pristane každému, hodí sa k mnohým farbám a vynikne v akomkoľvek štýle. Kombinujte ju s krémovou, hnedou, béžovou, ale pokojne aj s bielou a čiernou pre minimalistický efekt.

title@camilacoelho 

 

 

Machovo zelená

Veľmi prehľadanou farbou je hlboká zelená, ktorá je skvelou alternatívou, keď už fakt nemáte chuť na čiernu. Prinesie do outfitu záblesk farby a ide ruka v ruke s modrou džínsovinou, ale aj s hrubými svetrami v najrôznejších vzoroch.

2@monikh

 

 

Námornícka modrá

Jednou z najčastejších alternatív ku čiernej je bezpochyby námornícka modrá a právom, pretože sa skutočne hodí ku každej inej farbe. Dokáže sa premeniť na elegantný, ale aj športový prvok, zapadne do minimalistických a monochromatických outfitov či do maximalistických, farebných lookov.

3@sylviemus_

 

 

Ťavia

Klasika, ktorú nosíme najmä na kabátoch, no využiteľná je na akomkoľvek kúsku od nohavíc až po topánky a kabelky. Krásne vynikne na hrubých svetroch, ale aj na saténových sukniach či nohavicových kostýmoch.

5@carodaur 

 

 

Levanduľová

Ešte donedávna sa mohlo zdať, že levanduľová je sezónnou záležitosťou, no opak sa stal pravdou. Stal sa z nej must-have každého nadčasového šatníku. V jesennej móde reprezentuje chladnejšie tóny, avšak skvele zapadne do neutrálnych outfitov. Je jemná a ženská.

4@sorayabakhtiar

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.jún 2020

Jarná móda z Instagramu

Aké módne trendy si postupne získavajú sociálne siete, ale aj ulice? Módne influencerky si obľúbili pletené polokošele, košíkové kabelky či...


Trendy móda | 01.jún 2020

Ako nosiť bielu džínsovinu?

Biela je našou obľúbenou farbou na leto. Je jemná a čistá, ponúka nám priestor na vytváranie najrôznejších outfit na rozličné štýly...


Trendy móda | 31.máj 2020

Must-have topánky na jar-leto

Hľadáte ideálny pár topánok, ktorý vynosíte celú jar a leto a možno aj nasledujúce sezóny? Máme pre vás niekoľko tipov, v ktorých sa...


Trendy móda | 30.máj 2020

Must-have šaty sezóny

Šaty majú tú moc, že nás v sekunde dokážu premeniť dobrodružnú bohémku, na elegantnú dámu či na rustikálnu krásku. Všetko záleží...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...