Kombinácia sukne a tých najrôznejších svetrov je populárnou jesennou a zimnou voľbou. Ak však hľadáte netradičnejšie a neokukané kombinácie, inšpirujte sa svetovými módnymi ikonami a ich unikátnym pohľadom na tieto kúsky.

Záblesk farby

Neutrálne farby ako krémová, sivá či hnedá sú obrovským hitom a túto sezónu sa nosia v podobe celý outfitov ladených v jednej farbe. Ak ste si tento trend zamilovali aj vy, skúste ho trošku oživiť jedným zábleskom výraznejšej farby. Vyberte si jednu z tých najobľúbenejších na túto sezónu- oranžovú, kráľovskú modrú či fuksiovú.

title

 

 

Hra potlačí

Obľúbené miešanie potlačí sa ujalo aj v prípade kombinovania sukne so svetrom. Môžete ladiť rovnaké potlače na oboch kúskoch, alebo ísť do úplných opakov. V tomto prípade by ste však mali dodržiavať aspoň podobnú farebnú schému, aby outfit nepôsobil úplne chaoticky. Ak sa vám výsledok aj napriek tomu bude zdať až príliš pomixovaný, pridajte neutrálnu vrstvu v podobe jednofarebného kabátu či saka.

1

 

 

 

Evening Out

Luxusne pôsobiace materiály, nápadné strihy a zaujímavé aplikácie väčšinou využívame na večerné akcie. Teraz sa však nemusíte týmto obmedzovať a pokojne vytiahnite svoje „párty“ kúsky aj do práce. Lesk, trblietky, bohaté zdobenie či výšivky si predsa zaslúžia pozornosť aj za denného sveta.

2

 

 

Tón v tóne
Vyberte si farebnú schému, do ktorej chcete ladiť svoj outfit a podľa nej kombinujte kúsky. Môže ísť o mixovanie športovejších s elegantnejšími alebo o miešanie potlačí s jednofarebnými kúskami. Jediné pravidlo, ktorého by ste sa mali držať je dodržaná farebná schéma.

3

 

 

 

Dlhý kardigán

Midi sukňa doplnená dlhším, voľným kardigánom je populárnou street wearovou kombináciou módnych influenceriek. Pôsobí ležérne, no pritom chic. Ideálnou voľbou je v tomto prípade napríklad kardgián s golfovou potlačou, ktorá je veľkým must-have sezóny.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 01.jún 2020

Jarná móda z Instagramu

Aké módne trendy si postupne získavajú sociálne siete, ale aj ulice? Módne influencerky si obľúbili pletené polokošele, košíkové kabelky či...


Trendy móda | 01.jún 2020

Ako nosiť bielu džínsovinu?

Biela je našou obľúbenou farbou na leto. Je jemná a čistá, ponúka nám priestor na vytváranie najrôznejších outfit na rozličné štýly...


Trendy móda | 31.máj 2020

Must-have topánky na jar-leto

Hľadáte ideálny pár topánok, ktorý vynosíte celú jar a leto a možno aj nasledujúce sezóny? Máme pre vás niekoľko tipov, v ktorých sa...


Trendy móda | 30.máj 2020

Must-have šaty sezóny

Šaty majú tú moc, že nás v sekunde dokážu premeniť dobrodružnú bohémku, na elegantnú dámu či na rustikálnu krásku. Všetko záleží...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...