Na to, aby ste vytvorili zaujímavé, neokukané outfity nemusíte každý týždeň nakupovať nové kúsky. Stačí, keď sa pohráte so stylingom toho, čo už doma máte. Potrebovať na to navyše nebudete nič špeciálne, len základné jesenné kúsky.

Zastrčte sako do sukne

Veľa sa hovorí o predĺženom saku, no pokiaľ chcete s týmto kúskom vymyslieť niečo nové, skúste to takto. Namiesto toho, aby ste ho stiahli v páse a doplnili sukňou či nohavicami, skúste ho zastrčiť do vnútra. S nohavicami to asi nepôjde, avšak sukňa je na to ako stvorená.

title

 

Vrstvite gombíky

Riaďte sa heslom „gombíkov nikdy nie je dosť“ a pokojne vytvorte outfit s dvoma-troma vrstvami gombíkových kúskov. Môže to teda vyzerať takto- košeľa + kardigán+ vesta s gombíkmi + sako.

2 

 

 

Rozdielne topánky

Tento trend ste už určite zahliadli a je ako stvorený pre tie z nás, ktoré sa nevedia rozhodnúť, ktorú farbu topánok si kúpiť. Tentokrát si zoberte oboje, no noste vždy rozdielne farby na jednej a na druhej nohe.

3 

 

 

Rozopnite košeľu

Košeľu nezastrčte do nohavíc či sukne, ale nechajte ju voľne splývať. Nezabudnite ju však rozopnúť zo spodnej strany aspoň do polovice. S pod nej môže vykúkať zaujímavé tielko či spodná bielizeň.

4 

 

 

Uviažte sveter, netradične

Zvyknete nosiť sveter uviazaný okolo pásu? Ak áno, neviažte ho tradične zo zadnej strany, ale skúste ho otočiť a vytvorte „svetrovú zásteru.“ S viazaním však môžete experimentovať a skúšať rôzne varianty.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 26.feb 2020

Keď je nakupovanie zážitkom

Takmer polovica (44%) ľudí dnes uprednostňuje nákupy online, pričom najčastejšie nakupovanou kategóriou je práve móda*. Tento spôsob nakupovania je rýchly...


Trendy móda | 25.feb 2020

Svadobné šaty v boho štýle sú inšpirovan...

Uvoľnenosť, neformálnosť a splývavosť - taký je boho, inak povedané bohémsky štýl v obliekaní. A nejde len o klasické spoločenské...


Trendy móda | 23.feb 2020

Moncler x Rick Owens: Kolaborácia na kol...

Všetci vieme, že Rick Owens je veľmi špecifickým dizajnérom. Má svoju víziu, ktorá sa často nestotožňuje s tradičným vnímaním módy či...


Trendy móda | 22.feb 2020

Emilio Pucci predstavuje kolaboráciu s K...

Značka Emilio Pucci bola posledné roky v úzadí. Jej sláva viac-menej upadla, avšak teraz sa vracia na scénu. Svoje znovuzrodenie oslavuje...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...