Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ku jesenným šatám, máme pre vás odpovede. Našli sme ich na Instagrame.

Sako-šaty + čižmy nad kolená

Kto povedal, že dlhé sako sa nedá nosiť ako šaty? Stiahnite ho v páse opaskom, skombinujte s pančuchami, čižmami nad kolená a outfit je na svete. Ak sa nebojíte extravagancie, hľadajte metalický model čižiem.

title@xeniaadonts

 

Zvieracia potlač + masívne čižmy

Pohodlie a štýl nadovšetko. Ak sa riadite touto mantrou, bude sa vám páčiť outfit, ktorý predviedla na Instagrame Monikh Dale. Dlhé šaty so zvieracím vzorom doplnila masívnymi čižmami so šnurovaním. Efektné a jednoduché.

2@monikh

 

 

Oversized + čižmy po kolená

Ak ste aj vy podľahli trendu týchto oversized šiat, no neviete ako ich zakomponovať do jesenných outfitov, máme odpoveď. Potrebovať na to budete čižmy siahajúce tesne pod kolená. Aktuálne sú veľmi trendy a pri tomto type šiat dokonale vyniknú.

4@maria_bernad

 

 

Tón v tóne

Milovníčky outfitov tón v tóne, vyskúšajte niečo iné ako jednofarebné outfity, no pritom neobetujte svoju módnu filozofiu. Stačí keď jednoliate kúsky vymeníte za potlačené. Kvetinové šaty tak kombinujte s kvetinovými čižmami, alebo zvieracie šaty so zvieracími čižmami.

6@aimeesong

 

 

Zvieracia potlač + kovbojské

Keďže zvieracích motívov sa neplánujeme tak skoro vzdať, potrebujeme ich využívať čo najkreatívnejšie. Ďalšiu skvelú inšpiráciu nám predviedla Caroline Daur, ktorá svoje leopardie šaty doplnila bordovými kovbojskými čižmami.

7@carodaur

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...