Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ku jesenným šatám, máme pre vás odpovede. Našli sme ich na Instagrame.

Sako-šaty + čižmy nad kolená

Kto povedal, že dlhé sako sa nedá nosiť ako šaty? Stiahnite ho v páse opaskom, skombinujte s pančuchami, čižmami nad kolená a outfit je na svete. Ak sa nebojíte extravagancie, hľadajte metalický model čižiem.

title@xeniaadonts

 

Zvieracia potlač + masívne čižmy

Pohodlie a štýl nadovšetko. Ak sa riadite touto mantrou, bude sa vám páčiť outfit, ktorý predviedla na Instagrame Monikh Dale. Dlhé šaty so zvieracím vzorom doplnila masívnymi čižmami so šnurovaním. Efektné a jednoduché.

2@monikh

 

 

Oversized + čižmy po kolená

Ak ste aj vy podľahli trendu týchto oversized šiat, no neviete ako ich zakomponovať do jesenných outfitov, máme odpoveď. Potrebovať na to budete čižmy siahajúce tesne pod kolená. Aktuálne sú veľmi trendy a pri tomto type šiat dokonale vyniknú.

4@maria_bernad

 

 

Tón v tóne

Milovníčky outfitov tón v tóne, vyskúšajte niečo iné ako jednofarebné outfity, no pritom neobetujte svoju módnu filozofiu. Stačí keď jednoliate kúsky vymeníte za potlačené. Kvetinové šaty tak kombinujte s kvetinovými čižmami, alebo zvieracie šaty so zvieracími čižmami.

6@aimeesong

 

 

Zvieracia potlač + kovbojské

Keďže zvieracích motívov sa neplánujeme tak skoro vzdať, potrebujeme ich využívať čo najkreatívnejšie. Ďalšiu skvelú inšpiráciu nám predviedla Caroline Daur, ktorá svoje leopardie šaty doplnila bordovými kovbojskými čižmami.

7@carodaur

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.okt 2019

Mango pripravilo kolaboráciu s Leandrou ...

„Predstavte si Nový rok v európskom lyžiarskom stredisku v kombinácii s univerzitným štýlom 60.rokov a štipkou kvetinových potlačí,“ opísala túto kolaboráciu módna ikona, Leandra...


Trendy móda | 23.okt 2019

"Martensy" ako súčasť street stylových š...

Masívne čižmy s hrubou podrážkou, nápadným švami a prackami boli kedysi obľúbenou obuvou anglických hooligans a punkových priaznivcov. Dnes sú čižmy...


Trendy móda | 22.okt 2019

Kabelka do dažďa

Hovorí sa, že každý človek má v živote osobu, na ktorú sa môže spoľahnúť za akýchkoľvek okolností, jednoducho takého kamoša...


Trendy móda | 22.okt 2019

Ako nosiť zebrovanú potlač?

Zvieracie vzory sa stále držia na výslní, no pokiaľ ste sa už prejedli leoparda, vyskúšajte zebru. Je skvelou voľbou na...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...