Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ku jesenným šatám, máme pre vás odpovede. Našli sme ich na Instagrame.

Sako-šaty + čižmy nad kolená

Kto povedal, že dlhé sako sa nedá nosiť ako šaty? Stiahnite ho v páse opaskom, skombinujte s pančuchami, čižmami nad kolená a outfit je na svete. Ak sa nebojíte extravagancie, hľadajte metalický model čižiem.

title@xeniaadonts

 

Zvieracia potlač + masívne čižmy

Pohodlie a štýl nadovšetko. Ak sa riadite touto mantrou, bude sa vám páčiť outfit, ktorý predviedla na Instagrame Monikh Dale. Dlhé šaty so zvieracím vzorom doplnila masívnymi čižmami so šnurovaním. Efektné a jednoduché.

2@monikh

 

 

Oversized + čižmy po kolená

Ak ste aj vy podľahli trendu týchto oversized šiat, no neviete ako ich zakomponovať do jesenných outfitov, máme odpoveď. Potrebovať na to budete čižmy siahajúce tesne pod kolená. Aktuálne sú veľmi trendy a pri tomto type šiat dokonale vyniknú.

4@maria_bernad

 

 

Tón v tóne

Milovníčky outfitov tón v tóne, vyskúšajte niečo iné ako jednofarebné outfity, no pritom neobetujte svoju módnu filozofiu. Stačí keď jednoliate kúsky vymeníte za potlačené. Kvetinové šaty tak kombinujte s kvetinovými čižmami, alebo zvieracie šaty so zvieracími čižmami.

6@aimeesong

 

 

Zvieracia potlač + kovbojské

Keďže zvieracích motívov sa neplánujeme tak skoro vzdať, potrebujeme ich využívať čo najkreatívnejšie. Ďalšiu skvelú inšpiráciu nám predviedla Caroline Daur, ktorá svoje leopardie šaty doplnila bordovými kovbojskými čižmami.

7@carodaur

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...