Každú sezónu sa na scéne objavia nové trendy, no nie všetky sa dajú využiť do práce a našich pracovných outfitov. O týchto piatich to však neplatí a predstavujú ideálne kúsky, ktoré využijete nielen v práci.

Predĺžené sako s opaskom

Sako bolo vždy súčasťou jesenný šatníkov, no túto sezónu presedláme z klasického strihu na ten predĺžený, aký sme mohli vidieť napríklad na prehliadkach Dior. V páse stiahnuté opaskom a doplnené sukňou, džínsami či širokými nohavicami je ideálne aj do kancelárie či na stretnutia.

title@carodaur

 

 

Čižmy po kolená

Túto sezónu na chvíľu opustíme čižmy nad kolená, ktoré sme si tak obľúbili v posledných rokoch. Nahradíme ich čižmami tesne pod kolenami a v širšej siluete. Takýto model pokojne noste s kratšími šatami a sukňami, no vždy ich nechajte vyniknúť.

2@thestylestalkercom

 

 

Oversized kabelky

Čím väčšia, tým lepšia. Tento rok sa nosia naozaj obrovské, čo ocení každá žena, ktorá so sebou nosí polovicu svojho života. Zmestíte do nej všetko od pracovných dokumentov až po vecí na hodinu jógy. A navyše budete mať cez plece prehodený jeden z najväčších trendov sezóny.

3@pernilleteisbaek

 

 

Netradičné kostýmy

Nohavicové, sukňové a najnovšie aj šortkové kostýmy vládnu street stylu. Nemusíte sa pri tom vôbec spoliehať len na overené a tradičné neutrálne farby, ale pokojne môžete ísť do tých nevšednejších. Pokojne vymeňte klasické nohavice za zvonové alebo si zvoľte zaujímavú potlač.

4@chrisellelim

 

 

Kožené kúsky

Koža už nepatrí iba doplnkom či topánkam, opäť sa nosí vo veľkom. Celé to odštartovali kožené sukne a teraz si môžete vyberať zo šiat, košieľ, nohavíc aj šortiek. Neutrálne farby alebo výrazné odtiene? Je to na vás.

6@thestylestalkercom

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Letná IT bag

Najobľúbenejšia kabelka tohto leta síce nie je obrovským prekvapením, ale skvelým doplnením ležérnych, moderných šatníkov. Od vtedy, čo ju módna...


Trendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...