Každú sezónu sa na scéne objavia nové trendy, no nie všetky sa dajú využiť do práce a našich pracovných outfitov. O týchto piatich to však neplatí a predstavujú ideálne kúsky, ktoré využijete nielen v práci.

Predĺžené sako s opaskom

Sako bolo vždy súčasťou jesenný šatníkov, no túto sezónu presedláme z klasického strihu na ten predĺžený, aký sme mohli vidieť napríklad na prehliadkach Dior. V páse stiahnuté opaskom a doplnené sukňou, džínsami či širokými nohavicami je ideálne aj do kancelárie či na stretnutia.

title@carodaur

 

 

Čižmy po kolená

Túto sezónu na chvíľu opustíme čižmy nad kolená, ktoré sme si tak obľúbili v posledných rokoch. Nahradíme ich čižmami tesne pod kolenami a v širšej siluete. Takýto model pokojne noste s kratšími šatami a sukňami, no vždy ich nechajte vyniknúť.

2@thestylestalkercom

 

 

Oversized kabelky

Čím väčšia, tým lepšia. Tento rok sa nosia naozaj obrovské, čo ocení každá žena, ktorá so sebou nosí polovicu svojho života. Zmestíte do nej všetko od pracovných dokumentov až po vecí na hodinu jógy. A navyše budete mať cez plece prehodený jeden z najväčších trendov sezóny.

3@pernilleteisbaek

 

 

Netradičné kostýmy

Nohavicové, sukňové a najnovšie aj šortkové kostýmy vládnu street stylu. Nemusíte sa pri tom vôbec spoliehať len na overené a tradičné neutrálne farby, ale pokojne môžete ísť do tých nevšednejších. Pokojne vymeňte klasické nohavice za zvonové alebo si zvoľte zaujímavú potlač.

4@chrisellelim

 

 

Kožené kúsky

Koža už nepatrí iba doplnkom či topánkam, opäť sa nosí vo veľkom. Celé to odštartovali kožené sukne a teraz si môžete vyberať zo šiat, košieľ, nohavíc aj šortiek. Neutrálne farby alebo výrazné odtiene? Je to na vás.

6@thestylestalkercom

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.okt 2019

Mango pripravilo kolaboráciu s Leandrou ...

„Predstavte si Nový rok v európskom lyžiarskom stredisku v kombinácii s univerzitným štýlom 60.rokov a štipkou kvetinových potlačí,“ opísala túto kolaboráciu módna ikona, Leandra...


Trendy móda | 23.okt 2019

"Martensy" ako súčasť street stylových š...

Masívne čižmy s hrubou podrážkou, nápadným švami a prackami boli kedysi obľúbenou obuvou anglických hooligans a punkových priaznivcov. Dnes sú čižmy...


Trendy móda | 22.okt 2019

Kabelka do dažďa

Hovorí sa, že každý človek má v živote osobu, na ktorú sa môže spoľahnúť za akýchkoľvek okolností, jednoducho takého kamoša...


Trendy móda | 22.okt 2019

Ako nosiť zebrovanú potlač?

Zvieracie vzory sa stále držia na výslní, no pokiaľ ste sa už prejedli leoparda, vyskúšajte zebru. Je skvelou voľbou na...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...