Každú sezónu sa na scéne objavia nové trendy, no nie všetky sa dajú využiť do práce a našich pracovných outfitov. O týchto piatich to však neplatí a predstavujú ideálne kúsky, ktoré využijete nielen v práci.

Predĺžené sako s opaskom

Sako bolo vždy súčasťou jesenný šatníkov, no túto sezónu presedláme z klasického strihu na ten predĺžený, aký sme mohli vidieť napríklad na prehliadkach Dior. V páse stiahnuté opaskom a doplnené sukňou, džínsami či širokými nohavicami je ideálne aj do kancelárie či na stretnutia.

title@carodaur

 

 

Čižmy po kolená

Túto sezónu na chvíľu opustíme čižmy nad kolená, ktoré sme si tak obľúbili v posledných rokoch. Nahradíme ich čižmami tesne pod kolenami a v širšej siluete. Takýto model pokojne noste s kratšími šatami a sukňami, no vždy ich nechajte vyniknúť.

2@thestylestalkercom

 

 

Oversized kabelky

Čím väčšia, tým lepšia. Tento rok sa nosia naozaj obrovské, čo ocení každá žena, ktorá so sebou nosí polovicu svojho života. Zmestíte do nej všetko od pracovných dokumentov až po vecí na hodinu jógy. A navyše budete mať cez plece prehodený jeden z najväčších trendov sezóny.

3@pernilleteisbaek

 

 

Netradičné kostýmy

Nohavicové, sukňové a najnovšie aj šortkové kostýmy vládnu street stylu. Nemusíte sa pri tom vôbec spoliehať len na overené a tradičné neutrálne farby, ale pokojne môžete ísť do tých nevšednejších. Pokojne vymeňte klasické nohavice za zvonové alebo si zvoľte zaujímavú potlač.

4@chrisellelim

 

 

Kožené kúsky

Koža už nepatrí iba doplnkom či topánkam, opäť sa nosí vo veľkom. Celé to odštartovali kožené sukne a teraz si môžete vyberať zo šiat, košieľ, nohavíc aj šortiek. Neutrálne farby alebo výrazné odtiene? Je to na vás.

6@thestylestalkercom

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...