Aj napriek tomu, že sa momentálne nachádzame v ére zvonových a širokých džínsov, skinny modely sú stálou súčasťou našich šatníkov. Platí to aj v prípade známych influenceriek, ktoré sa im vôbec nevyhýbajú. Poskytli nám tak dokonalú jesenné inšpiráciu, ako ich nosiť.

So svetrom

Sweater weather je typickou jesennou záležitosťou. K džínsom niekedy úplne postačí zladiť zaujímavý pletený sveter či kardigán, doplniť čižmami alebo teniskami a môžete vyraziť do ulíc. V jednoduchosti je krása.

skinny@kaity_modern 

 

So zaujímavým topom

Elegantný, slávnostný top, ktorý vyniká svojim strihom, exkluzívnym materiálom alebo detailmi vytvorí ku športovému kúsku, akým sú džínsy skvelý kontrast. Nebojte sa experimentovať s farbami, ktoré rozjasnia jesenné dni.

2@camilacoelho 

 

 

So športovým duchom

Ak máte chuť na úplne uvoľnený, športový look ako stvorený na lenivé dni, hoďte na seba oversized mikinu v základnej farbe. K tomuto outfitu sa najviac hodia tenisky, či už masívny model alebo klasická silueta.

3@charlottebridgeman 

 

 

S blúzkou

Nezáleží na tom, či máte v šatníku nezvyčajne strihanú, luxusnú blúzku alebo klasický, jednoduchý model, k džínsom sa hodia oba typy. Outfit doplňte lodičkami alebo balerínami a sofistikovaný, no ležérny outfit je na svete.

4@leiasfez

 

 

S džínsovou košeľou

Double denim sa stále nosí, preto doplňte svoje džínsy džínsovou košeľou alebo bundou. Môžete ju pritom rozopnúť a poodhaliť jednoduché tielko či tričko. Jednoduchý, no o to efektnejší outfit ako stvorený do jesenného počasia.

5@aimeesong

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...