Aj napriek tomu, že sa momentálne nachádzame v ére zvonových a širokých džínsov, skinny modely sú stálou súčasťou našich šatníkov. Platí to aj v prípade známych influenceriek, ktoré sa im vôbec nevyhýbajú. Poskytli nám tak dokonalú jesenné inšpiráciu, ako ich nosiť.

So svetrom

Sweater weather je typickou jesennou záležitosťou. K džínsom niekedy úplne postačí zladiť zaujímavý pletený sveter či kardigán, doplniť čižmami alebo teniskami a môžete vyraziť do ulíc. V jednoduchosti je krása.

skinny@kaity_modern 

 

So zaujímavým topom

Elegantný, slávnostný top, ktorý vyniká svojim strihom, exkluzívnym materiálom alebo detailmi vytvorí ku športovému kúsku, akým sú džínsy skvelý kontrast. Nebojte sa experimentovať s farbami, ktoré rozjasnia jesenné dni.

2@camilacoelho 

 

 

So športovým duchom

Ak máte chuť na úplne uvoľnený, športový look ako stvorený na lenivé dni, hoďte na seba oversized mikinu v základnej farbe. K tomuto outfitu sa najviac hodia tenisky, či už masívny model alebo klasická silueta.

3@charlottebridgeman 

 

 

S blúzkou

Nezáleží na tom, či máte v šatníku nezvyčajne strihanú, luxusnú blúzku alebo klasický, jednoduchý model, k džínsom sa hodia oba typy. Outfit doplňte lodičkami alebo balerínami a sofistikovaný, no ležérny outfit je na svete.

4@leiasfez

 

 

S džínsovou košeľou

Double denim sa stále nosí, preto doplňte svoje džínsy džínsovou košeľou alebo bundou. Môžete ju pritom rozopnúť a poodhaliť jednoduché tielko či tričko. Jednoduchý, no o to efektnejší outfit ako stvorený do jesenného počasia.

5@aimeesong

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaSOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej módnej tvorby a...


Trendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...