Aj napriek tomu, že sa momentálne nachádzame v ére zvonových a širokých džínsov, skinny modely sú stálou súčasťou našich šatníkov. Platí to aj v prípade známych influenceriek, ktoré sa im vôbec nevyhýbajú. Poskytli nám tak dokonalú jesenné inšpiráciu, ako ich nosiť.

So svetrom

Sweater weather je typickou jesennou záležitosťou. K džínsom niekedy úplne postačí zladiť zaujímavý pletený sveter či kardigán, doplniť čižmami alebo teniskami a môžete vyraziť do ulíc. V jednoduchosti je krása.

skinny@kaity_modern 

 

So zaujímavým topom

Elegantný, slávnostný top, ktorý vyniká svojim strihom, exkluzívnym materiálom alebo detailmi vytvorí ku športovému kúsku, akým sú džínsy skvelý kontrast. Nebojte sa experimentovať s farbami, ktoré rozjasnia jesenné dni.

2@camilacoelho 

 

 

So športovým duchom

Ak máte chuť na úplne uvoľnený, športový look ako stvorený na lenivé dni, hoďte na seba oversized mikinu v základnej farbe. K tomuto outfitu sa najviac hodia tenisky, či už masívny model alebo klasická silueta.

3@charlottebridgeman 

 

 

S blúzkou

Nezáleží na tom, či máte v šatníku nezvyčajne strihanú, luxusnú blúzku alebo klasický, jednoduchý model, k džínsom sa hodia oba typy. Outfit doplňte lodičkami alebo balerínami a sofistikovaný, no ležérny outfit je na svete.

4@leiasfez

 

 

S džínsovou košeľou

Double denim sa stále nosí, preto doplňte svoje džínsy džínsovou košeľou alebo bundou. Môžete ju pritom rozopnúť a poodhaliť jednoduché tielko či tričko. Jednoduchý, no o to efektnejší outfit ako stvorený do jesenného počasia.

5@aimeesong

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.okt 2019

Mango pripravilo kolaboráciu s Leandrou ...

„Predstavte si Nový rok v európskom lyžiarskom stredisku v kombinácii s univerzitným štýlom 60.rokov a štipkou kvetinových potlačí,“ opísala túto kolaboráciu módna ikona, Leandra...


Trendy móda | 23.okt 2019

"Martensy" ako súčasť street stylových š...

Masívne čižmy s hrubou podrážkou, nápadným švami a prackami boli kedysi obľúbenou obuvou anglických hooligans a punkových priaznivcov. Dnes sú čižmy...


Trendy móda | 22.okt 2019

Kabelka do dažďa

Hovorí sa, že každý človek má v živote osobu, na ktorú sa môže spoľahnúť za akýchkoľvek okolností, jednoducho takého kamoša...


Trendy móda | 22.okt 2019

Ako nosiť zebrovanú potlač?

Zvieracie vzory sa stále držia na výslní, no pokiaľ ste sa už prejedli leoparda, vyskúšajte zebru. Je skvelou voľbou na...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...