S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť naplno. Ideálnym spôsobom sú preto double denim outfity, ktoré sú na toto obdobie ako stvorené. Inšpirujte sa našimi typmi, ako skombinovať rôzne džínsové prvky.

Sukňový kostým

Sukňový kostým v klasických materiáloch si nás získal už minulé sezóny, tak prečo to nevyskúšať tentokrát v džínsovom prevedení? Zaexperimentujte s dĺžkami saka aj sukne a vytvárajte štýlové outfity.

doubledenim

 

Dievčensky

Obľúbené skinny džínsy doplňte hravým, dievčenským topom z denimu. Skvelý úlovok našla Kendall, ktorá stavila na skrátenú blúzku. Pre dokonale nevinný look zvolila balerínky, ktorými dosiahla krásnu nežnosť.

2

 

 

Dvojfarebne

Na tento outfit budete potrebovať dva základné kúsky, obľúbené džínsy a džínsovú košeľu. Vyberte si však dva odtiene modrej, ktoré priznajú svoju rozličnosť. Pokojne tiež môžete kombinovať čierny a biely denim, alebo ak sa na to cítite tak aj iné farebné varianty.

3

 

 

Logománia

Logá stále fičia a aj na denime. Nebojte sa preto obliecť aj džínsy dekorované týmto typom motívu či rôznymi sloganmi. Nemusíte ísť do toho od hlavy po päty ako Hailey, ale vyberte si jeden výrazný kúsok, ktorý doplníte minimalistickým stylingom.

4

 

 

Oversized

Bunda či šaty? Oversized džínsovú bundu doplňte krátkymi šortkami alebo bermudami, ktoré budú jemne vykúkať z pod lemu. Vytvoríte zaujímavý look akoby vystrihnutý z ulíc na Týždňoch módy.

5

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Nábytkové trendy na rok 2020

Pokiaľ sa nevyhnete rekonštrukcii či zariaďovaniu v tomto roku, poradíme vám, ktoré trendy by s...

Pravidlá nosenia SPF počas celého roka

Veríme, že ste si už postupne zvykli na fakt, že SPF nie je len dovolenkovou záležitosťou a opa...

Rolák v hlavnej úlohe

Roláky sú vďačným kúskom každého zimného šatníka. Buďte však s nimi kreatívni a vytvorte zaujím...