S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť naplno. Ideálnym spôsobom sú preto double denim outfity, ktoré sú na toto obdobie ako stvorené. Inšpirujte sa našimi typmi, ako skombinovať rôzne džínsové prvky.

Sukňový kostým

Sukňový kostým v klasických materiáloch si nás získal už minulé sezóny, tak prečo to nevyskúšať tentokrát v džínsovom prevedení? Zaexperimentujte s dĺžkami saka aj sukne a vytvárajte štýlové outfity.

doubledenim

 

Dievčensky

Obľúbené skinny džínsy doplňte hravým, dievčenským topom z denimu. Skvelý úlovok našla Kendall, ktorá stavila na skrátenú blúzku. Pre dokonale nevinný look zvolila balerínky, ktorými dosiahla krásnu nežnosť.

2

 

 

Dvojfarebne

Na tento outfit budete potrebovať dva základné kúsky, obľúbené džínsy a džínsovú košeľu. Vyberte si však dva odtiene modrej, ktoré priznajú svoju rozličnosť. Pokojne tiež môžete kombinovať čierny a biely denim, alebo ak sa na to cítite tak aj iné farebné varianty.

3

 

 

Logománia

Logá stále fičia a aj na denime. Nebojte sa preto obliecť aj džínsy dekorované týmto typom motívu či rôznymi sloganmi. Nemusíte ísť do toho od hlavy po päty ako Hailey, ale vyberte si jeden výrazný kúsok, ktorý doplníte minimalistickým stylingom.

4

 

 

Oversized

Bunda či šaty? Oversized džínsovú bundu doplňte krátkymi šortkami alebo bermudami, ktoré budú jemne vykúkať z pod lemu. Vytvoríte zaujímavý look akoby vystrihnutý z ulíc na Týždňoch módy.

5

Foto: Getty, Pinterest

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 23.okt 2019

Mango pripravilo kolaboráciu s Leandrou ...

„Predstavte si Nový rok v európskom lyžiarskom stredisku v kombinácii s univerzitným štýlom 60.rokov a štipkou kvetinových potlačí,“ opísala túto kolaboráciu módna ikona, Leandra...


Trendy móda | 23.okt 2019

"Martensy" ako súčasť street stylových š...

Masívne čižmy s hrubou podrážkou, nápadným švami a prackami boli kedysi obľúbenou obuvou anglických hooligans a punkových priaznivcov. Dnes sú čižmy...


Trendy móda | 22.okt 2019

Kabelka do dažďa

Hovorí sa, že každý človek má v živote osobu, na ktorú sa môže spoľahnúť za akýchkoľvek okolností, jednoducho takého kamoša...


Trendy móda | 22.okt 2019

Ako nosiť zebrovanú potlač?

Zvieracie vzory sa stále držia na výslní, no pokiaľ ste sa už prejedli leoparda, vyskúšajte zebru. Je skvelou voľbou na...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...