Jeseň je síce krásne, romantické a farebné obdobie, no niekedy nám počasie dokáže dať zabrať. Zatiaľ čo ráno nás môžu zobudiť teploty do 10 stupňov, poobede môžu vystúpiť aj na 20. Čo si v takéto dni obliecť keď nechceme zmrznúť ani sa roztopiť?

Minimalisticky

Jednoduchým tielkom nikdy nič nepokazíte. Doplňte ho širokými nohavicami v rovnakej farbe a v prípade, že vás prekvapí chladné ráno prehoďte cez ramená sako. Stačí už iba zobrať kabelku do roky a vyraziť.

title@sophiaroe

 

 

Color-blocking

Vytvorte zaujímavý outfit pomocou dvoch farieb, ideálne neutrálnych. Skvelou voľbou je napríklad biela, ktorá je odkazom leta a khaki, ktorá sa už pozerá do budúcnosti, čiže jesene. Takýto outfit pôsobí uhladene, elegantne a pritom stále chic.

2@shhtephs

 

 

Letné šaty v jesennom duchu

Obľúbené šaty takisto ešte nezahadzujte, len im doprajte jesennú spoločnosť. Hoďte pod extra vrstvu v podobe tenučkého nátelník alebo priehľadnej blúzky, ktoré poskytnú dávku tepla a pohodlia, ale ukážu aj inú tvár samotných šiat.

3@nicolehuisman

 

 

All-White

V jednoduchosti je krása a tú môžete na jeseň dosiahnuť bielym outfitom. Biela nemusí ostať výhradnou záležitosťou leta, skombinujte svoje biele džínsy či nohavice s klasickým tričkom a na vrch prehoďte kardigán v rovnakej farbe. Doplňte teniskami, lodičkami alebo členkovými čižmami.

4@marianna_hewitt

 

 

Uvoľnene

Pokiaľ máte pocit, že na sako alebo trench coat je ešte stále príliš teplo, pomôžte si oversized košeľou. Prehoďte ju cez tričko alebo tielko podobne ako sako a keď vám bude príliš horúco, jednoducho ju zhoďte. Doplňte džínsami a teniskami.

5@accidentalinfluencer

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2019

História podpätkov

Dnes sú podpätky súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ich obúvajú len na vybrané príležitosti, iné si bez nich...


Trendy móda | 18.sep 2019

Ako nosiť letné šaty počas jesene?

S odchodom leta sa niekedy ťažko vyrovnáva aj keď je jeseň jedno z najkrajších, najfarebnejších období. Najlepšie to zvládame však vtedy, keď...


Trendy móda | 18.sep 2019

Jesenný must have a ako ho nosiť: Crop s...

Určite ste si už všimli, že túto sezónu si mnohé módne ikony, modelky a influencerky zamilovali skrátené verzie svetrov či mikín...


Trendy móda | 17.sep 2019

Denim Season: Ako nosiť double denim?

S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...