Jeseň je síce krásne, romantické a farebné obdobie, no niekedy nám počasie dokáže dať zabrať. Zatiaľ čo ráno nás môžu zobudiť teploty do 10 stupňov, poobede môžu vystúpiť aj na 20. Čo si v takéto dni obliecť keď nechceme zmrznúť ani sa roztopiť?

Minimalisticky

Jednoduchým tielkom nikdy nič nepokazíte. Doplňte ho širokými nohavicami v rovnakej farbe a v prípade, že vás prekvapí chladné ráno prehoďte cez ramená sako. Stačí už iba zobrať kabelku do roky a vyraziť.

title@sophiaroe

 

 

Color-blocking

Vytvorte zaujímavý outfit pomocou dvoch farieb, ideálne neutrálnych. Skvelou voľbou je napríklad biela, ktorá je odkazom leta a khaki, ktorá sa už pozerá do budúcnosti, čiže jesene. Takýto outfit pôsobí uhladene, elegantne a pritom stále chic.

2@shhtephs

 

 

Letné šaty v jesennom duchu

Obľúbené šaty takisto ešte nezahadzujte, len im doprajte jesennú spoločnosť. Hoďte pod extra vrstvu v podobe tenučkého nátelník alebo priehľadnej blúzky, ktoré poskytnú dávku tepla a pohodlia, ale ukážu aj inú tvár samotných šiat.

3@nicolehuisman

 

 

All-White

V jednoduchosti je krása a tú môžete na jeseň dosiahnuť bielym outfitom. Biela nemusí ostať výhradnou záležitosťou leta, skombinujte svoje biele džínsy či nohavice s klasickým tričkom a na vrch prehoďte kardigán v rovnakej farbe. Doplňte teniskami, lodičkami alebo členkovými čižmami.

4@marianna_hewitt

 

 

Uvoľnene

Pokiaľ máte pocit, že na sako alebo trench coat je ešte stále príliš teplo, pomôžte si oversized košeľou. Prehoďte ju cez tričko alebo tielko podobne ako sako a keď vám bude príliš horúco, jednoducho ju zhoďte. Doplňte džínsami a teniskami.

5@accidentalinfluencer

Foto: Instagram

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

ROVNOVÁHA

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota?

 

 top fashion magazín leto 2021

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.sep 2021

Objavte jesennú obuv na každú príležitos...

Móda dnes už pomaly ani nepozná pravidlá, hranice formálneho a neformálneho, elegantného a ležerného sa stierajú, čím pokrývajú nové, univerzálne...


Trendy móda | 15.sep 2021

5 jesenných outfitov podľa Newyorčaniek

Aktuálne prebiehajúci týždeň módy v New Yorku je perfektnou outfitovou inšpiráciou na jeseň. Štýlové dámy nám ukazujú, ktoré kúsky sú...


Trendy móda | 14.sep 2021

Ako kombinovať ružovú farbu?

Sympatická Nemka Leonie Hanne je ako real-life Barbie. Blond vlasy, skvelá figúra a dokonalý šatník. S módnou to jednoducho vie...


Trendy móda | 14.sep 2021

Elegantné jesenné vrstvenie

Jednou z výhod jesene je to, že nám umožňuje experimentovať s módou. Kombinovať môžeme najrôznejšie kúsky, pričom viaceré vrstvyvôbec nie...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...