Pokiaľ už máte dosť Loewe Pouch alebo Jacquemus Le Chiquito, máme dobrú správu! Na scéne sú nové kabelkové trendy, ktoré ich konečne zosadia z trónu. Ktoré to budú? Tešiť sa môžete na minimalizmus v plnej sile, ale aj neónovú žiarivosť.

Darčeková

Žeby návrat k minimalizmu? Dôkazom toho sú kabelky, ktoré vynikajú tými najjednoduchšími možnými líniami. Model inšpirovaný papierovou darčekovou taškou bude podľa nás ďalšou must-have kabelkou. My sme jej prepadli už teraz.

title@medeasisters

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 30 at 20.52.46

Topshop

 

 

Nadrozmerná

Priestrannú, veľkú kabelku Christian Dior ste už asi videli na všetkých významných influencerkách. Pokiaľ ste podľahli tomuto trendu aj vy, nemusíte hneď siahnuť na dno peňaženiek, existuje množstvo ekonomickejších a rovnako zaujímavých dizajnov.

1@handinfire

 

Náš tip:

loewe

Topshop

 

 

Žiarivá

Výrazných farieb sa nevzdávajte pretože stále vládnu móde. Najnovšie sa nosia ja na kabelkách, ktoré zdobia žiarivé tóny oranžovej, žltej, zelenej či ružovej. Sú ideálnym kúskami na rozjasnenie jesene.

3@alwaysjudging

 

Náš tip:

chanel

Chanell

 

 

S logom

Veľké logá sa z tričiek a topánok presúvajú na kabelky, kde zároveň plnia úlohu pracky. Sú výrazné, lesklé a pôsobia luxusne. Nosia sa na listových, cross-body kabelkách a samozrejme aj na väčších modeloch.
@mvb

4@mvb

 

Náš tip:

burberry

Topshop

 

 

S hrubou reťazou

Hrubé reťaze sa opäť začali nosiť na krku, no pokiaľ vám to nestačí, bude sa vám páčiť najnovší kabelkový trend, ktorý je založený na hrubej reťazi namiesto popruhu. Nejde však o kovové retiazky, ale retro plastové s maxi očkami. Kto ide do toho?

5@rocky_barnes

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 30 at 20.54.27

Topshop

Foto: Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 08.júl 2020

Odvážne letné trendy

Ak sa nebojíte skúšať rôzne trendy alebo vás už jednoducho nebaví overená klasika ako kvetinové šaty a elegantné bermudy, poradíme vám...


Fashion Week | 07.júl 2020

Kolekcia Chanel Haute Couture pre sezónu...

Všetci sme netrpezlivo čakali na predstavenie novej kolekcie Chanel Haute Couture, ktorú módny dom Chanel svetu odhalil prostredníctvom video prezentácie...


Trendy móda | 07.júl 2020

Letné outfity podľa Kalifornčaniek

Každá krajina, každé mesto má svoju špecifickú atmosféru a kultúru, od čoho sa odzrkadľuje nielen samotný životný štýl, ale aj...


Fashion Week | 07.júl 2020

Nová kolekcia Haute Couture Dior zo svet...

Módny dom Dior vo svojej kolekcii Haute Couture pre sezónu jeseň zima 2020-2021 predstavil nové modely prostredníctvom surrealistického filmu, ktorý...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...