Pokiaľ už máte dosť Loewe Pouch alebo Jacquemus Le Chiquito, máme dobrú správu! Na scéne sú nové kabelkové trendy, ktoré ich konečne zosadia z trónu. Ktoré to budú? Tešiť sa môžete na minimalizmus v plnej sile, ale aj neónovú žiarivosť.

Darčeková

Žeby návrat k minimalizmu? Dôkazom toho sú kabelky, ktoré vynikajú tými najjednoduchšími možnými líniami. Model inšpirovaný papierovou darčekovou taškou bude podľa nás ďalšou must-have kabelkou. My sme jej prepadli už teraz.

title@medeasisters

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 30 at 20.52.46

Topshop

 

 

Nadrozmerná

Priestrannú, veľkú kabelku Christian Dior ste už asi videli na všetkých významných influencerkách. Pokiaľ ste podľahli tomuto trendu aj vy, nemusíte hneď siahnuť na dno peňaženiek, existuje množstvo ekonomickejších a rovnako zaujímavých dizajnov.

1@handinfire

 

Náš tip:

loewe

Topshop

 

 

Žiarivá

Výrazných farieb sa nevzdávajte pretože stále vládnu móde. Najnovšie sa nosia ja na kabelkách, ktoré zdobia žiarivé tóny oranžovej, žltej, zelenej či ružovej. Sú ideálnym kúskami na rozjasnenie jesene.

3@alwaysjudging

 

Náš tip:

chanel

Chanell

 

 

S logom

Veľké logá sa z tričiek a topánok presúvajú na kabelky, kde zároveň plnia úlohu pracky. Sú výrazné, lesklé a pôsobia luxusne. Nosia sa na listových, cross-body kabelkách a samozrejme aj na väčších modeloch.
@mvb

4@mvb

 

Náš tip:

burberry

Topshop

 

 

S hrubou reťazou

Hrubé reťaze sa opäť začali nosiť na krku, no pokiaľ vám to nestačí, bude sa vám páčiť najnovší kabelkový trend, ktorý je založený na hrubej reťazi namiesto popruhu. Nejde však o kovové retiazky, ale retro plastové s maxi očkami. Kto ide do toho?

5@rocky_barnes

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 30 at 20.54.27

Topshop

Foto: Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2019

História podpätkov

Dnes sú podpätky súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ich obúvajú len na vybrané príležitosti, iné si bez nich...


Trendy móda | 18.sep 2019

Ako nosiť letné šaty počas jesene?

S odchodom leta sa niekedy ťažko vyrovnáva aj keď je jeseň jedno z najkrajších, najfarebnejších období. Najlepšie to zvládame však vtedy, keď...


Trendy móda | 18.sep 2019

Jesenný must have a ako ho nosiť: Crop s...

Určite ste si už všimli, že túto sezónu si mnohé módne ikony, modelky a influencerky zamilovali skrátené verzie svetrov či mikín...


Trendy móda | 17.sep 2019

Denim Season: Ako nosiť double denim?

S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...