Pokiaľ už máte dosť Loewe Pouch alebo Jacquemus Le Chiquito, máme dobrú správu! Na scéne sú nové kabelkové trendy, ktoré ich konečne zosadia z trónu. Ktoré to budú? Tešiť sa môžete na minimalizmus v plnej sile, ale aj neónovú žiarivosť.

Darčeková

Žeby návrat k minimalizmu? Dôkazom toho sú kabelky, ktoré vynikajú tými najjednoduchšími možnými líniami. Model inšpirovaný papierovou darčekovou taškou bude podľa nás ďalšou must-have kabelkou. My sme jej prepadli už teraz.

title@medeasisters

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 30 at 20.52.46

Topshop

 

 

Nadrozmerná

Priestrannú, veľkú kabelku Christian Dior ste už asi videli na všetkých významných influencerkách. Pokiaľ ste podľahli tomuto trendu aj vy, nemusíte hneď siahnuť na dno peňaženiek, existuje množstvo ekonomickejších a rovnako zaujímavých dizajnov.

1@handinfire

 

Náš tip:

loewe

Topshop

 

 

Žiarivá

Výrazných farieb sa nevzdávajte pretože stále vládnu móde. Najnovšie sa nosia ja na kabelkách, ktoré zdobia žiarivé tóny oranžovej, žltej, zelenej či ružovej. Sú ideálnym kúskami na rozjasnenie jesene.

3@alwaysjudging

 

Náš tip:

chanel

Chanell

 

 

S logom

Veľké logá sa z tričiek a topánok presúvajú na kabelky, kde zároveň plnia úlohu pracky. Sú výrazné, lesklé a pôsobia luxusne. Nosia sa na listových, cross-body kabelkách a samozrejme aj na väčších modeloch.
@mvb

4@mvb

 

Náš tip:

burberry

Topshop

 

 

S hrubou reťazou

Hrubé reťaze sa opäť začali nosiť na krku, no pokiaľ vám to nestačí, bude sa vám páčiť najnovší kabelkový trend, ktorý je založený na hrubej reťazi namiesto popruhu. Nejde však o kovové retiazky, ale retro plastové s maxi očkami. Kto ide do toho?

5@rocky_barnes

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 30 at 20.54.27

Topshop

Foto: Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 05.dec 2019

Danielle Bernstein navrhla kolekciu hodi...

Newyorčanka Danielle Bernstein stojí za úspešným módnym blogom WeWoreWhat a rovnomennou značkou. Teraz však svojim osobným štýlom expanduje do nových...


Módne ikony | 05.dec 2019

Blanca Miró otvorila vlastný e-shop s un...

Blanca Miró je jednou z najzaujímavejších osobností na instagramovej scéne. Jej štýle je unikátny a veľmi osobitý, no napriek tomu si dokázala...


Trendy móda | 05.dec 2019

Farebné trendy na zimu 19/20

Ťavia, hnedá, bordová, čierna sú síce klasiky, no niekedy outfity potrebujú trochu farby. My sme sa preto pozreli na to...


Trendy móda | 04.dec 2019

Kolaborácia Dior x Nike Air Jordan

Značka Dior predstavila svoju pánsku kolekciu pre sezónu Pre-Fall 2020 4.decembra v rámci Miami Design Week. Okrem prekvapujúcej kolaborácie so Shawnom...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Christiana Loubo...

Luxusný londýnsky hotel Clardige’s každoročne pripraví vianočný stromček v spolupráci so známym...

Najlepšie beauty adventné kalendáre

Beauty adventné kalendáre sa už etablovali na scéne adventných kalendárov a úplne vážne konkuru...

Vianočné nákupy ekologicky: Ako na to?

Vianočné nákupy sa pomaly rozbiehajú, no predtým ako sa do nich naplno ponoríte aj vy, chceli by sme...