Ľadvinka je na módnom výslní už nejakú tú dobu. Tak ako sa móda aj street style vyvíja, mení sa aj jej využitie. Nenosí sa vždy okolo pásu a niekedy dokáže nahradiť aj opasky. Kreatívne využitie ľadvinky nájdete aj v tých outfitoch. Inšpirujte sa.

So sukňovým kostýmom

Sukňový kostým je ideálnym outfitom na prechodné obdobie medzi letom a jeseňou, ale aj na pravú jeseň. Doplňte ho však väčšou ľadvinkou namiesto kabelky a pokojne takto vyrazte aj to práce.

title 

Náš tip:

isabel marant

Isabel Marant

 

 

S nohavicovým kostýmom

Perfektný kontrast dosiahnete aj v prípade, že ľadvinku doplníte ku nohavicovému kostýmu. Takáto kombinácia vám ponúka množstvo štýlových, materiálových možností, ktoré sa dokážu prispôsobiť tým najrôznejším príležitostiam.

2@courtneerutie

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 29 at 15.34.16 

Topshop

 

 

S overalom

Aj klasický overal dostane úplne novú tvár, keď ho doplníte zaujímavou ľadvinkou. Môžete staviť na farebné kontrasty, čierno-bielu kombináciu, alebo eklektické mixovanie vzorov. Záleží na vás a na vašej nálade.

3@pernilleteisbaek

 

Náš tip:

prada Prada

 

 

Tón v tóne

Pre vytvorenie elegantného looku sa takisto môžete spoľahnúť na tento kúsok, dokáže totiž pôsobiť aj sofistikovane. Extra uhladený dojem vytvoríte, keď budete kombinovať farby tón v tóne. Hnedá a oranžová sú ideálnymi jesennými farbami.

4 

Náš tip:

 Screenshot 2019 08 29 at 15.34.30

Topshop

 

 

S maxi šatami

Letných šiat sa tiež ešte nemusíte úplne vzdať. Tie v maxi a midi dĺžke sú využiteľné aj na jeseň a vďaka ľadvinke uviazanej okolo pásu môžete navyše vyformovať aj siluetu presýpacích hodín.

5

Náš tip:

gucci 

Gucci

Foto: Getty, Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.sep 2019

História podpätkov

Dnes sú podpätky súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré si ich obúvajú len na vybrané príležitosti, iné si bez nich...


Trendy móda | 18.sep 2019

Ako nosiť letné šaty počas jesene?

S odchodom leta sa niekedy ťažko vyrovnáva aj keď je jeseň jedno z najkrajších, najfarebnejších období. Najlepšie to zvládame však vtedy, keď...


Trendy móda | 18.sep 2019

Jesenný must have a ako ho nosiť: Crop s...

Určite ste si už všimli, že túto sezónu si mnohé módne ikony, modelky a influencerky zamilovali skrátené verzie svetrov či mikín...


Trendy móda | 17.sep 2019

Denim Season: Ako nosiť double denim?

S príchodom jesene prichádza aj sezóna denimu. Materiál, ktorému sme sa počas takmer celého leta vyhýbali sa vracia a to musíme využiť...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...