Ľadvinka je na módnom výslní už nejakú tú dobu. Tak ako sa móda aj street style vyvíja, mení sa aj jej využitie. Nenosí sa vždy okolo pásu a niekedy dokáže nahradiť aj opasky. Kreatívne využitie ľadvinky nájdete aj v tých outfitoch. Inšpirujte sa.

So sukňovým kostýmom

Sukňový kostým je ideálnym outfitom na prechodné obdobie medzi letom a jeseňou, ale aj na pravú jeseň. Doplňte ho však väčšou ľadvinkou namiesto kabelky a pokojne takto vyrazte aj to práce.

title 

Náš tip:

isabel marant

Isabel Marant

 

 

S nohavicovým kostýmom

Perfektný kontrast dosiahnete aj v prípade, že ľadvinku doplníte ku nohavicovému kostýmu. Takáto kombinácia vám ponúka množstvo štýlových, materiálových možností, ktoré sa dokážu prispôsobiť tým najrôznejším príležitostiam.

2@courtneerutie

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 29 at 15.34.16 

Topshop

 

 

S overalom

Aj klasický overal dostane úplne novú tvár, keď ho doplníte zaujímavou ľadvinkou. Môžete staviť na farebné kontrasty, čierno-bielu kombináciu, alebo eklektické mixovanie vzorov. Záleží na vás a na vašej nálade.

3@pernilleteisbaek

 

Náš tip:

prada Prada

 

 

Tón v tóne

Pre vytvorenie elegantného looku sa takisto môžete spoľahnúť na tento kúsok, dokáže totiž pôsobiť aj sofistikovane. Extra uhladený dojem vytvoríte, keď budete kombinovať farby tón v tóne. Hnedá a oranžová sú ideálnymi jesennými farbami.

4 

Náš tip:

 Screenshot 2019 08 29 at 15.34.30

Topshop

 

 

S maxi šatami

Letných šiat sa tiež ešte nemusíte úplne vzdať. Tie v maxi a midi dĺžke sú využiteľné aj na jeseň a vďaka ľadvinke uviazanej okolo pásu môžete navyše vyformovať aj siluetu presýpacích hodín.

5

Náš tip:

gucci 

Gucci

Foto: Getty, Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...