Ľadvinka je na módnom výslní už nejakú tú dobu. Tak ako sa móda aj street style vyvíja, mení sa aj jej využitie. Nenosí sa vždy okolo pásu a niekedy dokáže nahradiť aj opasky. Kreatívne využitie ľadvinky nájdete aj v tých outfitoch. Inšpirujte sa.

So sukňovým kostýmom

Sukňový kostým je ideálnym outfitom na prechodné obdobie medzi letom a jeseňou, ale aj na pravú jeseň. Doplňte ho však väčšou ľadvinkou namiesto kabelky a pokojne takto vyrazte aj to práce.

title 

Náš tip:

isabel marant

Isabel Marant

 

 

S nohavicovým kostýmom

Perfektný kontrast dosiahnete aj v prípade, že ľadvinku doplníte ku nohavicovému kostýmu. Takáto kombinácia vám ponúka množstvo štýlových, materiálových možností, ktoré sa dokážu prispôsobiť tým najrôznejším príležitostiam.

2@courtneerutie

 

Náš tip:

Screenshot 2019 08 29 at 15.34.16 

Topshop

 

 

S overalom

Aj klasický overal dostane úplne novú tvár, keď ho doplníte zaujímavou ľadvinkou. Môžete staviť na farebné kontrasty, čierno-bielu kombináciu, alebo eklektické mixovanie vzorov. Záleží na vás a na vašej nálade.

3@pernilleteisbaek

 

Náš tip:

prada Prada

 

 

Tón v tóne

Pre vytvorenie elegantného looku sa takisto môžete spoľahnúť na tento kúsok, dokáže totiž pôsobiť aj sofistikovane. Extra uhladený dojem vytvoríte, keď budete kombinovať farby tón v tóne. Hnedá a oranžová sú ideálnymi jesennými farbami.

4 

Náš tip:

 Screenshot 2019 08 29 at 15.34.30

Topshop

 

 

S maxi šatami

Letných šiat sa tiež ešte nemusíte úplne vzdať. Tie v maxi a midi dĺžke sú využiteľné aj na jeseň a vďaka ľadvinke uviazanej okolo pásu môžete navyše vyformovať aj siluetu presýpacích hodín.

5

Náš tip:

gucci 

Gucci

Foto: Getty, Instagram, archív značiek

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.feb 2020

Stylingové triky Francúzok

Opäť sme hľadali inšpiráciu v šatníkoch štýlových Francúzok. Tentokrát sme objavili niekoľko zaujímavých stylingových trikov, vďaka ktorým vytvoríte nefalšované french chic...


Trendy móda | 17.feb 2020

Maison Margiela predstavuje kolaboráciu ...

Módny dom Maison Margiela len nedávno predstavil unikátnu kolaboráciu so značkou Reebok a teraz pridáva ďalší zaujímavý projekt, ktorý zažil svoju...


Trendy móda | 15.feb 2020

Rixo a Christian Lacroix pripravili kola...

Značka Rixo je stelesnením moderného dizajnu, ktorý si obľúbili IT girls po celom svete. Christian Lacroix zase symbolizuje zašlú slávu...


Trendy móda | 14.feb 2020

Stylingová inšpirácia: Nohavice v čižmác...

Stylingový trik priamo z ulíc New Yorku, kde nám ho predviedli nielen samotné modelky na prehliadkových mólach, ale aj influencerky, módne...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Z móla na červený koberec

Vidieť jednotlivé dizajny na prehliadkovom móle je úplne iné, ako vidieť ich v skutočnom živote...

Najromantickejšie hotely na svete

Každému občas padne vhod vychutnať si dokonalú romantiku uprostred dokonalej prírody. Či už hľadáte ...

Šperkové trendy na jar

Pomaly, ale isto sa blíži jar, čo znamená, že postupne budeme zahadzovať zimné kúsky a nahradím...