Mini sukne sa predsa len vrátili na výslnie. Našťastie sa nosia rôznorodo a kreatívne, takže každá z nás si dokáže vytvoriť outfit poľa seba. My sme sa pozreli na to, aké topánky nosia známe módne ikony v kombinácii s mini sukňami.

Tenisky s ponožkami

Pre extra retro efekt inšpirovaný street stylom skombinujte mini sukňu s teniskami a vysokými ponožkami. Tenisky môžu byť masívne alebo kalsické.

title@shhtephs

 

Remienkové sandále

Trendy remienkové sandále z 90.rokov sú ideálne na kombináciu s mini sukňou. Zvoliť môžete model na podpätku alebo naopak na nízkej podrážke.

Screenshot 2019 08 16 at 10.21.12@brittanyxavier

 

 

Elegantné lodičky

Vyzerá to síce ako odvážna kombinácia, avšak správne zvolený model lodičiek v kombinácii s mini sukňou dokáže vytvoriť skutočne elegantný a sofistikovaný look.

3@aimeesong

 

 

Flip flopy

Naša obľúbená letná kombinácia! Flip flopy sa nenosia iba na kúpaliská, ale aj do práce či do mesta na víno. V kombinácii s mini sukňou pôsobia ležérne. Vybrať si môžete klasický gumený model, alebo extravagantný na podpätku.

4@galagonzales

 

 

Šľapky

Aj šľapky sa dostali naspäť na výslnie, nosia sa klasické kožené modely, ale aj tie s logami či s metalickými efektami a rôznymi aplikáciami. Obujte si ich ku svojej mini sukni.

5@chiaraferragni

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.okt 2019

Jesenné outfity inšpirované vidiekom

Predstavte si romantický britský vidiek, plný farebných stromov, rustikálnych domčekov a jemného slnka, ktoré osvetľuje okolie, zatiaľ čo vám vo vnútri...


Trendy móda | 16.okt 2019

Nicki Minaj vytvorila kolekciu s Fendi

Nicki Minaj sa posledný polrok začala takmer na každej akcii objavovať zahalená do logá Fendi. Už vtedy nám chodila po...


Trendy móda | 16.okt 2019

Lululemon predstavuje kolekciu s Roksand...

Lululemon je synonymom moderného športového ducha, ktorý prepája funkčnosť so ženskosťou a štýlom. Britská dizajnérka Roksanda Ilinčić so svojou značkou Roksanda...


Trendy móda | 16.okt 2019

Puma a Balmain pripravujú kolekciu inšpi...

Značka Puma už má za sebou celkom bohatú históriu kolaborácií vrátane kolekcie z hudobníkom The Weeknd, so značkou Karl Lagerfeld či...

predplatne

predplatne

 

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Je živá látka budúcnosťou módy?

Kanadsko-iránska dizajnérka Roya Aghighi vytvoril oblečenie z algae (typ riasy), ktoré dokáže p...

Jesenný must-have: Flanelka

Flanelová košeľa je nielen synonymom jesene, ale aj pohodlia. Keď sa opäť vo veľkom vrátila na módnu...

Túto jeseň sa namiesto koženej bundy nos...

Zrejme sa zhodneme na tom, že kožená bunda je ako stvorená na jeseň. V skrini ju máme mnohí a&n...