Mini sukne sa predsa len vrátili na výslnie. Našťastie sa nosia rôznorodo a kreatívne, takže každá z nás si dokáže vytvoriť outfit poľa seba. My sme sa pozreli na to, aké topánky nosia známe módne ikony v kombinácii s mini sukňami.

Tenisky s ponožkami

Pre extra retro efekt inšpirovaný street stylom skombinujte mini sukňu s teniskami a vysokými ponožkami. Tenisky môžu byť masívne alebo kalsické.

title@shhtephs

 

Remienkové sandále

Trendy remienkové sandále z 90.rokov sú ideálne na kombináciu s mini sukňou. Zvoliť môžete model na podpätku alebo naopak na nízkej podrážke.

Screenshot 2019 08 16 at 10.21.12@brittanyxavier

 

 

Elegantné lodičky

Vyzerá to síce ako odvážna kombinácia, avšak správne zvolený model lodičiek v kombinácii s mini sukňou dokáže vytvoriť skutočne elegantný a sofistikovaný look.

3@aimeesong

 

 

Flip flopy

Naša obľúbená letná kombinácia! Flip flopy sa nenosia iba na kúpaliská, ale aj do práce či do mesta na víno. V kombinácii s mini sukňou pôsobia ležérne. Vybrať si môžete klasický gumený model, alebo extravagantný na podpätku.

4@galagonzales

 

 

Šľapky

Aj šľapky sa dostali naspäť na výslnie, nosia sa klasické kožené modely, ale aj tie s logami či s metalickými efektami a rôznymi aplikáciami. Obujte si ich ku svojej mini sukni.

5@chiaraferragni

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 10.dec 2019

Elegancia na večierok, horskú párty aj o...

Druhý decembrový týždeň tradične odštartúva sezónu večierkov. Od firemných párty, kde oslavujeme úspešný pracovný rok až po novoročné oslavy v kruhu...


Trendy móda | 10.dec 2019

Značka Baby Phat je späť!

Pamätáte si obľúbenú značku Baby Phat z konca 90.rokov a začiatku nového milénia? Stojí za ňou bývalá modelka Kimora Lee Simmons a teraz...


Módne ikony | 05.dec 2019

Danielle Bernstein navrhla kolekciu hodi...

Newyorčanka Danielle Bernstein stojí za úspešným módnym blogom WeWoreWhat a rovnomennou značkou. Teraz však svojim osobným štýlom expanduje do nových...


Módne ikony | 05.dec 2019

Blanca Miró otvorila vlastný e-shop s un...

Blanca Miró je jednou z najzaujímavejších osobností na instagramovej scéne. Jej štýle je unikátny a veľmi osobitý, no napriek tomu si dokázala...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Výstava Van Cleef & Arpels: Time, Nature...

Šperky sú súčasťou našich život takmer odjakživa. Stačí si spomenúť na historické filmy dokumentujúc...

Život mačky Karla Lagerfelda v knihe

Karlova mačka Choupette je v módnom svete pojem. Všetci Karlovi blízki, ale aj módna verejnosť ...

Opulentná výstava Dolce & Gabbana Alta M...

Dizajnérske duo Domenico Dolce a Stefano Gabbana vždy mali svojský pohľad na módu. Ich haute co...