Čo si obliekate, keď sa vydáte na pláž? Plavky sú samozrejmosťou, no prehodíte cez nich zaujímavé šaty, alebo plážovú tuniku? My vám však prezradíme, ako vytvoríte zaujímavé a fotogenické outfity s použitým bežných kúskov, ktoré zaručene nájdete vo svojom šatníku.

Milkmaid top

Podľahli ste aj vy trendu milkmaid topov? Ak áno, vytiahnite ich aj na pláž či k bazénu. Jeho jemný vzhľad a ľahký materiál vás uchráni pred rozpáleným slnkom a poslúži vám aj ako cover-up v prípade, že vybehnete na ľahký obed či drink.

swimstyle@weworewhat

 

 

Sako

Komu by napadlo ťahať sako na pláž? Je síce pravda, že ide o netradičný výber kúsku na slnenie, avšak neutrálny ľanový model vám naozaj urobí službu. Môžete ho využiť ako šaty a previazať v páse alebo ho noste rozopnutý. V oboch prípadoch máte postarané o chic outfit.

2@emily_luciano

 

 

Šortky a košeľa

Džínsové šortky v kombinácii s košeľou zviazanou v páse sú kombináciou, ktorá nás nemusela dlho presviedčať. Vyberte si farby, aké preferujete, košeľu môžete zladiť s farbou plaviek, alebo naopak, vyberte si kontrastné farby.

3@giizeleoliveira

 

 

Classy Lady

Slamený klobúk a oversized okuliare sú to, čo sa postarajú o vytvorenie “instant lady” looku. Kombinujte ich s nadčasovými, elegantnými modelmi plaviek v prípade, že chcete vytvoriť sofistikovaný vzhľad.

4@iamnotsorrydarling

 

 

Boho Vibe

Bohémsky outfit vytvoríte veľmi jednoducho. V prvom rade majte na mysli, že čím viac prírodných elementov a neutrálnych farieb tým lepšie. Nezabudnite na slamené kúsky, prútené detaily a sieťované materiály. Pletené alebo háčkované šaty či topy v kombinácii s košíkom a klobúkom sa postarajú o dokonalý efekt.

5@priscyescoto

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie móda



Celebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...