Čo si obliekate, keď sa vydáte na pláž? Plavky sú samozrejmosťou, no prehodíte cez nich zaujímavé šaty, alebo plážovú tuniku? My vám však prezradíme, ako vytvoríte zaujímavé a fotogenické outfity s použitým bežných kúskov, ktoré zaručene nájdete vo svojom šatníku.

Milkmaid top

Podľahli ste aj vy trendu milkmaid topov? Ak áno, vytiahnite ich aj na pláž či k bazénu. Jeho jemný vzhľad a ľahký materiál vás uchráni pred rozpáleným slnkom a poslúži vám aj ako cover-up v prípade, že vybehnete na ľahký obed či drink.

swimstyle@weworewhat

 

 

Sako

Komu by napadlo ťahať sako na pláž? Je síce pravda, že ide o netradičný výber kúsku na slnenie, avšak neutrálny ľanový model vám naozaj urobí službu. Môžete ho využiť ako šaty a previazať v páse alebo ho noste rozopnutý. V oboch prípadoch máte postarané o chic outfit.

2@emily_luciano

 

 

Šortky a košeľa

Džínsové šortky v kombinácii s košeľou zviazanou v páse sú kombináciou, ktorá nás nemusela dlho presviedčať. Vyberte si farby, aké preferujete, košeľu môžete zladiť s farbou plaviek, alebo naopak, vyberte si kontrastné farby.

3@giizeleoliveira

 

 

Classy Lady

Slamený klobúk a oversized okuliare sú to, čo sa postarajú o vytvorenie “instant lady” looku. Kombinujte ich s nadčasovými, elegantnými modelmi plaviek v prípade, že chcete vytvoriť sofistikovaný vzhľad.

4@iamnotsorrydarling

 

 

Boho Vibe

Bohémsky outfit vytvoríte veľmi jednoducho. V prvom rade majte na mysli, že čím viac prírodných elementov a neutrálnych farieb tým lepšie. Nezabudnite na slamené kúsky, prútené detaily a sieťované materiály. Pletené alebo háčkované šaty či topy v kombinácii s košíkom a klobúkom sa postarajú o dokonalý efekt.

5@priscyescoto

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 27.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Rôznorodé motívy, ktoré sa na prehliadkových mólach počas Haute Couture Week-u objavili, priniesli množstvo unikátne perspektívy na odevný dizajn. Pozrite...


Celebrity | 27.jan 2020

Grammy Awards: Červený koberec

26.január patril hudobným cenám Grammy, ktoré sa odovzdávali v kalifornskom Los Angeles. Hudobníci svetového kalibru sa tak zišli na červenom...


FASHION DAY: Zuzana Zmateková

Tridsaťročná textilná dizajnérka vníma módny textil ako silné komunikačné médium. Prostredníctvom svojej tvorby sa Zuzana snaží, aby dizajn nebol len...


Fashion Week | 26.jan 2020

Najlepšie kolekcie z Haute Couture Week-...

Vysoká móda posúva hranice vnímania módneho dizajnu ďalej. Je odvážna, progresívna a odráža tie najodvážnejšie estetické sny. Ako si svoje kolekcie...

 

predplatne

 

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

7 účesových trendov na zimu

Rozmýšľate, čo s vlasmi pod čiapkou? Ako sa učesať tak, aby vám účes vydržal aspoň počas pracov...

Stylingové triky so šálom

Kto v zime nevychádza z domu bez šálu? Pokiaľ je tento kúsok neodmysliteľnou súčasťou každ...

5 zimných outfitov podľa Severaniek

Kde hľadať inšpiráciu pre zimné outfity ak nie práve v šatníkoch Severaniek? Fínky, Švédky či N...