Letná kolekcia značky Jacquemus sa stala neoficiálnou uniformou tohto leta. Francúzsky dizajnér si úplne získal srdcia modeliek aj influenceriek, ktoré na jeho ženské kúsky nedajú dopustiť. Ako teda vyzerá letných šatník podľa značky Jacquemus?

Kruhy na ušiach

Ďalším trendom vytiahnutým z 90.rokov sú kruhové náušnice. Simon Porte Jacquemus sa neobmedzoval rozmermi ani materiálmi. Niektoré boli plastové, iné zase kovové. Veľkosti a farby sa líšili, a niektoré dokonca kombinovali viacero rozmerov aj farieb.

title

haileyHailey Bieber

 

 

Košeľové šaty

Šaty, ktoré obehli všetky sociálne siete a vidieť ste ich mohli napríklad na Rosie Huntington-Whiteley a mnohých osobnostiach. Boli to práve ony, ktoré nastolili trend košeľových šiat, ktoré sa stali jedným z must-have tohto leta.

2SS19 rosie@rosiehw

 

 

 

Slamená kabelka

Prútené, slamené kabelky a košíky sú letnou stálicou, avšak Simon na túto sezónu posunul dizajnovú latku o niečo ďalej. Svoju inak uhladenú a ženskú kolekciu doplnil kabelkami s rozstrapkanými koncami, ktoré sa odvolávali na boho estetiku.

3SS19 kylie@kyliejenner

 

 

 

Sako v úlohe šiat

Ani sa toto leto nezahadzovalo, práve naopak, dostalo dôležitejšiu úlohu ako kedykoľvek predtým a poslúžilo namiesto šiat. Ľahučké materiály a letné farby sa tak postarali o ideálnu letnú náladu, ktorá bola využiteľná do práce aj na bazénové párty.

4SS19 abi@abihoffman

 

 

 

Malé letné

Nič nevyčaruje takú letnú náladu, ako šaty. Značka Jacquemus preto predstavila niekoľko modelov v rôznych dizajnoch, ktoré sa však sústreďovali na ľahkosť materiálov, ktorá zaujala pri každom pohybe. Široké siluety vytvárali hravosť a nežnosť, zatiaľ čo sofistikované detaily hrali na stránke sexepílu.

5SS19 handinfire@handinfire

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 17.jan 2020

5 farebných kombinácií do sivých dní

Zima v našich končinách je častokrát sprevádzaná sychravým, sivým počasím, ktoré nám sťažuje nielen prácu, ale aj voľný čas. Rozjasniť...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pozrite si Dior FW20 naživo

Dnes na parížskom fashion weeku prebehne módna prehliadka módneho domu Dior a jeho pánskej línie. Ak ste zvedaví, čo si pre...


Fashion Week | 17.jan 2020

Pánsky street style na PFW FW20

Týždne módy venované pánom uzatvára tradične Paríž. Prehliadky velikánov ako Givenchy, Louis Vuitton či Dior vytiahli do ulíc množstvo štýlových...


Trendy móda | 16.jan 2020

Svadobný salón LuluAnna má svoj príbeh

Svadobný salón LuluAnna vznikol po tom, ako sa jedna z jeho terajších majiteliek vydávala. Hľadajúc tie najvhodnejšie šaty na vlastnú...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Najpopulárnejšie módne značky na Instagr...

Svet luxusnej módy je pre väčšinu populácie relatívne vzdialený, to však neznamená, že sa dokonalými...

Zimné trendy, ktorým podľahli Newyorčank...

Móda v New Yorku je úplne iná ako tá európska. Je strohejšia, nadčasovejšia a občas aj odv...

Pleť na lyžovačke: Ako sa o ňu starať?

Ak sa chystáte na lyžovačku, okrem lyžiarok a termo ponožiek by ste nemali zabudnúť ani na tiet...