Letná kolekcia značky Jacquemus sa stala neoficiálnou uniformou tohto leta. Francúzsky dizajnér si úplne získal srdcia modeliek aj influenceriek, ktoré na jeho ženské kúsky nedajú dopustiť. Ako teda vyzerá letných šatník podľa značky Jacquemus?

Kruhy na ušiach

Ďalším trendom vytiahnutým z 90.rokov sú kruhové náušnice. Simon Porte Jacquemus sa neobmedzoval rozmermi ani materiálmi. Niektoré boli plastové, iné zase kovové. Veľkosti a farby sa líšili, a niektoré dokonca kombinovali viacero rozmerov aj farieb.

title

haileyHailey Bieber

 

 

Košeľové šaty

Šaty, ktoré obehli všetky sociálne siete a vidieť ste ich mohli napríklad na Rosie Huntington-Whiteley a mnohých osobnostiach. Boli to práve ony, ktoré nastolili trend košeľových šiat, ktoré sa stali jedným z must-have tohto leta.

2SS19 rosie@rosiehw

 

 

 

Slamená kabelka

Prútené, slamené kabelky a košíky sú letnou stálicou, avšak Simon na túto sezónu posunul dizajnovú latku o niečo ďalej. Svoju inak uhladenú a ženskú kolekciu doplnil kabelkami s rozstrapkanými koncami, ktoré sa odvolávali na boho estetiku.

3SS19 kylie@kyliejenner

 

 

 

Sako v úlohe šiat

Ani sa toto leto nezahadzovalo, práve naopak, dostalo dôležitejšiu úlohu ako kedykoľvek predtým a poslúžilo namiesto šiat. Ľahučké materiály a letné farby sa tak postarali o ideálnu letnú náladu, ktorá bola využiteľná do práce aj na bazénové párty.

4SS19 abi@abihoffman

 

 

 

Malé letné

Nič nevyčaruje takú letnú náladu, ako šaty. Značka Jacquemus preto predstavila niekoľko modelov v rôznych dizajnoch, ktoré sa však sústreďovali na ľahkosť materiálov, ktorá zaujala pri každom pohybe. Široké siluety vytvárali hravosť a nežnosť, zatiaľ čo sofistikované detaily hrali na stránke sexepílu.

5SS19 handinfire@handinfire

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...