Letná kolekcia značky Jacquemus sa stala neoficiálnou uniformou tohto leta. Francúzsky dizajnér si úplne získal srdcia modeliek aj influenceriek, ktoré na jeho ženské kúsky nedajú dopustiť. Ako teda vyzerá letných šatník podľa značky Jacquemus?

Kruhy na ušiach

Ďalším trendom vytiahnutým z 90.rokov sú kruhové náušnice. Simon Porte Jacquemus sa neobmedzoval rozmermi ani materiálmi. Niektoré boli plastové, iné zase kovové. Veľkosti a farby sa líšili, a niektoré dokonca kombinovali viacero rozmerov aj farieb.

title

haileyHailey Bieber

 

 

Košeľové šaty

Šaty, ktoré obehli všetky sociálne siete a vidieť ste ich mohli napríklad na Rosie Huntington-Whiteley a mnohých osobnostiach. Boli to práve ony, ktoré nastolili trend košeľových šiat, ktoré sa stali jedným z must-have tohto leta.

2SS19 rosie@rosiehw

 

 

 

Slamená kabelka

Prútené, slamené kabelky a košíky sú letnou stálicou, avšak Simon na túto sezónu posunul dizajnovú latku o niečo ďalej. Svoju inak uhladenú a ženskú kolekciu doplnil kabelkami s rozstrapkanými koncami, ktoré sa odvolávali na boho estetiku.

3SS19 kylie@kyliejenner

 

 

 

Sako v úlohe šiat

Ani sa toto leto nezahadzovalo, práve naopak, dostalo dôležitejšiu úlohu ako kedykoľvek predtým a poslúžilo namiesto šiat. Ľahučké materiály a letné farby sa tak postarali o ideálnu letnú náladu, ktorá bola využiteľná do práce aj na bazénové párty.

4SS19 abi@abihoffman

 

 

 

Malé letné

Nič nevyčaruje takú letnú náladu, ako šaty. Značka Jacquemus preto predstavila niekoľko modelov v rôznych dizajnoch, ktoré sa však sústreďovali na ľahkosť materiálov, ktorá zaujala pri každom pohybe. Široké siluety vytvárali hravosť a nežnosť, zatiaľ čo sofistikované detaily hrali na stránke sexepílu.

5SS19 handinfire@handinfire

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaMódne ikony | 03.apr 2020

Sergio Rossi podľahol koronavírusu

Ikonický dizajnér topánok, Talian Sergio Rossi sa stal obeťou koronavírusu. Vo veku 85 rokov podľahol ochoreniu, ktoré si doteraz vyžiadalo...


Módne ikony | 03.apr 2020

#LOVEHERSTYLE: Pernille Teisbaek

Manželka, mama dvoch detí, spoluzakladateľka marketingovej agentúry, stylistka, fashion influencerka a módna dizajnérka. Toto všetko zosobňuje dánska módna ikona, ktorá...


Módny návrhár Michael Kováčik pridal ruk...

Slovenský návrhár Michael Kováčik sa v súvislosti s pandémiou koronavírusu rozhodol pohotovo konať a pridať svoju šikovnú ruku k dielu. Uznávaný módny dizajnér nečakal...


Trendy móda | 29.mar 2020

Najväčšie módne trendy na jar

Po dlhej zime sa už mnohí z nás nevedeli dočkať jari, ktorá mala rozjasniť sivé dni a dodať trochu optimizmu nielen do...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...