Pamätáte si prehliadku módneho domu Chanel na sezónu jar-let 2019? Nečudujeme sa ak je vašou odpoveďou, veď predsa len ubehla dlhá doba. Bola to posledná prehliadka tvorby Karla Lagerfelda a ako vždy bola kreatívna a veľkolepá. Svoju premiéru na nej zažili aj plavky, ktoré si nakoniec dokázali podmaniť toto leto.

 

CHANEl@carodaur

 

Jednodielny model plaviek v klasickej siluete, jemne retro strihom spodnej časti, v čierno-bielej kombinácii doplnený prepletenými písmenami C, ktoré sú typické pre módny dom. Na prvé počutie to neznie ako nič prelomové, no tento minimalistický kúsok si získal módnu verejnosť.

Plavky Chanel nosia trendsetterky od Emili Sindlev až po Pernille Teisbaek. Každá z nich ich samozrejme nosí podľa seba. Niektoré tento retro kúsok v monochromatickom dizajne dotvorili perlami a dramatickými slnečnými okuliarmi, iné zase stavili na jednoduchosť a plavky nechali vyniknúť samostatne. Emili nevynechala svoj obľúbený rybársky klobúk, ktorý s dizajnom plaviek rebelsky kontrastoval. Marie Von Behrens zase vytvorila moderný boho look vďaka vrstveniu náhrdelníkov v rôznych dĺžkach.

 

Foto: Instagram

 

Tento dizajn sa však dá využiť aj ako top. Je ideálny na plážové či bazénové párty, ale aj skvelým kúskom na kombináciu s džínsami.

Vyberáme z najnovšieho TOP FASHION

TOP FASHION Spring

Vykračujeme do éry, ktorá ponúka ešte viac možností začať odznova, ako sme si dokázali predstaviť. V jarnom vydaní sme sa preto zamerali na to, čo s abstraktnou budúcnosťou súvisí – nové koncepty prehliadok, ktoré prelomili tradície, cesty, ako upraviť svoje zabehnuté spôsoby myslenia, aj unikátne vízie v tvorbe. Začína byť jasné, že svet už nebude taký, aký sme ho poznali. Kolektívne sme vstúpili do ďalšej kapitoly, ktorá dýcha očakávaniami, snami a túžbou robiť veci inak.

 

TF spring 2

 

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 18.máj 2021

Jarné must-have šaty

Pokiaľ ste si zamilovali komfortnú módu, na ktorú sme sa spoliehali takmer celú pandémiu, bude sa vám páčiť trend, ktorý...


FASHION DAY: Jan Černý

"Stejně jako jsme už zjistili, že chceme jíst kvalitní jídlo, a připlatíme si za něj, musíme se naučit připlatit si...


Trendy móda | 17.máj 2021

Šperkové trendy na jar

Aj ten najobyčajnejší outfit dostane úplne iný vzhľad vďaka správne zvoleným doplnkom. Pri šperkoch to platí dvojnásobne. Pridajú každému looku...


Trendy móda | 17.máj 2021

Must-have sukne na túto sezónu

Ak ste “sukňovým” typom a nohavice si na sebe neviete už ani predstaviť, určite nezmeškajte týchto 5 trendov, ktoré prinesú...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...