Kto sa počas leta zamiloval do leopardej potlače? My teda rozhodne áno, a pokiaľ potrebujete štipku outfitovej inšpirácie, máme jej dostatok. Ako teda vytvoriť kreatívne outfity s týmto divokým vzorom?

Top

Je jedno či si vyberiete tielko, tričko či blúzku, s leopardím vzorom na akomkoľvek kúsku máte našliapnuté na štýlový outfit. Skúste top doplniť saténovou sukňou v kontrastnej farbe, alebo naopak, choďte do toho neutrálnymi tónmi.

title@leoniehanne

 

Šaty

Nosia sa maxi aj mini, zavinovacie aj slip dress. Ak máte model šiat s leopardím vzorom doma, máte postarané o nenáročný outfit. Stačí ich doplniť masívnymi teniskami, alebo sandálmi, je to na vašej nálade.

2@matildadjerf

 

 

Nohavice

Leopardie potlače je najmenej vidieť na nohaviciach, no tu sa nám naskytuje ideálna príležitosť na unikátne kombinácie. Doplniť ich môžete napríklad tričkom s potlačou obľúbenej kapely, alebo sofistikovanou blúzkou.

3@camillecharriere

 

 

Sako

Ľahké sako alebo košeľa, ktorá vás zachráni v prípade, že vás prekvapí premenlivé letné počasie. Leopardia potlač dodá každému outfitu element prekvapenia a hravosti, no pritom si zachová svoj elegantný nádych.

4@aninebing

 

 

Sukne

Leopardia potlač prerazila práve vďaka sukniam. Začalo to pri saténových, leopardích modeloch, no dnes sa nosia akékoľvek, dokonca aj džínsové či ľanové, ktoré dekoruje práve táto potlač.

5@annelauremais

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...