Leto sa ešte len oficiálne začalo, no pokiaľ už aj vás postupne prestávajú baviť všetky trendy a ste pripravení na závan niečoho nového, inšpiráciu nájdete v street style na aktuálne rpebiehajúcom Haute Couture Week-u v Paríži. Čo si zbalili svetové módne ikony?

Oversized saká

Nie je oversized ako oversized. Teraz sa v Paríži totiž začali objavovať extrémne oversized saká. Nosia sa aj namiesto šiat, pretože dĺžkou môžu pokojne siahať až po kolená. V prvom rade však vytvárajú dokonale architektonickú siluetu.

title

 

Lososová

Ideálna voľba v prípade, že vás nebaví červená, ružová ani living coral, a náladu nemáte na jemné pastely ani divoké neónky. Lososová nesie v sebe kúsok ružovej aj kúsok oranžovej, pôsobí pozitívne a živo.

1 

 

 

Farebné okuliare

Nemusia to byť ružové okuliare, aby svet vyzeral hneď lepšie. Teda aspoň to si myslia módne známe trendsetterky, pretože siahajú po tých najrôznejších farbách skiel svojich slnečných okuliarov. Majú v sebe retro summer vibe.

2 

 

 

Hranaté topánky

Topánky s hranatou špičkou tu síce sú už nejakú dobu, no vyzerá to tak, že práve tento trend bude obuvi dominovať aj v nasledujúcom období. Sandále a lodičky sú však ideálnymi kúskami na začiatok.

3 

 

 

Neutrálne

Letný minimalizmus môže znamenať len jednu vec- kombinovanie klasických, neutrálnych kúskov, ideálne v tón v tóne. Nosí sa čierna so sivou, biela s krémovou, alebo all-beige everything. Hlavne stavte na nadčasové kúsky.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 28.máj 2020

Minimalistické kúsky na jar

Či už sa váš šatník celý nesie v duchu minimalizmu alebo radi kombinujete rôzne štýly, tieto základné kúsky sa vám určite...


Trendy móda | 28.máj 2020

Cecilie Bahnsen x Charles & Keith: Must-...

Pokiaľ ste ešte nepočuli meno Cecilie Bahnsen, pripravte sa na to, že ho v budúcnosti budete počuť často. Dánska dizajnérka si...


Trendy móda | 26.máj 2020

Must-have šortky na sezónu jar-leto 2020

Niektoré z nás si nedokážu predstaviť leto bez džínsových šortiek, iní sa im vyhýbajú obrovským oblúkom. Či už hľadáte alternatívu ku...


Trendy móda | 26.máj 2020

Comfy & chic: Pohodlné jarné kúsky

Aj vy ste si veľmi rýchlo zvykli na domácu módu počas karantény? Vitajte v klube! Pokiaľ sa nechcete tohto novo objaveného...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...