Leto sa ešte len oficiálne začalo, no pokiaľ už aj vás postupne prestávajú baviť všetky trendy a ste pripravení na závan niečoho nového, inšpiráciu nájdete v street style na aktuálne rpebiehajúcom Haute Couture Week-u v Paríži. Čo si zbalili svetové módne ikony?

Oversized saká

Nie je oversized ako oversized. Teraz sa v Paríži totiž začali objavovať extrémne oversized saká. Nosia sa aj namiesto šiat, pretože dĺžkou môžu pokojne siahať až po kolená. V prvom rade však vytvárajú dokonale architektonickú siluetu.

title

 

Lososová

Ideálna voľba v prípade, že vás nebaví červená, ružová ani living coral, a náladu nemáte na jemné pastely ani divoké neónky. Lososová nesie v sebe kúsok ružovej aj kúsok oranžovej, pôsobí pozitívne a živo.

1 

 

 

Farebné okuliare

Nemusia to byť ružové okuliare, aby svet vyzeral hneď lepšie. Teda aspoň to si myslia módne známe trendsetterky, pretože siahajú po tých najrôznejších farbách skiel svojich slnečných okuliarov. Majú v sebe retro summer vibe.

2 

 

 

Hranaté topánky

Topánky s hranatou špičkou tu síce sú už nejakú dobu, no vyzerá to tak, že práve tento trend bude obuvi dominovať aj v nasledujúcom období. Sandále a lodičky sú však ideálnymi kúskami na začiatok.

3 

 

 

Neutrálne

Letný minimalizmus môže znamenať len jednu vec- kombinovanie klasických, neutrálnych kúskov, ideálne v tón v tóne. Nosí sa čierna so sivou, biela s krémovou, alebo all-beige everything. Hlavne stavte na nadčasové kúsky.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...