Máte pocit, že ste si dostatočne nevychutnali trend kovbojských čižiem, alebo máte svoje obľúbené členkové čižmy, ktorých sa neviete vzdať ani v lete? Nemusíte, pretože sa nosia aj v tomto horúcom období. Pokiaľ vás teda čaká deň v klimatizovanej kancelárii, pokojne nimi z času na čas nahraďte obľúbené sandále.

 

title

 

Sukňa a tričko

Jednoduchý, rýchly a chic outfit vytvoríte obyčajným bielym tričkom a kvetovanou sukňou. Vaše kovbojské čižmy k tejto dvojici vytvoria zaujímavý kontrast.

1 

 

 

Slip dress a sako

Dlhé slip dress doplnené oversized sakom skombinujte s členkovými čižmami. Takto jednoducho prepojíte dva svety a navyše neobetujete ani pohodlie či pracovný dress code.

2

 

 

Košeľové šaty

Tento typ šiat je momentálne veľmi obľúbený, evokuje nenútenú eleganciu a navyše je dokonale vzdušným kúskom. Skúste ho doplniť členkovými čižmami namiesto sandálov.

3

 

 

Maxi šaty

Dlhé šaty v romantickom štýle si doslova pýtajú prvok, ktorý vybalansuje ich ženskú podstatu. Môžete tak urobiť členkovými čižmami na šnurovanie, a pokiaľ máte náladu na éterický outfit, pokojne stavte na elegantnú siluetu na vyššom podpätku.

4

 

 

Minišaty

Aj k minišatám pokojne dolaďte členkové čižmy. V tejto kombinácii môžeme často vidieť svetové modelky, ktoré si kontrast leta a jeseň, romantiky a rock’n rollu obľúbili.

5

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie módaCelebrity | 26.aug 2019

Kate Hudson založila udržateľnú značku

Kate je jednou z prvých celebrít, ktoré sa dali do vlastného podnikania. V roku 2013 založila značku športového oblečenia Fabletics, a tento rok...


Trendy móda | 23.aug 2019

Viac ako 150 značiek podpísalo „módny pa...

Nastávajú lepšie časy pre módny priemysel. Dôkazom toho je aj Fashion Pact, ktorý podpísalo 32 firiem reprezentujúcich viac ako 150...


Módne ikony | 23.aug 2019

Módne ikony zo seriálov

Nič nie je lepšie, keď sa pútavý dej spojí s dokonalými kostýmami. Niektoré seriály dokázali tieto dve stránky prepojiť a v podstate sa...


Módne prehliadky | 22.aug 2019

MBPFW odštartuje už 30.augusta

Koniec leta často býva nostlagický, avšak našťastie so sebou nesie aj niekoľko pozitív. Jedným z nich je štart týždňov módy. Ako...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Beauty tajomstvá zo sveta

Predtým, ako sme boli obdarovaní tými najmodernejšími kozmetickými vychytávkami, si ľudia po celom s...

Dokonalá pokožka bez make-upu: Ako na to...

Pokiaľ aj vy patríte k tým z nás, ktorí si v lete nevedia predstaviť existovať pod vrstvou podkladov...

Zázrak na počkanie


Priekopnícka značka NIOD spôsobila v kozmetickom priemysle hotovú revolúciu. Za zložitými názvami pr...