Každý má svoje obľúbené dovolenkovú kúsky, bez ktorých si nedokáže predstaviť cestovanie. V každom kufri by ste preto našli zrejme rôznorodé kúsky, avšak týchto 5 nechýba žiadnej Francúzke. Vďaka nim dokážu vytvárať french chic outfity za akýchkoľvek okolností.

Zavinovacie šaty

Tento typ šiat zosobňuje francúzsku eleganciu a štýl, preto nechýba ani v dovolenkovom šatníku. Stačí k nim hodiť zaujímavé sandále a outfit je na svete.

title@adenorah

 

Prútená kabelka

Na dovolnku vám stačí zobrať jedinú kabelku a tou by mal byť prútený model, prípadne košík. Nielnže sa hodí ku všetkému, môžete ho použiť na pláž aj do mesta.

2@jeannedamas

 

 

Slamený klobúk

Ochrana pred slnkom je prvoradá, no pokiaľ môže vyzerať štýlovo tak to berieme všetkými desiatimi. Slamený klobúk je elegantný, nadčasový a má v sebe dokonalú dovolenkovú náladu.

4@louisefollain

 

 

 

LBD alebo LWD

Malé čierne alebo malé biele sú základom cestovania nielen počas leta. Nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať, no zároveň sú ideálnou voľbou pri večerných drinkoch či romantickej večeri.
3@sabinasocol

 

 

 

Espadrilles

Na dovolenku by ste si mali zbaliť len dva páry topánok- flip flopy a espadrilles. Sú praktické, štýlové, multifunkčné a vždy pôsobia v outfite zaujíamvo.

5@pia_mbdFoto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 16.sep 2019

Topánky ku širokým nohaviciam

Široké nohavice sa stali jedným z najobľúbenejších letných kúskov a skvelou alternatívou k džínsom. Sú pohodlné a pritom maximálne elegantné. Postaviť na nich celý...


Módne ikony | 16.sep 2019

Kaia Gerber a jej módna uniforma

Mladá modelka, dcéra legendárnej Cindy Crawford, má zrejme módu v krvi. Má svoj štýl, ktorý nepodlieha trendom, je mladistvý a...


Módne prehliadky | 16.sep 2019

Fashion LIVE! 2019 prinesie niekoľko nov...

Najväčšie módne podujatie na Slovensku, Fashion LIVE! si pre tento ročník pripravilo niekoľko noviniek. Prebehne už počas prvého októbrového víkendu...


Celebrity | 13.sep 2019

Móda z festivalového koberca v Toronte

Kanadu navštívilo počas uplynulých niekoľko dní množstvo celebritných mien. Medzinárodný filmový festival TIFF, ktorý je vo svojej polovici, ponúkol prítomným...

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Ako si vybrať ofinu pre váš typ tváre?

Čím to je, že všetky Francúzky dokážu pôsobiť s ofinou maximálne sofistikovane za každých okoln...

Saint Laurent predstavuje kolekciu šport...

Ak ste si mysleli, že šport už nedokáže byť luxusnejší ako je teraz, značka Saint Laurent vás presve...

Beauty ikony preverené časom

Pätica popredných make-up artistiek zo Slovenska i z Česka nám prezradila, bez ktorých produktov sa ...