Každý má svoje obľúbené dovolenkovú kúsky, bez ktorých si nedokáže predstaviť cestovanie. V každom kufri by ste preto našli zrejme rôznorodé kúsky, avšak týchto 5 nechýba žiadnej Francúzke. Vďaka nim dokážu vytvárať french chic outfity za akýchkoľvek okolností.

Zavinovacie šaty

Tento typ šiat zosobňuje francúzsku eleganciu a štýl, preto nechýba ani v dovolenkovom šatníku. Stačí k nim hodiť zaujímavé sandále a outfit je na svete.

title@adenorah

 

Prútená kabelka

Na dovolnku vám stačí zobrať jedinú kabelku a tou by mal byť prútený model, prípadne košík. Nielnže sa hodí ku všetkému, môžete ho použiť na pláž aj do mesta.

2@jeannedamas

 

 

Slamený klobúk

Ochrana pred slnkom je prvoradá, no pokiaľ môže vyzerať štýlovo tak to berieme všetkými desiatimi. Slamený klobúk je elegantný, nadčasový a má v sebe dokonalú dovolenkovú náladu.

4@louisefollain

 

 

 

LBD alebo LWD

Malé čierne alebo malé biele sú základom cestovania nielen počas leta. Nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať, no zároveň sú ideálnou voľbou pri večerných drinkoch či romantickej večeri.
3@sabinasocol

 

 

 

Espadrilles

Na dovolenku by ste si mali zbaliť len dva páry topánok- flip flopy a espadrilles. Sú praktické, štýlové, multifunkčné a vždy pôsobia v outfite zaujíamvo.

5@pia_mbdFoto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...