Každý má svoje obľúbené dovolenkovú kúsky, bez ktorých si nedokáže predstaviť cestovanie. V každom kufri by ste preto našli zrejme rôznorodé kúsky, avšak týchto 5 nechýba žiadnej Francúzke. Vďaka nim dokážu vytvárať french chic outfity za akýchkoľvek okolností.

Zavinovacie šaty

Tento typ šiat zosobňuje francúzsku eleganciu a štýl, preto nechýba ani v dovolenkovom šatníku. Stačí k nim hodiť zaujímavé sandále a outfit je na svete.

title@adenorah

 

Prútená kabelka

Na dovolnku vám stačí zobrať jedinú kabelku a tou by mal byť prútený model, prípadne košík. Nielnže sa hodí ku všetkému, môžete ho použiť na pláž aj do mesta.

2@jeannedamas

 

 

Slamený klobúk

Ochrana pred slnkom je prvoradá, no pokiaľ môže vyzerať štýlovo tak to berieme všetkými desiatimi. Slamený klobúk je elegantný, nadčasový a má v sebe dokonalú dovolenkovú náladu.

4@louisefollain

 

 

 

LBD alebo LWD

Malé čierne alebo malé biele sú základom cestovania nielen počas leta. Nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať, no zároveň sú ideálnou voľbou pri večerných drinkoch či romantickej večeri.
3@sabinasocol

 

 

 

Espadrilles

Na dovolenku by ste si mali zbaliť len dva páry topánok- flip flopy a espadrilles. Sú praktické, štýlové, multifunkčné a vždy pôsobia v outfite zaujíamvo.

5@pia_mbdFoto: Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 28.máj 2020

Minimalistické kúsky na jar

Či už sa váš šatník celý nesie v duchu minimalizmu alebo radi kombinujete rôzne štýly, tieto základné kúsky sa vám určite...


Trendy móda | 28.máj 2020

Cecilie Bahnsen x Charles & Keith: Must-...

Pokiaľ ste ešte nepočuli meno Cecilie Bahnsen, pripravte sa na to, že ho v budúcnosti budete počuť často. Dánska dizajnérka si...


Trendy móda | 26.máj 2020

Must-have šortky na sezónu jar-leto 2020

Niektoré z nás si nedokážu predstaviť leto bez džínsových šortiek, iní sa im vyhýbajú obrovským oblúkom. Či už hľadáte alternatívu ku...


Trendy móda | 26.máj 2020

Comfy & chic: Pohodlné jarné kúsky

Aj vy ste si veľmi rýchlo zvykli na domácu módu počas karantény? Vitajte v klube! Pokiaľ sa nechcete tohto novo objaveného...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...