Sezóna hudobných a lestných festivalov sa pomaličky rozbieha aj v Európe a pokiaľ sa aspoň na jeden chystáte aj vy, poradíme vám, ako vytvoriť festivalový outfit. Potrebovať na to budete iba pár kúskov, ktoré sa medzi sebou jednoducho kombinujú.

Batika

Ak ste sa doteraz neodvážili na seba dať batikovaný kúsok, festival je vhodná príležitosť. Nielenže si to svojou atmosférou doslova pýta, vyzýva aj na experimentovanie so šatníkom. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny!

title

Náš tip:

topshop

Topshop

 

 

Háčkované

Na háčkovaných kúskoch je super to, že sa dajú rôznorodo vrstviť. Môžete ich použiť ako vrchnú vrstvu, ktorú prehodíte cez plavky, ale hodia sa aj ku džínsovine alebo vzorovaným modelom.

2

Náš tip:

zara

Zara

 

Neónky

Aby ste sa nestratili v dave, zvoľte neónové kúsky. Vyberať si môžete samozrejme z tých najrôznejších farieb a kombinovať ich môžete so športovými modelmi alebo neutrálnymi tónmi.

3

Náš tip:

topshop2

Topshop

 

 

Zvieracie potlače

Nezáleží na tom, či si zvolíte leoparda, hada či dokonca zebru, zvieraciu potlač však nejakých spôsobom musíte priniesť na festival. Môže to byť v podobe jediného detailu alebo all-in outfitu.

 

Náš tip:

Screenshot 2019 06 29 at 10.37.35

Mango

 

 

Sporty

Ak je športová móda to, čo uprednostňujete najmä kvôli pohodliu, pokojne do toho choďte. Nezabudnite na logá, voľné siluety a slogany a pokojne sa oblečte do štýlových teplákov a crop topu.

5

Náš tip:

adidas originals

Adidas Original

 

 

Kovbojské čižmy

Vymeňte svoju klasickú festivalovú obuv za niečo kreatívnejšie. Kovbojské čižmy sú o niečo komfortnejšou voľbou ako flip-flopy, nehrozí vám v nich vyvrtnutý členok a pri správnom výbere farby znesú aj blato.

6

Náš tip:

zara2

Zara

 

 

Cyklistické šortky / bermudy

Tento rok letia dlhšie šortky a preto sú bermudy alebo elastické bike shorts dokonalou voľbou. Nepôsobia silene, no pritom sa z nich dá vytvoriť naozaj zaujímavý outfit na rôzne spôsoby.

8

Náš tip:

ninety percent

Ninety Percent

 

 

Maxi šaty

Festivalová klasika, ktorá vás zachráni v prípade, že sa vám nechce zaoberať vymýšľaním outfitov. Stačí ich na seba hodiť, doplniť klobúkom a outfit máte vyriešený.

9

Náš tip:

Screenshot 2019 06 29 at 10.40.02

Mango

Foto: Getty, Instagram

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 19.júl 2019

Birkenstock x Il Pellicano: Kolaborácia ...

Topánky zančky Birkenstock si našli vďaka street-wearovému trendu obrovské publikum a dnes už nie je vôbec zvláštne, keď sa objavia...


Trendy móda | 18.júl 2019

Phillip Lim pripravil kolekciu v spolupr...

AirBnB sa snaží ovládnuť nielen cestovateľský svet, ale aj svet módy. Aspoň tak sa zdá po novinkách, ktoré oznámili pred...


Trendy móda | 18.júl 2019

Značka Loewe pripravila letnú kolaboráci...

Madridská značka Loewe sa spojila už po tretí krát so značkou Paula’s Ibiza, aby spoločne vytvorili must-have letnú kolaboráciu. Dominuje...


Trendy móda | 18.júl 2019

Plavkové trendy podľa Francúzok

Francúzky a ich štýl sú nekonečnou studnicou inšpirácie. S príchodom leta nás už dokázala presvedčiť o tom, že kvetinové šaty jednoducho musíme mať...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

summer01

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Aké sú benefity vitamínu K?

Veľa sa hovorí o vitamínoch C, B prípadne D v súvislosti so starostlivosťou o pokožku...

Ako rýchlo vyliečiť slnečné popáleniny?

Ľudia sa najčastejšie spália hneď na začiatku leta, kedy je naša zimná pokožka vystavená šokovej ter...

5 chýb, ktoré robíme v horúcom počasí

Horúčavy nám dajú poriadne zabrať. Na jednej strane je naša pleť vystavovaná extrémnym podmienkam a&...